Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

calkiem fajnie to pirzu wyglada bylem ciekaw jak armageddon sie bedzie prezentowal z tymi corsarzami drugi na tyl w przyszlosci zaloz i bedzie git

 

mogles matrixa obciazyc zeby palil sie na czerwono efekt do fotki :P

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

PS: Właśnie wróciłem od kornela, odpaliliśmy Furmarka :P

HaHa nie jestem jedyny co ma na imie Kornel :P :P

A komp Świetny, ale ja bym wyjął koszyk na dyski, i dyski wsadził do wejść na napędy :)

 

//nie cytuj fotek/filmików

sv

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

Ja nie lubię czerwonego, chociaż sama w sobie ta obudowa jest świetna. Sam bym chętnie zmienił case na 600T tylko na bank nie wejdą tam chłodnice w prosty sposób. 

 

PS: Z tym Kornelem to chodziło o Ciebie tak 4fun (bo się wypowiadałeś w temacie), a zdjęcie oczywiście fotoszopka :)

Link to post
Share on other sites

Za pusto bedzie bez koszykow IMO :) 

 

Obudowy nie polecam ogolnie :P Slaba jakosc wykonania, w szczegolnosci Spasowanie... masakra ;/

Panie, to pan nie widziałeś mojej NZXT 810... 600T to słaba jakość, ale 810 to brak pojęcia jakości :) Panele boczne w 600T są słabo spasowane, a w 810 po prostu nie pasują X) 

Link to post
Share on other sites

Panie, to pan nie widziałeś mojej NZXT 810... 600T to słaba jakość, ale 810 to brak pojęcia jakości :) Panele boczne w 600T są słabo spasowane, a w 810 po prostu nie pasują X) 

Panie, ja sie wkurzylem bo panel boczny nie chcial wejsc to rąbnąłem i jeden zawias nie działa prawidłowo xd ale wszedł panel !

Link to post
Share on other sites

Eeeeee to Pany kupcie sobie Troopera to będziecie mieli jakość za całkiem rozsądne pieniądze Oooooo   :P  :P  :P​ 

Jak kupowalem to mialem wlasnie do wyboru trooper i 600t , oba mi sie cholernie podobaja i caly czas mysle nad zmiana na troopera... ;/ w szczegolnosci jak pare dni temu uswiadomilem sobie, ze ta biel w korsarzu mi zzolknie  :D

Link to post
Share on other sites

Za pusto bedzie bez koszykow IMO :) 

Obudowy nie polecam ogolnie :P Slaba jakosc wykonania, w szczegolnosci Spasowanie... masakra ;/

slaba jakość czego? jedyne co to jeden panel u mnie trzeba docisnac zeby wszedl. pomijajac to obudowa jest idealna

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Jedna z niewielu wad tej budy, gdyby była odrobinę wyższa, przynajmniej 5 cm dodatkowego miejsca nad MOBO :/

 

TO miejsce ze malo nad Mobo jest nad siateczka, tam np chac zamontowac wentylatory wejda :) przykladowo h100i to radiator idzie nad mobo, a wentylatory na top. Jednak wyglada to nieciekawie.

 

Ja wybralem 600t bo pokoj robiony bede mial na styl nowoczesny i minimalistyczny, wiec ta buda bedzie idealna. Trooper jest dla mnie zdecydowanie ladniejszy i agresywniejszy jezeli tak mozna to ujac, ale niezbyt pasowalby mi. Nie zmienia to faktu, ze i tak nad nim mysle :D

 

@okar - masz u siebie nadal te stockowe wentyle top i front  czy zmieniales ?

 

 

 

Edytowane przez Pirzu
Link to post
Share on other sites
TO miejsce ze malo nad Mobo jest nad siateczka, tam np chac zamontowac wentylatory wejda :) przykladowo h100i to radiator idzie nad mobo, a wentylatory na top. Jednak wyglada to nieciekawie.

 

Eh... I komu Ty to piszesz ... Mam 600T i H100i, więc wiem coś na ten temat. Jakbyś chciał robić LC i dać na TOP jakąś grubą chłodnicę, to jest dramat  :rotfl:

 

 

 

@okar - masz u siebie nadal te stockowe wentyle top i front czy zmieniales ?

 

Te śmigła nadają się tylko do jednego miejsca, kontener na śmieci :x

Link to post
Share on other sites

Po wyciągnięciu skrzyneczki na pierdoły spokojnie powinna się  tam zmieścić chłodnica 2 x 120mm

 

foto

http://vpx.pl/i/2013/05/01/DSC_0665aaa.jpg

 

Widać na nim, że spokojnie wejdzie tam chłodnica po wyjęciu skrzyneczki i po zdemontowaniu kosza na dyski ssd. Nawet pod skrzyneczką jest wycięcie na dopływ powietrza od spodu.

Link to post
Share on other sites

 

 

Pytanie do posiadaczy Troopera: Wejdzie na dół chłodnica 2x120 bez cięcia? 

 

Wrzucałem kiedyś w temacie dodo moim zdaniem idealne LC w trooperze bez hardmodów. Wygląda to tak:

 

http://i116.photobucket.com/albums/o26/HgrdGman/PCnew3.jpg 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...