Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

@mutissj

 

 

zdjęcie już dałem stronkę wcześniej ale dam jeszcze raz ;P

 

http://img21.otofotki.pl/obrazki/jt781_little.jpg

 

z tyłu płyty ? to znaczy 2-ga strona obudowy tak ?

 

spoko ten "backplate" ma taką piankę która wbija się w te styki i nic nie uszkadza ;)

Edytowane przez ProXimo
Link to post
Share on other sites

spoko ten "backplate" ma taką piankę która wbija się w te styki i nic nie uszkadza

Ciesz się, że jeszcze Ci się komp nie rozwalił... ja też tak inteligentnie mocowałem Mugena 2 na Gigusiu Z68, nie dość, że backplate nie przylegał do końca do PCB, to jeszcze nóżki od cewek i kondziołków były dłuższe niż ta pianka, więc się przebiły do metalu backplate :]

 

Wszystkie nóżki skróciłem ile się dało, a między backplate a PCB dałem tekturkę, żeby na pewno nie było żadnego zwarcia :P

Link to post
Share on other sites

jeszcze ? sprawdzałem ;P wszystko pasuje ;D najważniejsze to umieć sobie poradzić ;) co prawda ta pianka za gruba nie jest i na pewno przy następnym mocowaniu będzie już ubita to też coś tam dam żeby nie było żadnych nieprzyjemności ;P

Link to post
Share on other sites

Nie są :P, jedynie Wing Boost Blue mają łopatki w kolorze, reszta jedynie obramówkę :/. Ciężka sprawa z tymi wentylami, bo tylko Cougar'a kojarzę w takim kolorze, a dostępność jest ciężka. Wyglądowo też piękne nie są, przynajmniej mi kształt łopatek nie odpowiada :P. Może jeszcze Phanteks ale cena zabija %-), no i pewnie obramówke musiałbyś czarnym sprayem maznać.

 

Edit. Kup magmy i wystaw na słońce %-), jak wypłowieją, może się nadadzą.

 

@down, wszystko fajnie, ale Alpenfohn nie wydaje wentyla z kolorem łopatek innym niż czarny i niebieski %-).

Edytowane przez C r 0 w
Link to post
Share on other sites

Przecież Venomous + dobry wentyl lub dwa lepsze i mniejsze.

100% się zgadzam tyle że ja już mam mugena od 2 lat, kupiony za 140 zł :P

 

zdjęcie już dałem stronkę wcześniej ale dam jeszcze raz ;P

no dzięki, dziwnie tego mugena2 ustawiłeś, aż na ramy włazi

 

z tyłu płyty ? to znaczy 2-ga strona obudowy tak ?

tak jak byś mógł
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...