Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Jak to czytam, to aż mam ochotę http://emoty.blox.pl/resource/rozwalkompa2.gif

 

NAUCZCIE SIĘ PISAĆ PO POLSKU !!!

 

A ja znalazłem checina ułożenie kabli :D Kolejne zdjecie ala shit quality ...

Zastanawiam sie nad wyciagnieciem dysku i zostawie go tylko w szynie. Mosze tez zrobic/kupic taka czarna blaszke zeby nie bylo widac tylu

a kabla 8pin eps lepiej sie nie dało

Czasem można popełnić jakiś błąd, ale na publicznym forum pisać takim bełkotem !!!

 

NIE WSTYD WAM ?

 

Przecież tego nie da się czytać, trzeba się domyślać " co autor ma na myśli "

 

W końcu za taki bełkot zaczną się sypać WARNY, w uzasadnieniu przeczytacie " za obniżanie poziomu forum "

 

OMGhttp://emoty.blox.pl/resource/558.gif

 

jesli chodzi o mnie to nie mam sily teraz z tym walczyc :P musze zmienic bude na jakiegos corsaira

 

!!!

Link to post
Share on other sites

Znacie jakiegoś moda, który będzie pytał każdego usera czy ma jakieś choroby? Przykro mi, ale mam to gdzieś. Mamy XXI w. i takie tłumaczenia możecie sobie wsadzić. To nie wyścig, kto pierwszy napisze posta. Naprawdę tak ciężko zacząć zdanie z pieprzonej dużej litery, użyć przecinka, kropki czy polskiego znaku i poświęcić 3 sekundy na sprawdzenie czy nic nie podkreśliło?

Link to post
Share on other sites

toczycie boje o poprawną polską pisownie i język, więc równie dobrze powinniscię zakazać używanie obcych jezyków. Co do podkreslenia, to tu się każdy wyraz na czerwono podkreśla bez względu na to czy jest poprawnie napisany czy nie

 

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/yx/4r/ij/5jxlhw.jpg

 

Pewny jesteś ?

Link to post
Share on other sites

Mayster23, bardzo ładnie :). Co prawda osobiście wywaliłbym wentyl na dole, bo i to nic to nie daje. Niemniej całość prezentuje się wyśmienicie.

 

---- linia cięcia ------

 

Co do poprawnego pisania to wszyscy tłumaczą się pośpiechem czy jakimś dysmózgowiem i jest to żenujące. Prawda jest taka, że jesteście tak leniwi, że nawet nie chce się wam zerknąć do słownika albo jesteście tak ograniczeni aby używać słownika w przeglądarce. Ale co się dziwić jak nawet kabli pospinać i ułożyć w obudowie wam się nie chce (wiadomo o kim piszę ;)) prościej przecież napisać - "nie da się". Wstyd.

Link to post
Share on other sites

Mayster23, bardzo ładnie :). Co prawda osobiście wywaliłbym wentyl na dole, bo i to nic to nie daje. Niemniej całość prezentuje się wyśmienicie. ---- linia cięcia ------ Co do poprawnego pisania to wszyscy tłumaczą się pośpiechem czy jakimś dysmózgowiem i jest to żenujące. Prawda jest taka, że jesteście tak leniwi, że nawet nie chce się wam zerknąć do słownika albo jesteście tak ograniczeni aby używać słownika w przeglądarce. Ale co się dziwić jak nawet kabli pospinać i ułożyć w obudowie wam się nie chce (wiadomo o kim piszę ;)) prościej przecież napisać - "nie da się". Wstyd.

powiedział co wiedział... na codzień korzystasz z telefonu, komputera, różnych środków transportu, wysyłasz sms-y, czyli też jesteś leniwy. Skoro jest coraz więcej rzeczy które, upraszczają życie to czemu z nich mamy nie korzystać, bo wstyd ?!

Link to post
Share on other sites

Skoro jest coraz więcej rzeczy które, upraszczają życie to czemu z nich mamy nie korzystać, bo wstyd ?!

To że są to nie znaczy, na szczęście, że trzeba z nich korzystać. Komfort i wygodnictwo kosztuje. Łatwiej zapłacić i mieć wygodnie niż się przemęczyć. Ja lubię się czasem przemęczyć i mam z tego dużą satysfakcję, ze nie idę na łatwiznę :) Najlepiej używać głowy w doborze środków wygody a nie tym, że jak sa to trzeba korzystać. Dla mnie czasem korzystanie z nich to jest wstyd... np leniwi ludzie jadący autem 500m do sklepu czy poruszający sie tymże złomem po 100m między sklepami. Mają wygodnie a ja mam z nich pompę, bo "kalecy" :) A co jak by nagle zabrakło środków wygody? Kataklizm, klęska, wojna... Rozpieszczone społeczeństwo by nie wiedziało co robić... Trzeba się trochę zahartować a z tych środków korzystać z umiarem, bo one nas ubezwłasnowolniają... Trzeba korzystać z umiarem i z głowa a nie jak jest to muszę to mieć. Nic nie muszę... korzystam tylko z tego co jest mi potrzebne a z reszty nie. Tu jest głębsza koncepcja (myśl) ale nie chce mi się rozpisywać, tym bardziej że temat nie o tym jest.

 

PS: Nie twierdzę, że korzystanie z techniki zawsze jest tylko wygodnictwem i lenistwem ale w wielu przypadkach tak właśnie jest.

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...