Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

hmm :) nie mam DVD - taki szczegol.

Lancool ma wiekszy "flow" a nadmiar powietrza jest wciagany przez top.

Bede musial przelozyc na 1 slot ale, wtedy spod radiatrora musze podkleic tasma przezroczysta zeby cieplego powietrza nie pchalo na karte.

Link to post
Share on other sites

Do testow bylo 4,2, a tak to tyka 1,2ghz.

czasem jak gram w cos nowszego to stock.

Sztuka padaka mi sie trafila 4,0 przy 1,4V, no 1,38 czasem potrafi freeza zrobic.

Tak pytam, bo mam bardzo podobny zestaw na razie na 2,66 i zrezygnowałem z drugiego wentyla na noctua. Niby daje 3-5 stopni mniej.
Link to post
Share on other sites

Przod wszystkie dziurki sa pozaklejane (w przyszlosci mata) teraz tasma :)

CHcialem zrobic lekki podcisnienie 3 wyciagajace 1 pchajacy,

Dzieki temu powietze jest zasysane z zaslepek pod grafa (no teraz czesc jest nad nia i efekty a raczej pogorszenie jest widoczne (2-3 stopnie wiecej na grafie)

Czesc jest tez zasysana spodem przez filtr obok zasilacza.

Zaslepek 5,25 nie chce niszczyc bo front jest dosc przepuszczalny swiatlo, a jak zamontuje chlodzenie na ramy(konghstona blue) to bedzie mi w pokoju za bardzo swiecic:D

 

Tak pytam, bo mam bardzo podobny zestaw na razie na 2,66 i zrezygnowałem z drugiego wentyla na noctua. Niby daje 3-5 stopni mniej.

Ja mialem tez zostawic 1 na min ( 2 przejsciowki zalozyc) ale ze najglosniejszym wentylem w kompie jest karta to zostawilem tak jak widac:D

Sry za post pod postem

Link to post
Share on other sites

Siatka z filtrem. Pomysl nie jest zly, tyle ze ja chcialem go troszke wyciszyc, niby jest za dzwiczkami drewnianymi 2cm ale troche go slychac.

 

A i jakos narazie nie polecam revolteca grass diamon jesli chodzi o wydajnosc, bo ilosc latwosc nakladania 1 klasa. 30 stopni idle, w upaly na nh1 tyle nie bylo. Oby sie wygrzala bo jak nie to podziekuje jej.

Link to post
Share on other sites

Ja mialem tez zostawic 1 na min ( 2 przejsciowki zalozyc) ale ze najglosniejszym wentylem w kompie jest karta to zostawilem tak jak widac:D

Sry za post pod postem

A próbowałeś może sterować wentylami na tej noctua z poziomu BIOS lub asusowym Fan Xpertem? U mnie jakos nie da rady. Płyta P7P55D-E, więc praktycznie taka sama jak twoja.
Link to post
Share on other sites

Fan expert sobie nie radzi - i dobrze jakims badziewem nie bede sie przejmowal :)

Probowalem zamontowac 120mm zamiast smiesznego wentyla asusa na karcie, ale byly gorze temperatury, i dalem sobie siana.

 

severn wiem o co ci chodzi. ale uwierz mi wg mnie flow jest wystarczajacy.

Mialem takie cos zrobic, ale chcialem caly koszyk zamontowac w zatoce 5,25, ale glupio by wygladal srodek bez koszka;/ No i nie bylo jak za bardzo przykrecic standardowymi srobkami

Link to post
Share on other sites

Podkrecilem wszystkie wentyle (2x top) i front - 1 stopnien roznicy w idle, w stressie to samo raczej, na karcie jest tez stopien mniej, bo wieksze podcisnienie,

odkleilem tasme z zaslepki 5,25 , i czuc jak jest zasysane powietrze, temp bez zmian.

Narazie nie mam wolnego wentyla zeby eksperymentowac, a gdy sciagne wentyl z noctuy to na 100% bedzie gorszy wynik.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...