Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Nie kupiłem, dostałem tego Zotaca 680 na testy, oprócz tego dostałem też 670 Zotaca, której jeszcze nie otwierałem. Zrobiłem już sporo testów SLI, będę robił porównanie z Tytanem oraz teścik 670 vs 680 zegar vs zegar. Lightning ma tą przewagę nad większością konstrukcji autorskich i referencyjnych że umozliwia regulację napięcia więc nawet słaba sztuka po zwiększeniu napięcia do 1.3V powinna przebić w OC innego średniaka 680 który takiej regulacji nie ma.

A skąd dostałeś? Piszesz recki dla jakiegoś wortalu? Czy może napisałeś sobie do Zotac, "dajcie na testy bo mi się chce"? :P

Link to post
Share on other sites

A skąd dostałeś? Piszesz recki dla jakiegoś wortalu? Czy może napisałeś sobie do Zotac, "dajcie na testy bo mi się chce"? :P

He he, na razie tajemnica, dostałem od pewnego wortalu, jak skończę testy to pojawi się tam artykuł i podzielę się gdzieś linkiem, tutaj wyników testów nie będę wrzucał bo to nie moje karty.

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

OC to loteria i padakę można trafić od każdego producenta, zazwyczaj najlepiej kręcą się pierwsze batche.

Ale jak się trafi padaka sztuka to zawsze można odesłać w ciągu 10 dni. Na labie Blackwhite trafił na Lightninga 680 który robił w smarku11 tylko 1293MHz przy 1.36V (max na ile pozwala suwak napięcia w AF) a na fabrycznych zegarach się crashował. Moja sztuka przy takim napięciu robi 1385-1398MHz w smarku11.

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

Wojciech zrobil bys cos dla mnie w wolnej chwili i zamontowal tego fana z ledami na tym megahalemesie :?:

jestem ciekaw jak sie bedzie prezentowal na nim :>

dodawac  chyba nie musze  ze kozacko to wyglada bo sie bede powtarzal :P

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

Mam a raczej miałem GF 9600GT Asusa. Karta szła jak szalona na zegarach. Znajomy kupił sobie 9600GT Matrix bo można było zmieniać napięcia z poziomu programu.

Finał? Moja 900Mhz na rdzeniu a jego tylko 825 stabilnie. Jeszcze większa różnica w cenie. Ja dałem 539zł a on 650 :D

 

Wszystkie ficzerowe funkcje jak krew w piach. Na domiar złego 2 lata temu przestała działać a moja śmiga do tej pory ale niestety już nie z takimi zegarami. Degradacja GPU dała o sobie znać i to bardzo. Obecnie stabilnie 700Mhz już tylko. Ale karta działa.

Link to post
Share on other sites

Chyba każdy jest ciekaw maszyny wujka Blue :P  Blue się roznegliżował! :D

http://img16.imageshack.us/img16/4939/img2466mc.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img843.imageshack.us/img843/6181/img2467ne.jpg
Trochę kurzu się nazbierało, ale już opanowałem sytuacje:)

Edytowane przez Blue AMD ATI Radeon
Link to post
Share on other sites

http://oi43.tinypic.com/33jr028.jpg

 

A u mnie skromnie jak narazie ;) Jak widać kable da sie schować nawet w brutusie ;) a z tym 8pin cpu to też jestem pewien sposób bez uzycia przedłuzki ;)



Z kontrolerami Zalmana.

 

Verti,widze ze kontrolery doszły ;) i jak sie sprawuje mój pomysł? :)

Edytowane przez MAŁY
Link to post
Share on other sites

 

 

A u mnie skromnie jak narazie ;) Jak widać kable da sie schować nawet w brutusie ;) a z tym 8pin cpu to też jestem pewien sposób bez uzycia przedłuzki ;)

 

Verti,widze ze kontrolery doszły ;) i jak sie sprawuje mój pomysł? :)

 

Nie wiem do czego służą te kontrolery, chyba do regulowania poziomu srania w toalecie. Po zainstalowaniu niektóre wentylatory wieją słabiej a niektóre o 5% mocniej. 

Link to post
Share on other sites

http://img585.imageshack.us/img585/6571/img8975o.jpghttp://imageshack.us/a/img401/5426/img8971r.jpgMalutkie zmiany w środku, coś nie mogę dojść do ładu z programami i kiepska jakość wychodzi.
http://imageshack.us/a/img855/1515/img8964mf.jpg

Edytowane przez worms
Link to post
Share on other sites

Przyznam że  po za układem wentyli na dole i brakiem siatki anty kurzowej na górze(nikt nie założył sytuacji że będę tu wciągał powietrze), nie mam do niej żadnych zastrzeżeń, moż ejestem mniej wymagający, a może trafiła mi się lepsza sztuka, przeszedłem z Arc Midi, więc nie jest to jakaś słaba półka.

Link to post
Share on other sites

Kurcze bajerka, obudowa jak obudowa sam miałem ją kupić zamiast troopera, ale wyszło inaczej heheh.\

Tutaj nawet tak duze chłodzenie na procu wygląda jak normalne średniej klasy chłodziwo. 

Edytowane przez Greg3or
Link to post
Share on other sites

Przyznam że  po za układem wentyli na dole i brakiem siatki anty kurzowej na górze(nikt nie założył sytuacji że będę tu wciągał powietrze), nie mam do niej żadnych zastrzeżeń, moż ejestem mniej wymagający, a może trafiła mi się lepsza sztuka, przeszedłem z Arc Midi, więc nie jest to jakaś słaba półka.

Nie wiem jak wersja matowa, ale "błyszcząca" jest mega podatna na zarysowania. Zarówno biała jak i czarna. Dodatkowo blachy jak za tą cenę powinny być spokojnie 0,15mm grubsze. Ja przesiadłem się z Define XL R1 (celem montażu chłodnic w środku) i niestety ale Define to 3-4 klasy wyżej... a jest tańszy. 

Link to post
Share on other sites

Switch oprócz szkieletu, paneli bocznych i "koszyków" jest w całości plastikowy. Do tego po jakiś 2-3 tygodniach użytkowania przepaliły mi się LED'y od podświetlenia I/O. Producent zamiast dosłać je jak normalna firma stwierdził żebym wysłał im całą obudowę (żart?). 

Link to post
Share on other sites

gtxxor.

 

Heh, a to Ci numer, chyba założyli że tak będzie dla nich najlepiej.
generalnie jakby kosztowała z 500zł to dla mnie byłby hit, nie mniej 700zł byłem w stanie za nią dać i nie żałuje
Dzięki wszystkim za miłe i niemiłe słowa.
Chyba już nic więcej nie wymyśle dla poprawy wyglądu i raczej to już jest koniec.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...