Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

Przez moje łapy przeszło już tyle "em- czterdziestek", że sobie wyrobiłem opinię... Jakość jest tak różna, że nie warto ryzykować z zakupem. Można trafić na dobry egzemplarz, ale tak samo można trafić na syf. 

Jakościowo produkty Zalmana wyglądają lepiej.

Link to post
Share on other sites

Bo to nie jest przedział cenowy, w którym cokolwiek urywa zadek i zmiana z jednej na drugą byłaby głupotą. Sporo ludzi nadal uważa, że sprowadzana przez SPC chińszczyzna to produkty opracowane w Polsce. Nawet u nas na portalu pojawiają się określenia "polski producent". W komentarzach dość często pojawia się hasło - dobre bo polskie.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Oczywiście, Z9 nie jest jakoś wybitnie wykonaną obudową, zaczyna odłazić mi top (gdzieś nie łapie zatrzask), a fabryczne wentylatory to tragedia (w przypływie gotówki ich miejsce zajmą Spectre Pro). Po Gladiusie jednak nie będę jeździł, bo M40tki w łapach nie miałem, lecz opinie mówią same za siebie :D. A poza topem Zalman jest budą nie do zdarcia - żaden gwint się jeszcze nie wyrobił mimo częstego grzebania, wszystko dobrze spasowane itp. Co do marketingu, fakt - kampania reklamowa SPC przypomina akcję propagandową. Moje uprzedzenie do SPC spowodowane jest także przygodami z BT-410, więcej czasu spędziłem na walce z USB i gwintami niż na "używaniu" tejże budy.
@kotowaru, widzę 775 wiecznie żywa :D

Edytowane przez krzesuo
Link to post
Share on other sites

Miałem do czynienia z obiema budami (Z9 i M40).

Z9 ma tandetny plastik na froncie, ale całkiem fajne wentyle!

M40 ma słebsze niż w Z9 wentyle, ale plastik na froncie znacznie lepszy.

 

Pozostałe elementy są niemal na równi więc je pominę. Aczkolwiek osobiście wolał bym M40 i jest to podyktowane osobistymi preferencjami odnośnie stonowanego wyglądu i chęci posiadania obudowy z Hot Swap ;)

 

Zaś prawda jest taka, że każdy powinien kupić to co mu bardziej odpowiada. I tyle.

Nie mam zamiaru hejtować SPC za grzeszki przeszłości.

Edytowane przez Bakak
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Jakich trzech stówek? Sam oplatałem swojego Chieftec'a i wyszło mnie to ok. 100zł ;). Wyszło jak wyszło bo kupiłem za duże termokurczki i przy zasilaczu wypadają mi oploty z dziury, ale przy modularnym nie popełnię tego błędu...

Nie więcej niż 200zł za zasilacz + kabelki od obudowy przy oplocie DSG-Canusa.

Edytowane przez krzesuo
Link to post
Share on other sites

Wiem, zabieram się do tego zasilacza jak pies(eł) do jeża, ale wciąż nie wiem, jak go zakryć, żeby go nie rozbierać %-). Jak zdejmę pokrywę, to jej potem nie założę, bo przewody w oplotach są tak grube, że ledwo mi wlazły do tej dziury. Powoli skłaniam się ku oklejeniu, bo piwnica w tej budzie przy ATX to lekki nonsens...

Edytowane przez krzesuo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...