Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

 

 

jacekgothic

 

 

Dokładnie, tak to działa :D

 

Sn1PeR

 

 

 

Podeślij trochę kasy jak masz za dużo i da się zrobić :)

Ale zamiast 680 była by prędzej 670.Niby czemu mam wymieniać Asusa na Evga jak mi podasz jeden konkret to było by to warte rozważenia ( ja wiem, że w Polsce jest mniej EVGA no ale bez przesady :wariat: )

Po kiego grzyba komuś 2 SSD? Już lepiej szarpnąć się wg. mnie na jeden pojemniejszy i szybki albo najlepiej na revo.

CO mi z pojemności ramu xd nie tylko to się liczy co prawda będzie domyślnie 16 ale jak trafię coś godnego uwagi czyli jeszcze szybkiego :)

 

david1206

 

Niby i mocne z jednej strony i wielu by chciało takie coś ale z drugiej zawsze można mieć mocniejsze.Ja tam się cieszę, że udało mi się dobrnąć przynajmniej do tego etapu i będę kombinował dalej nad czymś mocniejszym :)

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze to wywal tę budę razem z zasilaczem. ;)

Wiem że nie są to części najwyższych lotów ale na razie jest ok. Obudowa mi się podoba tylko troche wąska ale cóż. A zasilacz w tescie trzymał mi quada na 3.5 GHz więc mi styka
Link to post
Share on other sites

Niby czemu mam wymieniać Asusa na Evga jak mi podasz jeden konkret to było by to warte rozważenia ( ja wiem, że w Polsce jest mniej EVGA no ale bez przesady )

EVGA jest prawie bezawaryjna (w przeciwieństwie do ASUSa), nikt nie robi produktów, które dorównały by jakością tej firmie, mają świetny support.

 

Po kiego grzyba komuś 2 SSD? Już lepiej szarpnąć się wg. mnie na jeden pojemniejszy i szybki albo najlepiej na revo

Jak wolisz jeden szybki, to możesz kupić, to była propozycja.

 

CO mi z pojemności ramu xd nie tylko to się liczy co prawda będzie domyślnie 16 ale jak trafię coś godnego uwagi czyli jeszcze szybkiego

Pojemność się tu najbardziej liczy, nie musi być odrazu 2133MHz i CL7. ;)

 

Podeślij trochę kasy jak masz za dużo i da się zrobić

Do roboty. :wariat: Zarobisz to będziesz miał, podałem Ci co by warto zmienić dla lepszej wydajności, a nie każę od razu kupować. ;)
Link to post
Share on other sites

EVGA jest prawie bezawaryjna (w przeciwieństwie do ASUSa), nikt nie robi produktów, które dorównały by jakością tej firmie, mają świetny support.

A co takiego dzieje się z asusem ? Wg, mnie jest ok ( przewaliłem trochę płyt wszystkich producentów w tym EVGA i u każdego zdarzają się wpadki).Dla mnie support asusa jak i serwis działa bdb :) .Jasne jesteś zapatrzony w markę bo jakoś tak, przeczytałeś w internecie czy ktoś tam CI powiedział. Spoko rozumiem :)

Pojemność się tu najbardziej liczy, nie musi być odrazu 2133MHz i CL7. ;)

 

Spoko może dla Ciebie :)

Do roboty. :wariat: Zarobisz to będziesz miał, podałem Ci co by warto zmienić dla lepszej wydajności, a nie każę od razu kupować. ;)

Nie żebym to jakoś źle odebrał czy coś ale zaproponuję to samo ;p Jakoś tak wychodzi, że na kompa i inne zachcianki sam od pewnego czasu kombinuję kasę. Nie wiem jak jest w twoim przypadku( po prawdzie mało mnie to interesuje) ale z tego co zdążyłem wyczytać z twoich tematów to polegasz na rodzicach :D

Nie odbieraj tego osobiście i się nie tłumacz ale zważ na słowa nawet jak coś miało być śmieszne :)

Link to post
Share on other sites

A co takiego dzieje się z asusem ? Wg, mnie jest ok ( przewaliłem trochę płyt wszystkich producentów w tym EVGA i u każdego zdarzają się wpadki).Dla mnie support asusa jak i serwis działa bdb .Jasne jesteś zapatrzony w markę bo jakoś tak, przeczytałeś w internecie czy ktoś tam CI powiedział. Spoko rozumiem

Nie chce mi się wałkować tego kolejny raz. Tak, przeczytałem sobie opinie 10-latka i teraz będę się na nich opierał. ;)

 

Spoko może dla Ciebie

Można zapytać co robisz na twoim PC?

 

Nie żebym to jakoś źle odebrał czy coś ale zaproponuję to samo ;p Jakoś tak wychodzi, że na kompa i inne zachcianki sam od pewnego czasu kombinuję kasę. Nie wiem jak jest w twoim przypadku( po prawdzie mało mnie to interesuje) ale z tego co zdążyłem wyczytać z twoich tematów to polegasz na rodzicach Nie odbieraj tego osobiście i się nie tłumacz ale zważ na słowa nawet jak coś miało być śmieszne

Nie do końca, ale nie muszę Ci się tłumaczyć, nie?

 

Nie ma się co kłócić, więc zakończmy na tym.

Link to post
Share on other sites

Nie chce mi się wałkować tego kolejny raz. Tak, przeczytałem sobie opinie 10-latka i teraz będę się na nich opierał. ;)

I zostańmy przy tej wersji bo i tak lata mi to co wiesz, skąd i czemu :) Dla mnie twoja wiedza i tak była by nie wystarczająca żebym się na niej oparł :) Starczy mi to co wiem i moje zachcianki :D

Można zapytać co robisz na twoim PC?

