Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Wersja afterburner 2.2.3

Moja karta chodziła na 1050mhz i 1,24V ale wymagała ingerencji w biosie ponieważ maks mozesz podnieść do 1Ghz.

Zrezygnowałem z tego ponieważ chłodzenie nie wyrabiało i grzało się do 95c(jak nie więcej). Także powróciłem do fabrycznych ustawień.

Link to post
Share on other sites

mały up w środku ;) zniknął box,doszło ssd,doszła evga 8800gt w stanie idealnym ze zmienionym coolerkiem :) no i dwa wentyle @niebieskie,mi podchodzą pod fiolet :P

 

http://img859.imageshack.us/img859/8818/dsc00789cc.jpg

Edytowane przez kochas66
Link to post
Share on other sites

Masz kilka kompów? bo podpis mówi coś zupełnie innego niż zdjęcie :P. Pospinaj kabelki :D.

 

Sygnaturka z kompa z sierpnia 2011 :P sytuacja materialna zmusiła mnie do sprzedaży i z czasem złożyłem coś tańszego :P trzeba sygnaturke wkońcu zmienić :P

 

Widzę,że mały ...

Posprzątaj te kabelki wszystkie, będzie wielki ;)

 

no z tymi kabelkami to zawsze problem :P najgorsza jest taśma ata :/
Link to post
Share on other sites

U mnie też mały up, ale nie zrobiłem zdjęcia. Muszę jakoś ładnie ogarnąć kable, bo dzisiaj mnie irytowały przy montażu karty dźwiękowej (Sound Blaster Recon3D - dostałem ją, nie ma co wybrzydzać. Jest dużo lepsza od integry, a to się liczy.), a raczej zmianie jej miejsca, ponieważ mądry tata umieścił ją pod kartą graficzną, zasłaniając wiatrak :D Dzisiaj zagospodarowałem chwilkę czasu i przełożyłem kartę wyżej. Szkoda, że nie da się umieścić karty wiatrakami do góry, wyglądałoby to ładniej(Aczkolwiek pewnie słabiej wydmuchiwałoby powietrze :P). Teraz tylko Fortis i kable. A co do kabli: Jest na Yt jakiś tutek, jak to ładnie założyć za obudowę? ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...