Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

@daniel93>Komplaetnie Zdupcony zestaw ten co to składał powinien dostać nobla :rotfl:

 

> Dzięki ,ale Ty masz 1 (słownie pałę) za czytanie ze zrozumienim,ponieważ napisałem ,że zacząłem od Phenom II,Asrocka,ramu,6670,modecoma itd bo zestaw kupiłem na szybko i bez głębszego zastanowienia... Później postanowiłem zbudować sobie Blaszaka Petardę... I tak gdy przybyło luźnej kasy,kupiłem bude CM,6970,enermaxa,phanteksa i myszora :D . Wszystko nowe po niższych cenach. Do tego co jest planuję do kupić mobo Asusa Maximusa IV na p67,ivy B 3570k gdy wyjdzie nowa rewizja,dysk ssd i lepsze ramy...

 

A tak na serio KepasOM czy to twój zestaw ???>> Mój a niby kogo?! :>

 

@kubaziom>Cooler droższy od procka i mobo pozdro :>.

Był po okazyjnej cenie do kupienia od koziro,oferta był Free 4 All,miałem luźną kasę,a kupiony jest na przyszłość i żal by się kisił w kartonie. :/

Link to post
Share on other sites

No tak, ale "gpu" -- wymagam wyjaśnienia! Dlaczego "syf" ?

No właśnie?! Why?! mogę grzebać przy napięciu i jest cicha gdy używam jej na pulpicie. Fakt minusa dla asusa dałem po zakupie za śmieszną przejściówkę bodajże 6pin na 8pin szt 1 słownie jedna przejściówka ,gdy potrzeba 8pin razy dwa :D ,brak przejściówki na dvi,gdzie nadal najczęściej ludki latają na Dvi,a nie hdmi czy też display port... Ale generalnie ausu dodatkami do kart graficznych nie rozpieszcza... A i opis na stronie to jest jakaś pomyłka,totalne zero ważnych info.Np wymiary karty w calach na stronie PL to prowokacja :o:/ .
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

@Sn1PeR:

hmmm -- zatem to chyba od niedawna. Mam mobo na s1156 i nie mogę złego słowa powiedzieć, do tego OC jest takie, że mało który CPU wytrzyma, a mobo nic nie jest %-)

Edytowane przez DANNY__79
Link to post
Share on other sites

Przyznac sie, czy czasem jest tak, ze serwis asusa dal D a wy zakochaliscie sie w EVGA ? :)

Tak dla ścisłości to EVGA (jako firma) to kilka kartek. ;) Żadna inna firma nie ma takich produktów jak oni więc nie ma co porównywać.

 

@Sn1PeR: hmmm -- zatem to chyba od niedawna. Mam mobo na s1156 i nie mogę złego słowa powiedzieć, do tego OC jest takie, że mało który CPU wytrzyma, a mobo nic nie jest %-)

Dokładnie Ci nie powiem, ale jakieś 2-3 lata temu zaczęło się już u nich pieprzyć.
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Po co Ci te wieśniackie naklejki ? Zerwij je.

Płyta... no nie będę się powtarzał, inni zrobią to za mnie :P

 

A poza tym to podoba mi się ;)

 

Tylko buda aż błaga o malowanie w środku.

Link to post
Share on other sites

@mstmst Ładnie to wygląda, ale zasilacz jak pudełko na kanapki :D Widzę na biurku chusteczki jakieś kremiki- pewnie często czyścisz PC :D

Link to post
Share on other sites

Naklejki były, to przykleiłem - dla mnie wygląda to zwyczajnie, na pewno nie wieśniacko. Co do Twojej opinii na temat tej płyty, już ją znam. Przyznaję, że płyta przyciągneła mnie swoim wyglądem i po trochu kolega mnie do niej przekonał, bo sam jest nią zachwycony. Póki co działa dobrze i cieszę się z tego - mam nadzieję, że nie przekonam się o jej awaryjności i nie będę musiał pierdzielić się z serwisem ASUSA.

 

Co do malowania to faktycznie, dobrze by to wyglądało. Jednak póki co inwestuję w zamienne wentyle bo te od CM są beznadziejnie, do tego jakiś fan control i pobawię się w OC procka, chociaż zupełnie się na tym nie znam. Dalej szukam zastępczego chłodzenia dla tego referenta i również OC. Więc myślę, że jest dobrze :)

 

@Arved Hehe, akurat za kompozycję domu odpowiada narzeczona. Niestety nic mi do tego :)

Edytowane przez mstmst
Link to post
Share on other sites

Mam taki sam dywan !!

Ładny zestaw, UP@Temat o zestawach a nie kto jaki ma dywan :D Zasilka wyglada smiesznie...Mobo takze ciekawa:) W srodku te srebne malowanie mi sie nie widzi,ale to jest szczegol, liczy sie moc, na pokaz to nie jest. Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites

Chłodnica dalej na zewnątrz ?

Dopóki mi Dremela nie przyślą :P

 

Bo niestety Fractal wyprodukował ogromną skrzynię bez możliwości montażu choćby 1 chłodnicy na topie...

 

http://s16.postimage.org/cvnz68hnl/WP_000049.jpg

 

Póki co wywaliłem klatkę na 5,25 i tam idzie chłodnica, druga będzie wiercona na topie. W między czasie pompka wymieniona z DC12-220 (DCP 2.2) na DCP 4.0 oraz rez z Combo na MCRES-Micro od Swiftech.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...