Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Widzę grafikę Power Color Zapewnie radek 4850/70

4850 - jest w podpisie. Na dodatek z tym złotym kawałkiem wyjącego złomu...

Akurat w podpis nie patrzyłem tylko na zdjęcie. Albo nie miał podpisu wcześniej. A to wcale nie jest złom. Głośny jak głośny ale dalej gry chodzą w dx10 na full na tej grafie

Link to post
Share on other sites

po kilku godz grania max 80st.co by bylo cicho,to wentylator przestawiony jest Riva Tunerem,takze nawet jak ma z 75st to i tak pracuje na 20%.poza tym w mojej budzie przy takiej ilosci wentyli to nie ma prawa cokolwiek byc cieple...co nie znaczy.ze mocno szum slychac..wszystko co ma 12cm obraca sie powolutku..

Link to post
Share on other sites

A to wcale nie jest złom. Głośny jak głośny ale dalej gry chodzą w dx10 na full na tej grafie

Sama karta jest jak najbardziej OK. Chodziło mi tylko o Glaciatora. Miałem starszą (tę) wersję na HD4870, podziałało kilka miesięcy, potem siadło. Teraz jestem szczęśliwym użytkownikiem HD5770 z nowym, czarnym, miedzianym Glaciatorem.
Link to post
Share on other sites

A oto mój ultra "złomik 16V" 8-), sorry za tą jakość zdjęć ... ale były one robione kalkulatorem. Ale jak na kalkulator to i tak "wymiata" :rotfl::co:

 

 

http://img267.imageshack.us/img267/5820/kalkulator3.jpg

http://img684.imageshack.us/img684/6003/kalkulator2.jpg

http://img199.imageshack.us/img199/9363/kalkulator1.jpg

Link to post
Share on other sites

zepnij opaskami zaciskowymi, z tymi IDE to możesz kupić takie okrągłe, albo je pociąć zawinąć taśmą izolką, albo zrobić tak jak powiedziałem ale zamiast taśmy po prostu zapinki. Dasz radę!

Link to post
Share on other sites

Ładny kawał blachy. Jak tam z ciszą, wibracjami z tych kilku dysków i z przewiewem? :P

Zadnych wibracji, temp 10 stopni mniej w porownaniu z CM690 (mimo zmniejszenia ilosci wiatrakow o 3).

 

Musze zaczac punkty zbierac w KT to moze kiedys sie uda wymienic tego glupiego Gladiusa na cos innego :D Choc na Antka 300 raczej sensu nie ma to na jakiegos fractala albo cos innego z 'wyzszej polki' bede sie rzucal :P

Inwestuj w Anteca Nine Hundred Two, dobra buda :D

Link to post
Share on other sites

Ładny kawał blachy. Jak tam z ciszą, wibracjami z tych kilku dysków i z przewiewem? :P

Zadnych wibracji, temp 10 stopni mniej w porownaniu z CM690 (mimo zmniejszenia ilosci wiatrakow o 3).

 

Wentylatorów!! Wiatrak to nie wentylator! :P

 

 

Musze zaczac punkty zbierac w KT to moze kiedys sie uda wymienic tego glupiego Gladiusa na cos innego :D Choc na Antka 300 raczej sensu nie ma to na jakiegos fractala albo cos innego z 'wyzszej polki' bede sie rzucal :P

Inwestuj w Anteca Nine Hundred Two, dobra buda :D

Zastanowie sie jak punkty uzbieram/kupie grafe :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...