Skocz do zawartości

Razer Deathadder 3.5G - opinie.


Recommended Posts

Witam.

Przypadkowo oglądałem sobie gryzonie na lolegro i wpadłem na tego Deathaddera.

Chodzi mi dokładnie o tą aukcje.

http://allegro.pl/mysz-usb-razer-deathadder-mouse-3500dpi-supergracz-i2721376474.html

Słyszałem, że są różne wersje ich, starsze bodajże były lepsze?

Obecnie posiadam A4Tech'a x748k na V-tracku, działa dobrze ale nie denerwuje mnie w dotyku.

Prosił bym o odpowiedzi ludzi, którzy znają się na tym, mieli doczynienia z tą mychą.

Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Tak i nie :P.

 

Na początku starsze były lepsze z tego względu, że dostarczone oprogramowanie było niedopracowane i mysz traciła na precyzji. Z najnowszym oprogramowaniem nie ma takich problemów. Używam tej nowej myszy w połączeniu z podkładką Razer Goliathus wersja control głównie przy pracy z grafiką, ale nie tylko i sprawuje się bardzo dobrze.

Poza tym starszą wersję już nie dasz rady kupić.

Link to post
Share on other sites

Miałem pierwszego DA przez kilka lat, od premiery - działał bez zarzutu.

Potem kabel się spierniczył i zaczął gubić sygnał, ale bebechy nadal sprawne.

 

Refresh/Respawn/3.5G to wciąż świetna opcja, w której poprawiono często spotykane problemy ze scrollem. (A przynajmniej tak mówią)

 

Swoją drogą, czemu tak tanio?

Sam chcę wrócić do DA i w tej cenie to żal nie wziąć.

Link to post
Share on other sites

No zauważyłem później.

Ja jednak kombinować nie będę, wezmę z agito i będzie święty spokój.

 

A Deathaddera szczerze polecam, jedyna rozsądna mysz od razera - jeżeli wygodnie leży w dłoni to będziesz zadowolony.

Ja osobiście czerpie ogromną przyjemność nawet z samego klikania, niesamowicie wygodna i precyzyjna.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...