Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Aparat trochę wypacza kolory..

 

http://imageshack.us/a/img211/629/20130522194351.jpg

 

http://imageshack.us/a/img16/444/20130522194852.jpg
 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Ps. co się tak mnie uczepiłeś ? , ja tą płytę wyrwałem za grosze i nie straciłem  ...

Lol, bo ty jeden masz płyte MSI ...

Logiką i oczywistością chyba jest, że jak dana marka produkuje wadliwy sprzęt, to się tego poprostu nie kupuje... I do tego to już nie jest nic nowego, wręcz codzienność że M/B MSI pada. Znajdzie sie taki co cudem dorwał dobrą sztukę, poleci następnemu tamten kupi i potem płacz, że płyta padła. Płyta padła, leci na gwarancje a konsument wraz kupuje kolejną płytę tej marki.. Można "wyrwać za grosze" i liczyć, że Bozia tym razem zesłała sprzęt wolny od wad, a można dołożyc 2-3 stówki i kupić coś na co mogliby nie udzielać gwarancji.. Asus Sabertooth - najlepsze M/B, ja ze swojej także jestem zadowolony i wolę taką Z68 niż Z77 od MSI.

 

fu*k logic

 

Jak są obawy przed gwarancją Asus'a, chodź ja osobiście posiadając 3. płytę pod rząd tej firmy mogę zdecydowanie polecić, nigdy nie było konieczności reklamacji, to są inne dobre firmy takie jak ASRock czy Gigabyte.

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites

Padł ... :(

Mówiłeś, że sprzedałeś... więc się zdecyduj - albo padł albo sprzedałeś.

 

Jak dla mnie to chłodzenie nie wygląda ciekawie - może przez te wentylatory. Zamontuj ten z tyłu na coolerze i zobacz jak to się będzie prezentowało.

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Lol, bo ty jeden masz płyte MSI ...

Logiką i oczywistością chyba jest, że jak dana marka produkuje wadliwy sprzęt, to się tego poprostu nie kupuje... I do tego to już nie jest nic nowego, wręcz codzienność że M/B MSI pada. Znajdzie sie taki co cudem dorwał dobrą sztukę, poleci następnemu tamten kupi i potem płacz, że płyta padła. Płyta padła, leci na gwarancje a konsument wraz kupuje kolejną płytę tej marki.. Można "wyrwać za grosze" i liczyć, że Bozia tym razem zesłała sprzęt wolny od wad, a można dołożyc 2-3 stówki i kupić coś na co mogliby nie udzielać gwarancji.. Asus Sabertooth - najlepsze M/B, ja ze swojej także jestem zadowolony i wolę taką Z68 niż Z77 od MSI.

 

fu*k logic

 

Jak są obawy przed gwarancją Asus'a, chodź ja osobiście posiadając 3. płytę pod rząd tej firmy mogę zdecydowanie polecić, nigdy nie było konieczności reklamacji, to są inne dobre firmy takie jak ASRock czy Gigabyte.

Głupoty gadasz, MSI ma padaczny model MPower ale niemożna uogólniać tego  do całości oferty. ASUS'y z serii ROG też wielu osobom sprawiały  problemy, zaś Sabertooth to chyba szczyt debilizmu inżynierskiego. Przez ten pancerz płyta grzeje się wymuszając montaż na nim wentylatorów, które z kolei generują hałas... i wszystko po to by osiągnąć temperatury normalnej "gołej" płyty. Gdzie w tym wszystkim logika? 

Link to post
Share on other sites

Głupoty gadasz, MSI ma padaczny model MPower ale niemożna uogólniać tego  do całości oferty. ASUS'y z serii ROG też wielu osobom sprawiały  problemy, zaś Sabertooth to chyba szczyt debilizmu inżynierskiego. Przez ten pancerz płyta grzeje się wymuszając montaż na nim wentylatorów, które z kolei generują hałas... i wszystko po to by osiągnąć temperatury normalnej "gołej" płyty. Gdzie w tym wszystkim logika? 

To co sugerujesz to wada kontrowersyjna, jednym się podoba, drugim nie. Na zasadzie "nie podoba się to nie kupuj", ma to swoje minusy w postaci temperatur, ale ma również swoje plusy. Natomiast w przypadku MSI mówimy o wadach technicznych i konstrukcyjnych na które użytkownik nie ma wpływu.

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites

Sorry GTXXor ale twoją wypowiedź też muszę sprostować bo niestety wprowadzasz w błąd. Pancerz w Sabertooth pełni głównie walory estetyczne oraz zapobiega dostawaniu się kurzu. Nie wymusza instalowania wentylatorów. Ja ich od nowości nie wyjąłem z pudełka. Płyta się nie przegrzewa. Te wentylatory nie robią prawie żadnej różnicy, kiedyś widziałem test użytkownika na necie ale nie mogę znaleźć linka. Temperatura płyty po kilku godzinach użytkowania wynosi według HWinfo 38C. Mógłbyś określić ile stopni C według Ciebie oznacza grzanie się płyty?

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

Nie mówię że się przegrzewa, ale Asus reklamował to rozwiązanie jako poprawiające chłodzenie płyty (nie jako walor estetyczny), tymczasem moja GD55 nie osiągała nawet tych 38C, a pancerza nie posiadała. Więc hasło marketingowe Asusa można sobie włożyć w buty. 

 

 

 

To co sugerujesz to wada kontrowersyjna, jednym się podoba, drugim nie. Na zasadzie "nie podoba się to nie kupuj", ma to swoje minusy w postaci temperatur, ale ma również swoje plusy. Natomiast w przypadku MSI mówimy o wadach technicznych i konstrukcyjnych na które użytkownik nie ma wpływu.

W przypadku MSI mówimy o twoim "hejtingu" względem tej firmy, bo MSI ma w ofercie wiele BEZKONKURENCYJNYCH płyt w swojej klasie (patrz Z77A-G45). 

Link to post
Share on other sites

W przypadku MSI mówimy o twoim "hejtingu" względem tej firmy, bo MSI ma w ofercie wiele BEZKONKURENCYJNYCH płyt w swojej klasie (patrz Z77A-G45). 

Nie hejtuje całej MSI bo sam mam GPU z tej firmy, tylko nie rozumiem dlaczego ludzie kupują i polecają od nich dokładnie te modele płyt, których kilkanaście dziennie kończy służbę.. "Military Class III" ... A to jednak świadczy o tym, że coś w tych swoich M/B MSI powinno zmienić.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...