Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Zarąbiście, przydałoby się jakieś zdjęcie w dzień, które pokazało by wszystkie komponenty.

Mam, ale tylko robione telefonem, szkoda wrzucac.

 

Bede mial ladne foto to wrzuce ;)

Link to post
Share on other sites

Proste, ich support to żenada, nie potrafią pomóc i są niezorganizowani, w dodatku oczekiwanie na odpowiedź trwa tygodniami, aż w końcu po 10 mailu powiedzą, że wcześniejsze do nich nie dochodziły. Tak naprawdę to od zawsze byli, ale wcześniej robili minimalnie bardziej wytrzymały sprzęt niż teraz, i nie trzeba było się z nimi użerać, chociaż ja i tak musiałem

Link to post
Share on other sites

Możesz mnie oświecić czym Asus sobie "zrypal renome"?

Mówiąc w skrócie: ich serwisu (o ile to serwisem można nazwać) - nie będę komentował, żałują kasy na kontrolę jakości i aktualnie ich produkty reprezentują bardzo niski poziom.
Link to post
Share on other sites

Jakie zarąbiście przecież wg. ciebie to płyta jest "badziewna".

Bo akurat widziałem na ciemnym zdjęciu co tam za MOBO. ;) Oceniłem chłodzenie, bo sprzętu całego nie znałem.

 

@up

Kiedy jakaś zmiana grafy?

Edytowane przez Sn1PeR
Link to post
Share on other sites

Pomijając fakt, że wodowanie RAMu jest raczej bez sensu to jak się umie (chce) :P to można:

(wiem, że tu nie ma bloków na RAMach ale są na MOBO 8))

Nawet tu wygląda to lepiej:

Po prostu u Ciebie węże są za bardzo pomieszane co nie wygląda najlepiej.

Link to post
Share on other sites

Po prostu u Ciebie węże są za bardzo pomieszane co nie wygląda najlepiej.

Powiem Ci tak, zaproponuj mi lepsze ulozenie wezy przy tej konfiguracji a dostaniesz ode mnie nobla w dziedzinie LC :)

 

EDIT: Oczywiscie nie uzywajac katowek, przedluzek i adapterow.

Edytowane przez GreQonE
Link to post
Share on other sites

Dwie chłodnice czy jedna? Na GPU bloku nie ma?

To generalnie dość proste a nobla nie chcę bo już inni to przede mną robili 8). Popatrz chociaż na drugi filmik, który zamieściłem gdzie dodatkowo są dwa bloki na GPU i dwie chłodnice. U ciebie jest chyba tylko CPU+2xRAM a wygląda to bardziej zamotane niż w tamtych systemach. Z tego co widać na zdjęciach masz w złym miejscu rezerwuar, przeniósłbym go gdzieś dalej od bloków a same bloki połączył jak najkrótszymi możliwymi łukami z jednego do następnego możliwie bez ich krzyżowania. To powinno wystarczyć aby całość wyglądała przejrzyściej, bardziej elegancko niż obecnie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...