Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Czemu? :D

Mi się tam podoba, takie kolory a'la Windows :P ale o gustach się nie dyskutuje.

Jest cichszy i szybszy niż Fander Roxo które mam w środku skrzynki.

Dla mnie gorszą wiochą jest kupowanie kompa za kilka tysi do gier i co pół roku wydawać kilka stów na nowe części by odpalić jedną grę.

Edytowane przez dziku91
Link to post
Share on other sites

Mi się tam podoba

I to jest najważniejsze. ;)

 

Dla mnie gorszą wiochą jest kupowanie kompa za kilka tysi do gier i co pół roku wydawać kilka stów na nowe części by odpalić jedną grę.

Jak ktoś cierpi na nadmiar kasy to niech kupuje, kto mu zabroni? Teoretycznie najmniej się traci zmieniając karty czy procesory z każdą generacją, a PC jest wciąż wydajny.
Link to post
Share on other sites

Malowałem ją sprayem biały mat. Obudowa ma już 11 lat, leżała na strychu, ktoś chciał ją wywalić to ja wziąłem bo miałem jakiegoś mustanga za 15 zł aluminiowego (którego wywaliłem na złom :P). Więcej fotek dla ciekawskich (jeszcze w trakcie modów, szara w środku):

 

http://fotosik.org/images/04027750277917589590.jpg

 

Front panel z poprzedniej obudowy:

 

http://fotosik.org/images/84033384974900898585.jpg

Edytowane przez dziku91
Link to post
Share on other sites

Wiesz, trochę wyciąłem to tak aby można było go wkręcić na śrubki więc nie świecą tak po oczach. Powiem więcej, jest to moja skrzynka którą kupiłem za własną kasę :P

Jak ją kupiłem to pozmieniało się parę rzeczy, ale miałem taki zapał na tuning typu świecidełka, wiatraki miałem też kiedyś katody 31 cm ale z mojej winy się uszkodziły, to dopiero dawało po oczach :P

Do dziś siedzi Revoltec blue 80x80 mm, prawie ze niesłyszalny no i szybki (tył obudowy). Do obudowy nie mogę znaleźć klapy tak to bym ją zamknął i w nią włożył wentyl, za szybko się brudzi i skrzynka stoi ok 30 cm przy grzejniku i jak w piecu się paliło to okno co 5 minut się otwierało i zamykało i tak w koło :D

Link to post
Share on other sites

Dla mnie gorszą wiochą jest kupowanie kompa za kilka tysi do gier i co pół roku wydawać kilka stów na nowe części by odpalić jedną grę.

To jest tak zwana praca i chęć posiadania. Każdy chce się rozerwać, a taki BF3 na maszynce do mielenia mięsa nie pójdzie niestety. ;< Kompa ulepszam co parę miesięcy, np. teraz SSD pod OS i Diablo 3. ;> Akurat kocham Diablo i nie wyobrażam sobie czekać pół minuty dłużej aż się włączy, nawet nie wspominam o BF3 w którym trzeba grę włączać przy każdej zmianie serwa, a ja słabe nerwy mam. Także wiesz.

Link to post
Share on other sites

To co zaraz przeczytasz to się nie obrażaj, ale nie wiem ile masz lat, ja mam już swoje lata i dla mnie komputer to tylko komputer i nie zamierzam w niego ładować nie wiadomo ile kasy, mam ważniejsze wydatki niż tylko komputer. Jak już to konsola ale nie jestem zwolennikiem gier, przeszło mi to już parę lat temu, no czasem w Diablo II zagram te ok ~30 min, nie gram tak codziennie ale kiedy mogę. Tylko po to by wejść na neta, posłuchać muzyki, napisać pracę w Wordzie, do moich wymagań nie trzeba kompa za kilka tysięcy a za kilka stów.

Link to post
Share on other sites

Edycja muli so... First 2 Effendi360. Wiem że buda miód,i żeby było mało za nową z gwarą zapłaciłem 319zł :-)<BtW piękna historia do opowiedzenia innym razem :-). Delikatny nie ład jest,choć wiem że np taśme ata można ślicznie zagiąć,kabelki od budy wziąść spiąć razem i połowę zasłonić taką cwaną "pokrywką" na Psu... Kabelki od cooler są spięte firmowo ,długie co w zasadzie daje możliwości :-) ...Allle co najważniejsze na razie jest jak jest ,bo gdy kupiłem w grudniu na sztukę,na szybko i bez głębszego zastanowienia Cpu Amd Phenom II 555,mobo Asrocka (żeby było Ata pod dysk barracudy 500gb który zniknoł mi w nie jasnych oklicznościach ;/ i pod szajs DvD LG),ramy,psu Modecom Pro <3 500W,Gpu Hd 6670,budę za 89 zł i klawe z myszką A4techa za 30 zł ^_^ miało mi to wystarczyć na długo a rzeczy typu przepływ powietrza w budzie etc mnie za bardzo nie interere. Hardłer zawsze traktowałem po macoszemu... Bo komputer służy mi głównie do rozrywki,ale i to się zmieniło i koncepcja budowy Gaming Rig-u :P ... Więc gdy ukończę składanie ales cu zam Mojego Tajpana (na razie jest padalec :D ),wszystkie kabelki będą maksymalnie po kitrane,będą jakieś kolorofony etc 8) . To wszystko będzie za jakieś 2500 zł ^^ ,czyli troszkę zbierania zostało choć mało nie zarabiam jak na polskie realia :o .

 

Haf-X by KepasOM :D :

 

Cpu-Amd Phenom II 555@B55 3.3mhz vcore 1.36V

Mobo: Asrock N68C-S UCC

Mem:Kingston 4GB @ 1333mhz

Gpu:Asus DCII 6970 (stock ,bo podkręcony do 1000mhz nie robiło mi różnicy w Bf3,wiadomo na mym phenomku karta się nudzi :P )

Psu:Enermax Platimax 750W

Hdd:WD Caviar Green 750Gb

Cooler:Phanteks PH-TC14PE

Optics:LG shit który nie ogarnia odczytu DVD-DL :o .

Dodatki to:Gryzoń>Roccat Kone[+] śmigający na podkładce Roccat Taito Mid-size

klawa:nadal a4tech za 15 zł :) .

 

W planach zakup Asus Maximus IV ,ramy G.skill sniper2 albo niebieskie ripJaws,8GB i ivy B 3570k oraz ssd Crucial M4 or Samsung 830. I jeszcze wentylator 230mm podświetlony na niebiesko albo cuś takiego nie mogę znaleźć. :/

That s all folks :):P^^ ...At this moment ;) .

 

P.s 2 ChiCkenQ

Kanapioza Asus 6970 DCII

Link to post
Share on other sites

KepasOM

kompletnie nieoplacalny zestaw :E

Komplaetnie Zdupcony zestaw ten co to składał powinien dostać nobla :rotfl:

 

A tak na serio KepasOM czy to twój zestaw ???

 

Haf-X - do budy nic nie mam

 

Cpu - fatalne ( ogranicza grafike na maxa )

Mobo - syficzne

Mem - za mało

Gpu - karta dobra firma ( asus ) syf

Psu - do tego całego syfu który pobiera 400w hi-endowy zasilacz

Hdd - seria green troszkę słaba

Cooler - + 100 do szpanu

Optics - LG shit

Myszka - jest ok

klawa - za 15 zł

 

jak by to opisać ??? Hmmm

 

 

 

 

 

 

http://farm3.static.flickr.com/2788/4127992813_91c0640808.jpg

Edytowane przez daniel93
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...