Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Teraz tak patrze, ze moglbys "tylny waz" idacy do bloku na proca przyciac minimalnie dluzszy, wtedy bys mial podobne katy na obu wezach :)

 

Przyciąć dłuższego się już nie da :P Zresztą wiesz że moje LC czeka kolejna modernizacja a zdjęcia przedstawiają jedynie stan obecny ;)
Link to post
Share on other sites

PE można skręcić zawsze, a jak będzie potrzebna większa wydajność to można puścić na 12V, ale z QE też powinieneś być zadowolony, u siebie mam dwie sztuki (bo mi nie zależało na wydajności, miał być przewiew powietrza tylko, by się nie grzało w środku aż nadto.

 

PE można skręcić zawsze, a jak będzie potrzebna większa wydajność to można puścić na 12V, ale z QE też powinieneś być zadowolony, u siebie mam dwie sztuki (bo mi nie zależało na wydajności, miał być przewiew powietrza tylko, by się nie grzało w środku aż nadto.

Link to post
Share on other sites

Też coś dam jak już każdy daje. Jakość marna, ale co zrobić bez cyfrówki czy super-kozak-20-megapixelowego telefonu. Jak zacznę poważne pracę nad kompem to postaram się już kupić coś lepszego do robienia zdjęć niż moja stara Blackberry:

http://i48.tinypic.com/3179j7a.jpg

 

Buda to Fractal R3 Black Pearl.

Edytowane przez OldSmuggler
Link to post
Share on other sites

Phenom II x4 840 na Mugenie 2 rev.b. Wentyl jest na dole z racji testów, bo zrobione to było zaraz po męczarni aka robieniu kabli od zera z oplotem. Sknera ze mnie to wolałem sam to zrobić niż dać zarobić :P

Płyta to Asus m4a77t, 4GB Kinstonów 1600 i grafa to też Asus GTX560 Direct CuII OC (950/2100). SSD to któryś z pierwszych Kingstona (kupiłem od znajomego za jakieś 80zł) i na dole Hitachi 250GB. Wszystko zasilane Seasonic'iem X-Series 660W.

Link to post
Share on other sites

@OldSmuggler, oploty nie wyszły najgorzej i szacun, że miałeś czas i chęci a niżeli wydać te 100 PLN, ale troszke makarony i wypadałoby je "uczesać", no i niestety ale czerwone nie pasują tutaj, białe byłyby idealne mimo, że jest to pospolita kolorystyka zwłaszcza w define'ach.

 

BTW R3 jak sądze, bo nie widze pionowego śledzia ?

Link to post
Share on other sites

ale troszke makarony i wypadałoby je "uczesać",

Jak widzisz to są kable od zasilacza do płyty i karty, a nie przedłużki. Seasonic ma tą wadę, że z zasilacza wychodzą 2 konektory, a potem łączą się w jeden 24 pin. Co do koloru to był to ogólny prototyp nową technologią i nowymi narzędziami.

Link to post
Share on other sites

Zmień budę, kup porządne węże i je ułóż, ładną ciecz (Mayhems Pastel?), przedłużki, backplate na GPU i będzie git.

 

też tak myślałem ale nie miałbym czasu by się za to zabrać :P

a budę jaką byś polecił bo aktualnie mam Guardiana 921 :P a lubię coś w stylu SF :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...