Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

A daj spokój - jak się rozkręcała powyżej 55% to było już głośno. O 100% lepiej nie mówić.....Możliwe że trafiłem w głośną sztukę ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

Moja też tak ma :/ czasem nie to strasznie :cenzura:

 

@

mnie

 

Jak ją kupiłem wydawała się cicha, ale zmieniłem trochę sprzętu na cichy i teraz karta się drze :D

Na szczęście gram w słuchawkach, prawie zawsze .

Link to post
Share on other sites

Nie gtxxor tu wogóle nie chodzi o regnuma - śledź niskoprofilowy dołączany do xonara dx ma po prostu otwór na dole a nie na górze jak standardowy:

http://techreport.com/r.x/asus-xonar-dx/extras.jpg

Powinien mieć otwór na śrubkę po przeciwnej stronie.

A z regnum jestem zadowolony. Jedyne co zauważyłem na lekki minus to odpryskująca farba po kilku odkręceniach śrub i słabo przylepione nóżki od spodu.

Link to post
Share on other sites

Pasowałoby, cooler Windforce 3x do 7950 i 7870 jest ten sam.

 

a rozmieszczenie otworów też

na stronie accelero też jest wymienione jako kompatybilne z 7870

Edytowane przez nissky
Link to post
Share on other sites

Wiem że wszyscy narzekaja ostatnio na asusy. Ale powiem szczeże ze jestem posiadaczem płyt tego producenta już 8 lat, to jest moja 3 płyta i jak dotąd jestem bardzo zadowolony. Także miejmy nadzieje że sie nie zawiodę w dalszym ciągu.

bo asusy są dobre, jedynie ostatnio jakieś wałki z gwarancjami robili i na tym forum dzieciaki już się obraziły na tą firmę :D
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Mały update o grafe. http://img109.imageshack.us/img109/919/dsc0397x.jpg

To dlatego jesteś czerwony chłopak %-) Jeśli wentyl z przodu jest ustawiony na nawiew, to w Noctua masz w złą stronę przeciąg zrobiony?

 

aa, no i trzeba Ci dać + za porządek.

Link to post
Share on other sites
Gość TheRedGuy

Nie alpha juz poszla, kumpel dowalił jej z łokietka srubokret rozwalilo i nie lapala fokusa.. poszla do wymiany na nikona D3100 i robione tymze wlasnie bez kombinowania z kolorami czy innym badziewiem. Zdjecie bez obrobki.

 

Co do asusa.. ehh coz... o zywotnosci powiedziec wiele nie moge.. dopiero dzis dostalem... temp.. w furmarku kilka minut i zaczyna sie wachac miedzy 70 - 73 w idle 28C. Grafa jest nieslyszalna.

 

Noctua dmucha na 140mm. u gory za to mam 2x 200m stock coolermastera. W standardzie byl jeden ale boczny przenioslem bo karta nie potrzebuje dodatkowego chlodzenia.

 

Wracajac do grafy.. jestem mile zaskoczony. Z 4870 tez asusa (tez byla swietna i miala niskie temp) czuc dosc duza roznice.

Osobiscie cos slyszalem, ze to 3slotowe chlodzonka moga byc nieteges. to jest super. Co lepsze mialem kupic 560 (bez ti) troszke sie rozpedzilem %-)

Link to post
Share on other sites
Gość TheRedGuy

GTX670-DC2-2GD5

 

Dokladnie o tym modelu karty Asusa, Tak Gtx670.

Jest to niejako moj powrot do nVidia (nie liczac integry intela w laptopie) 4870 bylo moja jedyna karta od ATI/AMD.

I szczerze? wcale jakos ati nie straszylo sterownikami, ladnie dzialalo pod linuchem.. tez fajna grafa. Teraz odpoczywa i czeka na nowe zlecenie pracy ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...