Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Sprzęt oraz wygląd w pytke, tylko można tu się zastanowić nad szczegółami startując na AlleKomp.

 

- chłodzenie chipsetu, siwe, troche nie pasuję

- ten wentyl niebieski sie odznacza od NB

- wywalić zbędne koszyki na dyski

- opleść kable od zasilacza ew. zrobić zasłone, żeby powstała ala piwnica.

Link to post
Share on other sites

A kto powiedział, że od razu idę na zwycięstwo? :D Zgłoszenie fajnego zestawu, z którego będę zadowolony - to mój cel. Poza tym, jak mówi Igoruss - nie zawsze liczą się plastikowe spoilery :) Trzymam się właśnie tego, żeby większość rzeczy była fabryczna.

 

@blaugrana:

1) Tutaj ciężko, bo nie ma żadnego, który by mi się podobał. Kowdi zmienił radiator na SB, niby niebieski, ale mi się nie podoba za bardzo.

2) Będzie kasa, będą wentylatory. Takie same jak na chłodzeniu CPU.

3) Wywalić koszyki? Moim zdaniem wygląda to lepiej z zostawionymi koszykami.

4) Modularnych nie ma co oplatać, bo to płaskie tasiemki, a atx i eps... Chyba za dużo roboty, bo i tak widać tylko ze 2 cm przy zasilaczu.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie zestaw torture jest dużo ładniejszy od wielu wysokich miejsc w tym konkursie bo nie ma tandetnych świecidełek i zbędnych dodatków. Elegancja, prostota i styl - tak określiłbym zestaw torture :)

Gdybyś jeszcze dokupił te alpenfohny było by idealnie :D

Link to post
Share on other sites

@Torture: ogólnie bardzo mi się podoba, piękny porządeczek, oploty, wszystko pod kolor. Dołożyłbym jednak przynajmniej jedną katodę niebieską albo krótkie dwie, żeby trochę rozświetlić czarne wnętrze a jednocześnie nie robić wsi.

Link to post
Share on other sites

That's the plan :co: Przed końcem miesiąca już będzie większy update. Wrzucę zdjęcie ^^

 

A w międzyczasie - jakieś propozycje oświetlenia? Konkretne. Bo nie znam się na tym? Katody, ledy, lasery, impulsy elektromagnetyczne (a nie, te to raczej nie świecą) - cholera wie które :) Jakie wybrać i gdzie zamontować, żeby miało ręce i nogi? Jakieś propozycje? Zdjęcia takich zestawów? :)

Link to post
Share on other sites

Trochę te wygrywające zestawy nie bardzo bo ja np nie lubie piiii choinek z milionem światełek. Co innego pomysł na oryginalną budę... Ale i tam zazwyczaj tona lampek...

Ja się pytam na cholerę to komu? :co:

Link to post
Share on other sites

Mi tam takiego nie potrzeba :/ Sam wmotnowałem białe katody do budy i nawet ich nie używam ;)

 

Ja też tego nie używam, ale jak przychodzi bratanek to sobie pstryka i ma zabawę :D

czerwone i niebieskie katody z patentem na pstryczek w froncie obudowy

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...