Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

A tak w ogóle to tez nie jest dobrze tak czyścic pc

A przedtem było dobrze ?

Robili jakoś inaczej podzespoły, że nie można było kurzu gdzieś wcisnąć ;)

Po za tym większość ogarniętych ludzi zdaje sobie sprawę aby powietrze było sprężone

w minimalny sposób a nie na maksa, bo można by pourywać/pokrzywić coś w pc np. wentyle %-)

 

@

źle ,Cie zrozumiałem , zaspany jestem i przeczytałem " teraz czyścić " a jest " też czyścić "

Hehe ... :D

Muszę kawę wypić

 

wybacz

Link to post
Share on other sites

Przedłużki wyjęte, gdyż będą wymienione na "nie-makarony", tzn cała wiązka w białym oplocie aktualnie jestem na etapie ich tworzenia.

 

Z77A-GD80 przy SB mi jeszcze ogranicza sloty PCI-E a IB nie warty jest uwagi. Jak mi się uda wyrwać gdzieś tanio będzie tylko Sandy i7 z tytułu potrzebności do roboty. Ale zmiana większa (mobo) dopiero na premierę LGA 1150. Szkoda troszkę selekta i5 :)

Link to post
Share on other sites

http://s13.postimage.org/3r17n0frr/DSC00384.jpg

http://s16.postimage.org/sy2gc4ctx/DSC00385.jpg

http://s7.postimage.org/3jrv2f4uj/DSC00390.jpg

Normalnie kolory aż tak nie rażą po oczach, są stonowane. Przy zamkniętej obudowie zostaje tylko lekka poświata niebieskiego i czerwonego. Co do karty dźwiękowej...nie moge znaleść innego sposobu na zamontowanie jest ( wszystkie pci-e x1 zasłonięte) więc tymczasowo sobie zwisa....

Link to post
Share on other sites

nissky za dużo 3 wentyle ;) 6 wentyli w 1 miejscu tak blisko 8) 11 wsumie naliczyłem wsumie buda ok duża ale jakoś tak duszno w niej nie wiem czemu .

 

gtxxor na tej wypolerowanej płycie od 7970 możesz sadzone smażyć super wypolerowana powierzchnia ;)

Link to post
Share on other sites

gtxxor na tej wypolerowanej płycie od 7970 możesz sadzone smażyć super wypolerowana powierzchnia

Chodzi o backplate?

 

@nissky

Nie ma sprawy, rozumiem, że są takie zasilacze, których kabli nie da się dobrze ułożyć. Jednak te kolorowe wentyle i brak tacek na dyski nie wyglądają za dobrze.

Link to post
Share on other sites

Tacki mam w szufladzie - narazie mi są zbędne - zaburzają tylko przepływ powietrza. Kabli niestety jest od groma bo jeszcze dochodzą te od wentylatorów i od kontrolera obrotów, także są one upchane na maksa za tacką. Wentyle tylko na zdjęciach tak po oczach dają. Grunt że komp działa, nie przegrzewa się i służy.

@DomiHD2

to jest Xonar DX. Nie mam wolnego slotu pci-e x1 i musiałem zastosować tasiemkę pci-e x1 - pci-e x1 oraz śledź niskoprofilowy od asusa, który jest przykręcany niestandardowo, tzn śróbką w dół.

Edytowane przez nissky
Link to post
Share on other sites

Grunt że komp działa, nie przegrzewa się i służy.

To najważniejsze ale też uważam, że lekko przesadziłeś z wentylatorami. Po co aż tyle? Przez to całość sprawia bardzo przytłaczające wrażenie. Btw. chłodzenie Gigabyte było aż tak złe, że trzeba było je zmieniać na Accelero?
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...