Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

U mnie kolejna zmiana.:szczerbaty: Z coolera wyleciały do pudełka oryginalne wentylatory Noctuy, a w ich miejsce wpadły Shadow Wingsy 2 White i zmienił się top coolera na biały. No i to, co zasugerował Odin, zmienił się kolor podświetlenia grafiki na biały.:pimp: Temperatury praktycznie bez zmian - Noctua też chodziła na 900rpm.:szczerbaty:

 

bmkZKyO.jpg

 

0E7UKRa.jpg

 

:jupi:

  • Lubię to 6
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

U mnie dojechały i zostały zamontowane przedłużki od kolegi Zawiszy (PCLab) (miały być nowe kable, ale okazało się, że SuperKwiatek zastosował niestandardowe wtyczki od strony zasilacza i trzeba by było wybebeszyć moje kable, więc spasowałem:szczerbaty:) 

 

yaH7ISW.jpg

 

EpumQb1.jpg

 

JPp1uJX.jpg

 

EohRB3L.jpg

 

yB48tHW.jpg

 

EOQnuJ7.jpg

 

:jupi:

  • Lubię to 7
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ac3fe7de0896246c5415c4f263d7255c.jpg
To może i ja się pochwale swoją puszką. Choć przyznam, że się cykałem czy zrobić zdjęcie. Poprzednim razem, następnego dnia po zdjęciu spaliła mi się karta graficzna ale ten zestaw już pracuje ponad 3 miesiące (a raczej prawie rok) wiec może już nie będzie takich fajerwerków

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, MiK napisał:

ale te białe przedłużki tragedia. Według mojej opinii. Firmowe nie lepsze estetycznie? 

 

Nie dość, że białe to jeszcze długie (innych nie było), nie ma nic do zasilaczy SFX w sprzedaży (albo nie znalazłem w normalnych cenach) 

Firmowe są podwójne i mam wtedy masę kabli i blokuje się trochę przepływ powietrza. 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
6 minut temu, dodo napisał:

na szczęście nie mam w obudowie okna. 


Skoro nie masz okna, to jaki był zamysł kupna przedłużek? Bo estetyka raczej odpada? Fabryczne były nieustawne?
Ja nie ukrywam kompa traktuję trochę jako mebel i ozdobę biurka.

Link to post
Share on other sites
33 minuty temu, LuziQ napisał:

Skoro nie masz okna, to jaki był zamysł kupna przedłużek? Bo estetyka raczej odpada? Fabryczne były nieustawne?

 

Godzinę temu, dodo napisał:

Firmowe są podwójne i mam wtedy masę kabli i blokuje się trochę przepływ powietrza. 

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Objawił się brak czytania ;)

Wszystko jasne.

A skoro są podwójne i niewykorzystane jak mniemam, nie prościej było nadmiar poucinać?

Ja tak wszystkie kompy pomiarowe robię, żeby właśnie nie było nadmiarów kabli.

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...