Skocz do zawartości

Radeon HD7950


Recommended Posts

Witam czy na tym sprzęcie co mam pójdzie mi grafika radeon hd7950, znaczy chodzi mi o to czy cały sprzęt się nie spali jak wsadze do niego taką grafike.

 

Zasilacz: Modecom MC-500 ATX 2.0 (500W)

Płyta Głowna: Gigabyte GA-M55S-S3 (rev. 2.0)

Procesor: AMD x2 5600+

 

 

Dodam, że chce jak najszybciej zmienić grafike bo teraz obecnie mam gf 6600 wiec mam problemy zeby zagrac w pasjansa:P

Edytowane przez babel
Link to post
Share on other sites

Ee to ten miesiąc się wstrzymaj :) Ten czas minie Ci bardzo szybko, a nagrodą za ten czas będzie super szybki sprzęt i wtedy będziesz się martwił o brak czasu (jeśli chcesz nadrobić nowsze gry a jest tego od cholery) Chyba, że trafisz na jakąś nieprawdopodobną promocję to wtedy możesz się chwycić już Radka. Jakiś czas temu Gigabyte 7950 był za niecałe 1200 na agito. Teraz cena troszkę podskoczyła ale niewiele.

Co do zasilacza- Jak by się tylko on spalił to byłoby jeszcze dobrze. Niestety często jest tak, że palący się zasilacz zabiera na dno jeszcze swoich towarzyszy (czyt. inne komponenty) :P

Edytowane przez Fikuzi
Link to post
Share on other sites

Dodam ze ta płyta głowna już kiedyś była nieco spalona. Bo walnął piorun w kable od neta i przez kabel sieciowy od routera poszło w płyte i spaliła się tylko na szczęścię karta dźwiękowa, ale pewnie ta płyta głowna jest mocno naruszona zwłaszcza ze mój procek od 2 lat jest non stop podkręcony na 3,1ghz.

Edytowane przez babel
Link to post
Share on other sites

Osobiście bałbym się podłączać cokolwiek do tego zasilacza. Jeśli do tej pory wytrzymałeś, to ten miesiąc nie powinien Ci zrobić aż takiej różnicy, chociaż z doświadczenia wiem, że ostatnie dni dłuższego czekania na nowy sprzęt ciągną się niesamowicie ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...