Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

tylko widze ze kleiles radiatorki od accelero :) na ten klej z zestawu ?

Tylko na pamięciach są przyklejone na klej. Sekcja zasilania jest przyklejona na specjalna taśmę termoprzewodzącą, choć początkowo też była na klej. Jednak bez znaczenia na co, to czy to i tak jej temp dochodzi do 100-105 st :/ w takim Crysis 3 czy BF3, bez bocznego nawiewu było by jeszcze więcej :/

Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites

ja tego kleju za chiny ludowe nie moglem odkleic od gtx480...

sa do tego specjalne środki czyszczące: https://www.cooling.pl/arctic-silver-arcticlean-30ml-zestaw-czyszczacy,produkt,835.html?from_category=31_76

 

a to taśma na która przykleiłem radiatorki sekcji zasilania: https://www.cooling.pl/akasa-tasma-dwustronnie-klejaca-80x80mm,produkt,209057.html?from_category=44

Link to post
Share on other sites

 

Jednak bez znaczenia na co, to czy to i tak jej temp dochodzi do 100-105 st

 

U mnie na 7950 było prawie tak samo (~90 stopni) - te radiatorki to jakaś kpina. Na szczęście dopadłem inne, wydajniejsze. :) 

Link to post
Share on other sites

Ja zmieniłem na Qoltec Cool Spike. Jak ustawię wentylatory na karcie na 100% (co robię zawsze jak włączam wymagającą grą) to np. w Battlefield 3 temperatura VRM oscyluje w okolicach 72stopni przy 1200mhz/1.25V

Edytowane przez nissky
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

 

Temperaturę sekcji zasilania odczytuję GPU-Z - u mnie są to VRM1 i VRM2 i zawsze mają identyczne wartości.

, mój sapphire też tak ma xD, ale niedługo zniknie :P, mam dość tego słabego OC
Link to post
Share on other sites

Sekcje zasilające są tak konstruowane aby wytrzymywały wysokie temperatury pracy, jednak nie można przesadzać - wg mnie 85-90 stopni dla sekcji to górna wartość bezpieczna, potem sekcja może stracić swą żywotność i np w przyszłości szybciej paść niż ta która była odpowiednio chłodzona.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...