Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Tak właśnie zrobię tylko opaski mi się skończyły więc zostawiam sobie to na moment jak przyjdzie czas na nowy zasilacz. Przymierzam się do Toughpowera 750W Gold z płaskimi kablami. Być może kiedyś pod SLI nawet. :) I dzięki za opinię.

Przedłużki ze sklepu Bit-Tech robione przez właściciela sklepu. :D

A dodam jeszcze wam kilka lepszych fotek.

 

 

 

 

 

 

Kurde wrzucałem to półtora roku temu i kusi mnie by na wakacje walnąć coś równie ładnego na Kaby Lake 7600k z ładną płytką itp. ;)

 

 

/e

Nie cytuj całych postów czy zdjęć

Edytowane przez dodo
Link to post
Share on other sites

Po skalpie, Kraken już działa i wygląda super (zdjęcia tego nie oddają, a pleksi działa jak magnes na kurz) ~20 stopni mniej przy wyższym taktowaniu i maks 50 stopni :D

Wygląda fantastycznie, gratuluję.

 

Skalpował Patryk czy sam to ogarnąłeś?

Link to post
Share on other sites

Heh za ostatniego posta dostałem warna i zastanawiam się jak niby miałem to wrzucić nie cytując. -_-

 

 

Możesz używać cytowania ale nie CAŁEGO posta. Kategorycznie zabronione jest też cytowanie zdjęć. Gdyby każdy cytował całe wypowiedzi, a na domiar złego powtarzał w cytowaniach wszystkie zdjęcia, tematy byłyby zupełnie nieczytelne. Zapoznaj się z regulaminem. Biafra

Link to post
Share on other sites

Ja to żeby pokazać to co mam to muszę go porządnie wyczyścić :) w tym lub następnym tygodniu zamówię zestaw przedłużek w oplocie i parę rzeczy do wyczyszczenia PC. Będę robił wiosenne porządki :D

Link to post
Share on other sites

 

 

Co z 1050tką?

 

W kompie z podpisu. To drugi komp który mam u siebie.

 

 

 

MiK fajnie weszła do budy ta grafa

 

Jeszcze nie podłączałem. Testowałem, czy wejdzie do budy tylko :)

 

Czekam aż kupię i5 bo do i3 2125 nie warto nawet tego odpalać. A i zasilacz ciut za słaby bo tylko 350W i żeby odpalić musiałbym ostro kombinować z przejściówkami. Ciągle zastanawiam się nad wyborem. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...