Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

No i w końcu dotarły do mnie zamówione części i złożyłem :P ale głośno chodzi jak wentyle sa na full ustawione, jak szuszarka do włosów :D :D

 

 

Intel Core i5 2500K

Asrock P67 PRO3 (B3)

Gigabyte ATI Radeon HD7870

Western Digital Blue 500GB

Corsair DDR3 8GB 1333MHz CL9 w jednej kości.

chłodzonko Thermaltake Contac 29 BP

be quiet! PUREPOWER L8 630W

Obudowa SilentiumPC Gladius 800

 

 

 

http://s1.pokazywarka.pl/bigImages/1298119/4522032.jpghttp://s1.pokazywarka.pl/bigImages/1298119/4522039.jpg

Edytowane przez krystianh87
Link to post
Share on other sites

Gigusia 7870 masz w wersji OC ? Ogólnie świetna karta od Gigabyte :D

musiałbym pewnie dołożyć jeszcze a i tak dołożyłem już, bo miałem zamiar kupić 7850, a dołożyłem do tej http://techplanet.pl...ress,31473.html dokładnie dałem 1001zł, tak tak chrup w jednej kości mam, więcej ramu dokładać nie bede nie ma potrzeby ;) no i jeszcze bardziej ram staniało bo dałem 164zł, a teraz jest 148zł, ceny skacza w tym techplanecie raz drozej raz taniej, za proca dałem 846zł a teraz widze 866zł, ale jest najtaniej w techplanecie, wszystko do mnie przyszło ładnie pięknie kurierem ;) Edytowane przez krystianh87
Link to post
Share on other sites

I tak kolega musiał dorzucić pieniądze bo planował początkowo 7850. Przeczytaj jego post. Na tej samej zasadzie można się śmiać że kupując kartę za 1000 złotych nie dorzucił następnego tysiąca na 680tkę. Idąc identycznym tokiem rozumowania można napisać że FX8120 jest bez sensu bo dorzucisz tylko 200 złotych i masz 2500k. "Lulz" to kupić 560 bez Ti ;)

Link to post
Share on other sites

I tak kolega musiał dorzucić pieniądze bo planował początkowo 7850. Przeczytaj jego post. Na tej samej zasadzie można się śmiać że kupując kartę za 1000 złotych nie dorzucił następnego tysiąca na 680tkę. Idąc identycznym tokiem rozumowania można napisać że FX8120 jest bez sensu bo dorzucisz tylko 200 złotych i masz 2500k. "Lulz" to kupić 560 bez Ti ;)

Błędne koło z tym dokładaniem a na końcu, po złożeniu PC robi się spora kwota :/

Znam to z autopsji :o ... a może by dołożyć te 200 ~ 300 PLN i mieć lepsze ...

A jak dołożysz to potem może by jeszcze trochę dołożył i było by jeszcze lepsze / wydajniejsze

We wszystkim potrzeba troszkę rozsądku i najważniejsze, odpowiedzieć sobie na pytanie czy jest mi to potrzebne ?

Czy to tylko zachcianka ;)

Link to post
Share on other sites

Okar w jakim celu zamontowałeś wentylator zaraz przy bocznym panelu :co: tą 120-skę ?

Przecież po zamknięciu bocznego panela miesza on tylko niepotrzebnie powietrze w środku budy .

Jak chcesz zrobić z niego pożytek zamontuj go na topie nad chłodzeniem CPU, niech sobie wyciąga ciepłe powietrze

będzie to o wiele bardziej korzystne :)

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze- poza.

Po drugie- parafrazując Twoją prześmiewczą wypowiedź znalazłbyś wtedy jeszcze kilka złotych i miałbyś o niebo lepszą 560ti.

 

Koniec offtopa z mojej strony.

 

Edit @ Anoizmrox poniżej: Piłem do tego, bo widzę że ciężko Ci idzie dystansowanie się do własnych wypowiedzi.

"Lulz 1k zł za 7870 Znalazłbyś jeszcze 150zł i kupujesz 7950 od gigusia"

Mam nadzieję że nie dowodzę tym żeś święty.

 

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

Po drugie- parafrazując Twoją prześmiewczą wypowiedź znalazłbyś wtedy jeszcze kilka złotych i miałbyś o niebo lepszą 560ti.

Jeśli 150zł to jest kilka złotych to ja jestem święty. Dla ciebie może to jest kilka złotych, ale miałem ograniczony budżet :)

Link to post
Share on other sites

Właśnie trzeba mieć rozsadek bo w kółko by możną było mówić dołożyć i dołożyć az w końcu by doszedł by blisko do kwoty gtx 690 ;) z kompem jak z samochodem masz 15 tysi przykładowo kupujesz auto, potem znajomi mówią mogłeś dołożyć jeszcze 5 tysi i miał byś coś lepszego i to tak w kółko.

Edytowane przez krystianh87
Link to post
Share on other sites

I za takie teksty dodajecie sobie punkty reputacji? Myślałem, że zostało to stworzone w innym celu... Ktoś pomylił zielony button z niebieskim "Lubię to!" %-)

Widzę, że przy Twoim tekście również ktoś się pomylił ;)

 

Ale wiem o co Ci chodzi i masz rację z tymi punktami reputacji, które na tym forum już dawno straciły wartość jaką powinny reprezentować.

Link to post
Share on other sites

Widzę, że przy Twoim tekście również ktoś się pomylił ;)

 

Ale wiem o co Ci chodzi i masz rację z tymi punktami reputacji, które na tym forum już dawno straciły wartość jaką powinny reprezentować.

 

Wg mnie powinny być dostepne tylko w takich działach w których mozna pomóc itd, wtedy chociaz troche ograniczyłaby sie liczba takich bezwartościowych plusów :) Edytowane przez MAŁY
Link to post
Share on other sites

Koledzy jacekgothic oraz MAŁY (nie trza było dawać tego głupiego zielonego "shifta"! :P) - właśnie o to chodzi. Reputację buduje się poprzez pomoc i porady, a nie jakieś teksty do kolegi na forum. Żadnego z Was nie chcę obrażać itp., ale po prostu dla mnie takie praktyki są śmieszne. Np. ja mam sporo punktów reputacji, a w sumie mi się one nie należą, bo na forum pomagam raz na kilka miesięcy. Mój przypadek to mało, bo tzw. trolle (których tu niemało) szczycą się "szacunkiem", a później robią ludziom wodę z mózgu.

Edytowane przez koziro
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...