Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Co tam masz? Brzydko wygląda ta "szybka". Lepszy by był bok, żeby było widać tyle, co np. w Obsidianie 800D.

phenom 955 oc 4 ghz - thermalright macho stres 48/50 spoczynek 25

msi gtx 570 oc 950 mhz stres 75 spoczynek 37

asrock 970 extreme 3

seasonic 620w

samsung 830 64 gb i samsung f1 320 gb

 

Szyba nie taka zla ,kabel od grafy troche psuje efekt...

jak masz pomysł jak lepiej go upchać to mów :)

wygięty do góry wygląda jeszcze gorzej

Edytowane przez Dariushini0
Link to post
Share on other sites

Bo wsadziłeś porządne bebechy do jakiegoś marnego CM'a słabej jakości. Coś jakbyś jakbyś wpychał silnik V8 do malucha %-). Szkoda ci paru zł chociaż nawet na marnego Brutusa 410? :D

oj tam oj tam

Ważne dla mnie jest że temp mam normalne , komp chodzi tak jak powinnien . I tak blacha jest solida :D

poczytaj sobie recke http://forum.pclab.pl/topic/170802-Cooler-Master-Centurion-532/

według mnie bardzo fajna obudowa i nawet śmiem twierdzić że lepsza niż Brutus :P

Edytowane przez maxperzion
Link to post
Share on other sites

Lepiej wygląda okno, tak aby krawędzie obudowy były zasłonięte. Szybka na całości daje dość nieciekawy efekt, a sprzęt w środku zacny i dobrze ułożony więc szybka jak najbardziej tak ale z ramką :).

według mnie bardzo fajna obudowa

Znaczy się, że jeszcze fajnej obudowy nie widziałeś :>.
Link to post
Share on other sites

nawet śmiem twierdzić że lepsza niż Brutus

Też sądzę, że lepsza, ten brutus to była taka "ironia". Chodziło mi bardziej o to, że Masz naprawdę porządne bebechy w tym kompie, nowoczesne, ładne, porządne, i nagle ta obudowa psuje cały efekt, jest staroświecka, te białe wstawki, goła blacha itd. itp. %-). Ogarnij tam kable bo napewno można to zrobić i to porządnie, skoro w brutusie można, który jest mniejszy %-). Pomyśl może nad wymalowaniem wnętrza na czarno, może jakieś otwory na kable?, podziałaj a może będzie nawet lepiej, usunąłbym też klatki na dyski i zamontował tam dodatkowe wentylatory, wtedy wszystko będzie estetyczniej się prezentować :D. Edytowane przez C r 0 w
Link to post
Share on other sites

Ten cooler jest tak jasny i czerwony że wygląda jakby się topił ;)

Efekty specjalne mają być :D

Fajna szybka,za ile ją wydarłeś i gdzie?

 

PS.Może jutro wstawie zdjęcia swojej budy.Postaram się uprządnąć nieco kable,bo gdybym teraz wrzucił zdj jak to wygląda,to ktoś by tu zawału dostał %-)

Komp to staruszek,ale za kilka miesi będzie Regnum,Ivy oraz prawdopodobnie Kepler na pokładzie

Link to post
Share on other sites

przyszła dzisiaj szybka, jeszcze tylko enermax 120mm na tył i to by było na tyle :)http://obrazki.elektroda.pl/8082448600_1333543684.jpg

Jak dla mnie, to konkret. Jedyne co, to przydałaby się czarna obwódka żeby nie było widać tych miejsc do mocowania ścianki.

Link to post
Share on other sites

phenom 955 oc 4 ghz - thermalright macho stres 48/50 spoczynek 25 msi gtx 570 oc 950 mhz stres 75 spoczynek 37 asrock 970 extreme 3 seasonic 620w samsung 830 64 gb i samsung f1 320 gb jak masz pomysł jak lepiej go upchać to mów :) wygięty do góry wygląda jeszcze gorzej

Masz rację Dariushini0, że wygięte kable od grafy (MSI) do góry wyglądają gorzej, mam ten sam problem i innego rozwiązania jak ułożenie ich w dół to nie widzę, aby to miało ręce i nogi. BTW fajnie wygląda Twoja budka, kolorki fajne i ten wielki radiator robi wrażenie :)

Moj środek wygląda tak :) Obudowa w trakcie modernicacji tzn tnę bok na okno z plexi :)http://fotoo.pl//out.php/t183393_img-1544.jpg

Edytowane przez Tomashec
Link to post
Share on other sites

Efekty specjalne mają być :D Fajna szybka,za ile ją wydarłeś i gdzie?

szybe kupiłem tutaj

http://allegro.pl/2-mm-plexi-pleksi-plexa-pleksa-na-wymiar-i2216654628.html

napisałem im jaki wymiar i jaka cena oni ze 20 zł + KW =30 zł przelałem wysłali i jest :)

 

Tomashec dokladnie :P inaczej się nie da, jakbym wsadził ten koszyczek na dyski to inaczej by ten kabel wyglądał, ale wole miec lepszy przepływ powietrza :>

ps. jakie tempy masz na tym chłodzeniu ? bo wygląda pięknie a jak się sprawuje :D

Edytowane przez Dariushini0
Link to post
Share on other sites

Tomashec dokladnie :P inaczej się nie da, jakbym wsadził ten koszyczek na dyski to inaczej by ten kabel wyglądał, ale wole miec lepszy przepływ powietrza :> ps. jakie tempy masz na tym chłodzeniu ? bo wygląda pięknie a jak się sprawuje :D

Dziękuję, myślę, że sprawuje się całkiem dobrze :) Moje pierwsze wodowanie, także chyba podołałem skromnie mówiąc ;) Co do temperatur to z nimi jest różnie... Po odpaleni komputerka temperatury średnio oscylują w granicach 29-33 stopnie (bez kręcenia CPU), tylko czasem rozpiętość potrafi być większa przy zerowym obciążeniu procka... mniemam, że to wina pasty (dołączona do bloku wodnego, albo stara już, albo źle rozsmarowana), innym powodem może być nierównomierny docisk bloku do procka, ale to już nie wiem jak sprawdzić...Po wykręceniu procesora na 3,7 tempy wzrosły do około 41-43 :) Ogólnie jestem zadowolony :D Edytowane przez Tomashec
Link to post
Share on other sites

@ProXimo

 

pokaż zdjęcia swojego kompa, w krótce planuje podobny cofnig m. in

 

Scythe Mugen 2 + ASRock P67 PRO3 + i5-2500k

 

*jeśli Ci się chce to poproszę też zdjęcie z drugiej strony płyty głównej,

mam wrażenie jak by ten backplate z mugena2 miał zahaczyć o któryś styk mocowania kondensatora w tym asrocku

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...