Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Tak bardziej na luzie ;)http://img.tapatalk.com/d/13/12/28/4ujase6a.jpg

A niżej mała modyfikacja obudowy dla poprawienia luftu wentylatora. Ogólnie jestem miłe zaskoczony, bo po 4 latach bez czyszczenia odczuwałem znaki zawalonego kurzem radiatora. Komputer potrafił mi sie wyłączyć kilka razy podczas rozgrywki w BF3. Teraz wszystko chodzi jak marzenie. http://img.tapatalk.com/d/13/12/28/a2e5e2u9.jpg

Link to post
Share on other sites

W Phanteksie nie ma obrotów minimalnych / maksymalnych, wentyle pracują na sztywno bodajże 1300rpm, ponieważ wentyle są 3 pinowe. Niby jest jakaś przejściówka prowizoryczna na 4 pin, lecz mi na tym jeden wentyl nie działa. Głośny raczej nie jest, mi wichure robią korsarze, także nie wiem co to cisza mimo budy wyciszanej. W testach lepiej wypada Phanteks niż podstarzała D14, mi trzyma 70C w 1.4V czyli ładnie. Do tego jeszcze Phanteksa masz w jakiejś tam gamie kolorów, nie jesteś uzależniony od kawowych wentyli Noctuy. Jego wady to niby ten brak regulacji wentyli i cholernie duże rozmiary, mam problem z montażem GPU na x16, daje rade lecz trzeba kombinować. Od siebie polecam.

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc nie widzę tutaj żadnych powodów do śmiechu. Skoro podoba mu się ta buda i wie, że może kupić ją tylko kosztem mobasa to w czym leży Wasz problem? Równie dobrze może kupić Multiplę i (@up) zaparkować ją na lotniskowcu, ale jeśli nie dokładaliście nic do tego interesu, to z czego tu się śmiać. Każdy orze jak może :D

 

Przepraszam za OT, ale te komentarze nt mini ITX w Big Towerze Vertiego są już nudne

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Jeszcze nie tak dawno mój PC wyglądał tak:

http://i.imgur.com/hjrTF0j.jpg

Następnie nastąpiła przemiana na 800D a na koniec 900D

 

Co do płyty to nie została specjalnie zakupiona mini atx do big tower tylko ze względu na koszty. Równie dobrze mogła by to być ATX tylko takie płyty wychodziły poza budżet. W 2014 dopiero coś planuje zakupić 

Link to post
Share on other sites

Każdy orze jak może :D

 

W tym kontekście stwierdzenie to dotyczy oszczędzania pieniążków. Niezbyt trafna sugestia do sytuacji, gdy sprzęt jest równowartością obudowy.

 

E. Verti, czyli zamieniłeś porządny sprzęt na obudowę, zakładam, że kupując 800D i 900D nie wyperzdałeś fajnego sprzętu z powodu problemów finansowych.

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites

W chwili przekładania komponentów z Fractal R4 do 800D uszkodziłem dysk SSD, później dałem sobie jakoś siana (jeszcze wtedy za 2 mies nowości) więc postanowiłem to wszystko sprzedać.

 

Z niecierpliwością czekam na LGA 2011-3 myślę, że w 2014 to zadebiutuje 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...