 

Używam pakietu office :) Klauzula poufności zabrania mi powiedzieć coś więcej :wariat:

 

 

Nie do końca, ale nie muszę Ci się tłumaczyć, nie?

 

 

Nie tłumacz się, jak już wcześniej napisałem lata mi to. ;)

Link to post
Share on other sites

tu nie jest potrzebny okulista wystarczy popatrzec sobie na bude blancika tem ma dopiero burdel :P

U mnie nie da sie inaczej tego ułożyć chyba że ją przerobie jak jacekgothic i nie blancik tylko blacnik Edytowane przez blacnik
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Może być. Wklejaj zdjęcia normalnie, każdy ma chyba dość szybkiego neta i foty na stronie no problem.

 

A i do wszystkich: Jak nie macie specyfikacji w sygnaturce to wpisujcie ją pod fotkami bo czasem rodzą się dyskusje i pół strony jest zapieprzone spamem, żeby dojść do tego co kto tam ma.

Link to post
Share on other sites

Cześć, jestem tu nowy:D Może warto zacząć od wnętrza :) (daje linki żeby nie spowalniać ładowania strony) http://desmond.image...jpg&res=landing http://desmond.image...jpg&res=landing http://desmond.image...jpg&res=landing Pozdrawiam, Marcin

bude masz fajna sam taka mam ciezko kabelki w niej ulozyc ale sie da a podejrzewam ze masz procek od amd skoro contac lezy w tej pozycji i sie go inaczej obrocic nie da :/
Link to post
Share on other sites

Na AMD nie da się inczej zamontować tego coolera. Ale nad kablami mógłbyś jeszcze popracować.

Racja miałem to chłodzenie tez pod AMD,i niestety niema innej możliwości montażu,ale mimo to jest to dobra pozycja coolera.

A co do kabli,to kolega za dużo tam nie zdziała jeśli chodzi o ułożenie pięknie kabelków,w tej budzie niema takiej możliwości też ja miałem,i to właśnie miedzy innymi dlatego ją zmieniłem :) Ale ogólnie OK :)

Link to post
Share on other sites

@Sn1PeR

 

Cały problem w tym, że nie ma jak inaczej :/ Bokiem się nie da na tej platformie, a tak od gory troche bez sensu, probówałem i rożnicy w temperaturze znacznej nie było, nie będe jeszcze zaburzał cyrkulacji. Phenom się nie gotuje od karty.

 

Sory, zapomniałem o konfigu:D

 

CPU: AMD Phenom II X4 810 2,6 @ 3,6 Ghz ~1,5v

Cooler: Thermaltake Contac 29BP

RAM: 4 GB Goodram DDR3 1333mhz

GPU: Gigabyte Radeon HD 6870 Windforce 3x 915/1050mhz

PSU: bequiet! Straight Power e6 500W

HDD: Samsung SpinPoint F3 500GB

CASE: Cooler Master Elite 430 z oknem

 

i daje ten zestaw do podpisu.

 

EDIT:

 

Z kablami walcze średnio co 2 tygodnie, jak sprzątam kompa(mam bzika, zawsze mi coś nie pasuje, coś bym inaczej zrobił) i już lepiej się nie da, to szczyt moich możliwości:D denerwuje mnie też ten kabel od zasilania podajże cpu, ale nie mam pomysłu. Ten od przedniego panelu audio też mnie wkurza, ale upchnąłem go za wentylatorami.

Edytowane przez marcin5554
Link to post
Share on other sites

wiem kable ale w tej skrzynce nic innego nie idzie zrobic.wszystkie sa jak najblizej prawej scianki. jak kupie nowa bude to ladnie kable poukladam i chyba zrezygnuje z nagrywarki przez tasme (a i tak rzadko urzywana). sprzet : q8200 @ 3.0 , ga-ep35-ds3l , 4x 2gb kingston ddr2 @ 860 ,gigabyte wf3 6950, ozc zs-650w, 500gb seagate baracuda 7200.11,dvdrw liteon, fortis i pare zephyrkow ;p

http://imageshack.us/photo/my-images/525/20120528202239.jpg/

Link to post
Share on other sites

Witam ponownie :)

Na dzień dzisiejszy nastąpiło pożegnanie z CT T6100 a przywitały kolumienki Jamo Studio 180 (na zdj. widać wzmacniacz, niestety był tylko pożyczony i nie posiadam obecnie, męczę słuchawy :D za kilka dni już kupię wzmaka):

http://iv.pl/images/22220837840898821224.jpg

 

B O N U S

Zamówiłem też dysk, WD Blue WD5000AAKX 500 GB. Dziś wysłany, czekam na przesyłkę z niecierpliwością :)

I nareszcie pożegnam te taśmy ATA, kostki molex co miejsce zawalają, uff...

Edytowane przez dziku91
Link to post
Share on other sites

wiem kable ale w tej skrzynce nic innego nie idzie zrobic.wszystkie sa jak najblizej prawej scianki. jak kupie nowa bude to ladnie kable poukladam i chyba zrezygnuje z nagrywarki przez tasme (a i tak rzadko urzywana). sprzet : q8200 @ 3.0 , ga-ep35-ds3l , 4x 2gb kingston ddr2 @ 860 ,gigabyte wf3 6950, ozc zs-650w, 500gb seagate baracuda 7200.11,dvdrw liteon, fortis i pare zephyrkow ;p http://imageshack.us/photo/my-images/525/20120528202239.jpg/

Proponuję sprzedać grafikę i kupić HD5770, zawsze to 4 stówki do przodu %-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...