Skocz do zawartości

Recommended Posts

Steelseries Kinzu v2

Badziew podobnie jak jak kana i kone - powód jest jeden, beznadziejny sensor philipsa, który można znaleźć w myszkach biurowych za 20-30zł.

Razer Deahadder resp

Mam ją, ale po zakupie g400 przestałem używać jej do grania.

Stosunek cena/jakość można ocenić na 7/10. Genialny sensor to największa zaleta, jakość materiałów jest dobra, ale ślizgi plastik pod kciukiem jest średniej jakości. Przycisk do zmiany DPI znajduje się... tak pod myszką (paranoja), a przy samej zmianie mamy sekundowego laga, nowe sterowniki "synapse" umożliwiają dokładne dostosowanie rozdzielczości, ale ogólnie są słabe (wymagają zalogowania i łączą się z netem, są też dosyć wolne), wcześniejsze były znacznie lepsze, ale umożliwiają zmianę DPI pomiędzy 450/900/1800/3500 DPI (sam nie zmieniam i nie jest to dla mnie problem). Deathadder cierpi też na jedną przypadłość dwukliku - po jednym, czasem pięciu :P latach może zacząć szwankować lewy lub prawy przycisk myszy, podobnie jest ze scroll'em.

Ja poleciłbym Ci właśnie g400, bo jest to obecnie najlepsza mysz cena/jakość, jest lepsza od DA pod każdym względem (może oprócz sensora bo obydwa są genialne), wygoda użytkowania jest dużo wyższa, posiada 3 przyciski do zmiany DPI przy scrollu, którym można przypisać także inną funkcję, sama zmiana jest bardzo płynna i możesz dowolnie wybrać DPI. Miejsce pod kciuka jest też lepiej zaprojektowane, można go wygodniej trzymać.

PS: Jest cała masa tematów o myszkach, mogłeś chociaż sprawdzić ostatnie przed napisaniem nowego...

Edytowane przez Cacek93
Link to post
Share on other sites

G400 nie próbowałem ale to optyk. Za markę się płaci.

To co z tego, że optyk? Myślisz, że laser jest lepszy? Niestety muszę Cię rozczarować.

g400 ma najlepszy stosunek cena/jakość jeśli chodzi o przedział cenowy powyżej 100zł, nie płacimy tutaj za markę jak np. u razer'a i roccat'a.

Ten a4tech co podałeś jest mizerny... jeśli już to x710bk oraz x760h są świetne, bo mają na pokładzie avago, reszta od a4techa wypada też już lipnie, jednak nie tak źle patrząc przez pryzmat ceny.

Nie wprowadzaj więc kolegi w błąd...

Edytowane przez Cacek93
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...