Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Gość effendi360

Każdy tylko o tym wentylu :P Wiem WIEM ale taki już był w HAF-X w zestawie i nic z tym nie zrobię. Na szczęście jest przycisk na przedzie budy i można go w każdej chwili wyłączyć - znaczy się podświetlenie. Filmik nagrywałęm moim nowym nabytkiem - LUMIX FH20. Może i głupi jasio ale właśnie czegoś takiego było mi na tą chwilę trzeba. Na Alphę przyjdzie czas po świętach ;)

 

druga grafika właściwie jest zbędna

 

No nie wiem. W metro miałem stałe 60 fps :) Na jednej bym tego nie pocisnął :)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

To Wy jeszcze nie wiecie, że ty mnie nazywają "maniak 60 fps" ? :P:D

Dla mnie musi być obraz żyleta i tyle, myślicie czemu wiesiek dwójka leży ?

Czeka na i7 :D

 

Oczywiście, ale grę na pewno byś ukończył ;) i to w całkiem komfortowych warunkach.

 

Wiesz... ja tą grę ukończyłem już rok temu na Xsie ale jak zobaczyłem jak to wygląda na PC w 60 klatkach z detalami na max... toż to zupełnie inna gra !!!

Link to post
Share on other sites

To Wy jeszcze nie wiecie, że ty mnie nazywają "maniak 60 fps" ?

 

A!, to wiele zmienia ...

 

... jak to wygląda na PC w 60 klatkach z detalami na max... toż to zupełnie inna gra !!!

 

Nie chcę wywołać wojenki konsolowo-pecetowej, ale też mi wszystko lepiej wygląda na pc :P

 

Gdybyś nie był zielonkiem to bym coś powiedział :wariat:

 

Wal śmiało :wariat:

Link to post
Share on other sites

Tak, aczkolwiek zamiast 480 mam 590, ktora jest obecnie na serwisie :)

 

Proca mam teraz na stock, z tego wzgledu, ze pasta zaschla a nie chce mi sie nic przy tym padalcu dlubac dopoki nie bede mial LC kompletnego i sprawy z grafikami wyjasnionej.

 

Nie zwracam zbytnio uwagi czy sie dusi czy nie, dopoki mam stale 60 fps gdzie sie da to nie bede narzekac :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...