Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Gość effendi360

Zapewne oczekujesz, że miałem upchać w top albo zdemontować koszyki i zero miejsca by było w obudowie.

 

(mam tą samą budę)

 

Nie kolego, ja oczekuję, że sprzedasz to wszytko i zrobisz to LC porządnie, z uwzględnieniem wymiany podzespołów.

Potem wkleisz tu swoje zdjęcia a ja zjem własne kapcie. Stary, też mam sianko na sprzęt i lubię w niego pakować. Podzielam Twoje hobby ale jako taki sam maniak, w moim odczuciu sprzęt jest po prostu grubo przepłacony i wykonany [w mojej opinii] w kiepskim guście. Nie martw się, właśnie złożyłem zamówienie na 2200zł. Też będziesz mnie mógł poopluwać. :D

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

(mam tą samą budę)

 

Nie kolego, ja oczekuję, że sprzedasz to wszytko i zrobisz to LC porządnie, z uwzględnieniem wymiany podzespołów.

Potem wkleisz tu swoje zdjęcia a ja zjem własne kapcie. Stary, też mam sianko na sprzęt i lubię w niego pakować. Podzielam Twoje hobby ale jako taki sam maniak, w moim odczuciu sprzęt jest po prostu grubo przepłacony i wykonany [w mojej opinii] w kiepskim guście. Nie martw się, właśnie złożyłem zamówienie na 2200zł. Też będziesz mnie mógł poopluwać. :D

 

Gratulacje jak coś zamówiłeś i to za nie małą kwotę. Według mnie nie chodzi w tym o to kto za ile kasy ma sprzęt. Tylko co wymyślił i jak to wykonał. A ile gustów tyle opinii.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Czy ja kiedykolwiek wypowiadałem się na temat tego pozytywnie ? Na obecną chwilę, jest to stan przejściowy, który wymuszony został nieoczekiwaną sytuacją. A ile ja to mam ? Trzeci miesiąc ? I już podmianka idzie. Spójrz na foty strona 159 :]   Wszystko robione na miarę możliwości. Na tamten czas.



Ja patrzę na całokształt. Zwracam nawet uwagę na to jak wygląda na tle rzeczy dookoła niego. Inaczej po prostu patrzę.

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

tak na szybko ja cos wygrzebalem ta sama buda tez sli

 

http://i759.photobucket.com/albums/xx233/kier1976/X23/DSC06986.jpg

 

http://i759.photobucket.com/albums/xx233/kier1976/X23/DSC07006.jpg

 

^^

 

wiecej fotek na http://forum.coolermaster.com/viewtopic.php?f=49&t=14591&st=0&sk=t&sd=a&start=30

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

(mam tą samą budę)

 

Nie kolego, ja oczekuję, że sprzedasz to wszytko i zrobisz to LC porządnie, z uwzględnieniem wymiany podzespołów.

Potem wkleisz tu swoje zdjęcia a ja zjem własne kapcie. Stary, też mam sianko na sprzęt i lubię w niego pakować. Podzielawoje hobby ale jako taki sam maniak, w moim odczuciu sprzęt jest po prostu grubo przepłacony i wykonany [w mojej opinii] w kiepskim guście. Nie martw się, właśnie złożyłem zamówienie na 2200zł. Też będziesz mnie mógł poopluwać. :D

 

Jakoś nie znam lepszego bloku wodnego niż Koolance 380i? I co mam go sprzedać niby? Węże też wymienić z Tygona przeźroczystego jak szklanka niby na co? Co mam jeszcze zmienić niby 3930K? Może na dwa razy droższego 3960X?

Ech... bzdury piszesz i tyle.

Link to post
Share on other sites

@Effendi

 

To że Tobie się nie podoba/nienawidzisz danego układu nie znaczy że Twoje pomysły to jedyne słuszne rozwiązanie. Myślę że przekraczasz granice konstruktywnej krytyki. Zbuduj to swoje LC i pokaż wszystkim jak to powinno wyglądać  :>  Na pewno docenimy. A jak będziesz dalej tak pisał to osobiście zmienię Ci podpis z kaowca na hejtera bmk.

 

Jak będziecie dalej prowadzić durną pyskówkę to zrobię z Wami taki porządek że nawet Jacek dostanie rumieńców. Spokój!

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

@biafra.

 

To tu już nie można normalnie pogadać ? Kto tu do kogo pyskuje ?



Nie można pisać co się myśli ? Dobra. za******y układ wiesz ? :)



Do gtxxora też kiedyś pisałem, żeby sobie zmienił kartę używając dużo ostrzejszych słów. Patrz co pół forum chce do nowego zestawu.

 

Koniec OT. Jeżeli kogoś uraziłem sory. Gram w zielone. Narka.

Link to post
Share on other sites

Można dyskutować do woli. Byle na poziomie. JESZCZE nie nagradzam :P Napisz co Ty byś zrobił inaczej- śmiało. Ale "sprzedaj to w cholerę i zrób od nowa" to chyba lekka przeginka, nie sądzisz? Wszystko jest dla ludzi- dyskutuj, pisz co myślisz. Ale kultura Effendi, kultura.

Link to post
Share on other sites

@kuki79

 

A jeszcze niedawno były cztery 580? I szczerze cały czas mam w pamięci zdjęcia Twojej budy z quadem z 680 - to wyglądało bajecznie, nawet bez wody. Teraz wg mnie trochę za ciemno.

 

Jeden jeszcze GTX580 czeka na wodowanie. Też pamiętam te cztery GTX680 aż szkoda było opychać. Ale używane 580 połowę taniej wychodzą a mi wystarczą. Chociaż  quad z Titan by się przydał ale z ceną to już przegięli :D

 

Znalazłem fotkę z tym 680.

 

http://www.utnet.pl/benchmark/2012-06-30_1.JPG

Edytowane przez kuki79
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...