Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

jak dla mnie to worms miazdzy wszystkich :P kolor logo jeszcze mozna przelknac ;)

wojtka i gregora bym pare malych rzeczy zmienil ale to kwestia gustu

szarika okno mi sie nie podoba :/

twoj biafra tez jest niczego sobie ^^

osobiscie czekam az  greqon skonczy swoje LC :>

nio i ciekawi mnie jak moj bedzie wypadal na tle innych :D

 

ale narazie to mysle ze worms/a jest najladniejszy na BMK :]

Link to post
Share on other sites

Wow, no tego to się nie spodziewałem, wielkie dzięki.
Mi natomiast bardzo się podobają z ostatnich: Szarik_Komputerowiec, Greg3or, Wooojciech1983, okar19.
Fajne budy i wnętrze, a najlepiej to już wygląda dobrze ogarnięte WC, gdzie wszystko ze sobą współgra i przy tym jest wydajne, trzeba mieć smykałkę do tego żeby dobrze zrobić.

Link to post
Share on other sites

Cichy bo max jakie teraz mam to 75-77 stopni a przy tyej predkosci wiatraki maja 50-55% a slyszalne zaczyna byc dopiero od 60%

Temp wyzsze o 10stopni wzgledem matrixa

Wydajnosc juz pisalem gdzie indziej - bardzo podobna i raz jest lepszy gtx a raz radeon. Wszystko sie rozchodzi o to w jaki tyt gramy. W wiekszosci benchmarkow to radeon byl lepszy i np w takim 3dmark11 o wiele lepszy

 

CZyli gorszy wybór a nie lepszy :D

 

wyższe tempy , troche gorsza od radka  i ciut droższa od referenta 7970  :D

Edytowane przez Praetoriian
Link to post
Share on other sites

CZyli gorszy wybór a nie lepszy :D

 

wyższe tempy , troche gorsza od radka  i ciut droższa od referenta 7970  :D

Zakręciłeś strasznie. Bez problemu można kupić referenta 670 taniej niż referenta 7970. Wydajność w grach zbliżona (zależy od tytułu), cena referenta 670tki nieco niższa od referenta 7970. Temperatury też pewnie nieco niższe niż na referencie 7970 więc nie wiem czy taki gorszy wybór. Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

Zakręciłeś strasznie, piszesz że EVGA ma wyższe temperatury i porównujesz cenowo do referenta 7970.

Tak jak Kuba zauważył temperatury są wyższe niż na 7970 Matrix, gdyby porównać tą EVGA do referenta 7970 to temperatury mogłoby być niższe.

 

Jak narazie to ty zakręciłeś bo to nie ja piszę , ze temperatury ma wyższe . Skoro evga referent to porównuje do referenta hd . I nie ma tu nic do zauważenia skoro tommy już to wcześniej napisał 

 

"gdyby porównać tą EVGA do referenta 7970 to temperatury mogłoby być niższe"

 

Nie .. bo są wyższe o 5 stopni ,  mój kuzyn ma referenta hd sapphire \

 

Więc w przypadku porównania referenta do referenta  jak i w przypadku referenta evga do matrixa to w obu przypadkach wychodzi gorzej 

 

Natomiast nie wiem jak to w płynności gier i FPS bo tommy jeszcze się nie wypowiedział :D 

Edytowane przez Praetoriian
Link to post
Share on other sites

wypowiadalem sie kilkakrotnie w innych dzialach

i powiem po raz ostatni - roznica nie widoczna w 90% golym okiem (jakies mkroprzyciecia na radkach to tylko chory wymysl - nic takiego nie wystepuje - tak samo wszystko plynnie smiga na GTX-ie jak i na Matrixie) i tylko takie tyt jak farcry3 i crysis3 jak narazie na plus dla GTX-a (duzy plus). Benchmarki w wiekszosci na plus dla Radka

dla mnie wybor lepszy (chociaz matrix to troche inna liga kart z racji samego wykonu) i prawie 500 stowek w kieszeni gdyz  670-ka trafiona naprawde tanio na gwarancji z odbiorem osobistym ;)

Jak pisalem - po zamontowaniu backplate temp spadly do srednio 75 (70-72 ma matrix na defaultowym naieciu , dopiero po zjechaniu na 1,18V mial na 1130Mhz 65-67 stopni)

Koniec tematu ;)

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

 

Jak pisalem - po zamontowaniu backplate temp spadly do srednio 75 (70-72 ma matrix na defaultowym naieciu , dopiero po zjechaniu na 1,18V mial na 1130Mhz 65-67 stopni)

ten GTX z tym backplatem nawet ładnie wygląda xD, tak pomyślałem gdyby biały kolor zamienić na czarny i nakleić kostuchę :P, może nawet ciekawie by to wyglądało

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

bloki w okolicach 400 zł chodzą na GPU, około 200 na CPU, chłodnica za 200/300, pompka to też zależy jaka :P, rurki, złączki, wentyle, później rezerwuarek, hmm z 1500 zł ale to tak +/-, wszystko zależy od tego za jaką kwotę kupisz elementy, zmieniłbym budę na twoim miejscu bo będzie to wyglądać tak jak u mnie xD

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...