Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Laminat jest czarny tylko ścieżki brązowe :) Tak jest ASRocków i MSI. Tanie Asusy mają jasno-brązowe PCB

Pełna czerń jest w droższych Asusach, droższych Gigabyte, EVGA i niektórych Asusach ROG/TUF. Jeszcze ECS robi trochę czarnych płyt, ale w Polsce nie ma takich producentów typu ECS, Biostar..

Edytowane przez killer666
Link to post
Share on other sites

 

 

H100 i inne tego typu wynalazki :-),to nie WC tylko coś co udaje WC :D . T.tluk pomoże Ci złożyć WC original :)Zestaw N1 :-> ,platimaxa lub sesonica brakuje w sekcji prądotwórczej :-),bo mimo narzekań znawców ,widać że Modecom daje radę :-) Btw 1000W ,a nawet pewnie mniej ogarnia 3 X Gtx680?!.

Edytowane przez KepasOM
Link to post
Share on other sites

Tak 800D.

Nad GPU się zastanawiam bo chodzi po głowie zmiana na mocniejszą.

Myślałem, i są takie w planie ale nie będzie to tania zabawa bo chcę zamówić wszystkie potrzebne i oplecione przedłużki na raz a będzie tego sporo.

Link to post
Share on other sites

Straszny bałagan w kablach, przy takiej obudowie to aż wstyd. Ramki (i grafa) nie bardzo pasują do całości ale to najmniejszy minus. Węże też można by ładniej ułożyć... Jeśli jest to "work in progress" to OK, jak już wersja finalna to niestety nie OK.

Link to post
Share on other sites

Popatrz na moj worklog.

Myślę właśnie o zestawie EK Water Blocks H3O Supreme LTX 360. Tylko się zastanaiwam czy warto doplacać 300 zł za wersje HFX czy zostać przy LTX.

A ty jakie temparatury masz na tym bloku w spoczynku i pod obciązeniem?

 

H100 i inne tego typu wynalazki :-),to nie WC tylko coś co udaje WC :D . T.tluk pomoże Ci złożyć WC original :)Zestaw N1 :-> ,platimaxa lub sesonica brakuje w sekcji prądotwórczej :-),bo mimo narzekań znawców ,widać że Modecom daje radę :-) Btw 1000W ,a nawet pewnie mniej ogarnia 3 X Gtx680?!.

U mnie ten zasilacz działa już ponad 2 lata bez problemu najmniejszego. Czasy 9800gx2 pamieta :)

Link to post
Share on other sites

Straszny bałagan w kablach, przy takiej obudowie to aż wstyd. Ramki (i grafa) nie bardzo pasują do całości ale to najmniejszy minus. Węże też można by ładniej ułożyć... Jeśli jest to "work in progress" to OK, jak już wersja finalna to niestety nie OK

Pamięci kolorystycznie fakt nie pasują ale że w chwili obecnej nic ciekawszego nie widzę to zostaną aż dorwę coś co mi będzie pasowało.Sam kolor radiatora pamięci się tutaj nie liczy :) muszą być równie dobre jak te pro :)

 

Grafa nie zwodowana ale to się może zmieni jak się zdecyduje czy ją będę zmieniał. Niebieskie PCB to nie problem, łatwo to zmienić.

Węże podobają mi się tak jak są, Da się zmienić opcji sporo ale tak zostaną :)

 

A co do kabli to chyba już pisałem, że będę kupował coś fajnie oplecionego i się poprawi :)

 

Finalna wersja nigdy nie powstanie :)

Link to post
Share on other sites

Straszny bałagan w kablach, przy takiej obudowie to aż wstyd. Ramki (i grafa) nie bardzo pasują do całości ale to najmniejszy minus. Węże też można by ładniej ułożyć... Jeśli jest to "work in progress" to OK, jak już wersja finalna to niestety nie OK.

Jak tu jest balagan w kablach to jak wg ciebie wyglada porzadek i mi sie bardzo podoba i nie zgadzam sie ze ma balagan w kablach :)
Link to post
Share on other sites

david1206

 

Tak jak piszą nic specjalnego ;/

 

CPU i7 3820

GPU GTX 570 Inno3D

MOBO Asus Rampage IV Formula

SSDSamsung 830 64GB

HDD WD 500GB

PSU Corsair HX 850W

RAM 3x2 GB 2000Mhz cl8 GoodRam PRO

Obsidian 800D

 

trybcio86

 

Dzięki, da się troszkę jeszcze poprawić :)

Edytowane przez michi93
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...