Skocz do zawartości

Recommended Posts

pisałem do komputronika o 8350 i dostałem odpowiedz 02.11. 2012. Można by nawet przypuszczać o braku starań względem sprowadzenia towaru albo po prostu nie ma

 

Witam

 

W chwili obecnej towar ten jest niedostępny w dystrybucji.

Niestety dystrybutorzy nie podali informacji kiedy ta sytuacja ulegnie zmianie.

Link to post
Share on other sites

Bez przesady jak mam kupić nowe mobo to na kija mi fx wolałbym przesiadkę na i7

 

moja mobo

 

http://nvision.pl/media/gals/2010/69/1271861361Asus_Crosshair_IV_Formula_board_01.jpg

Edytowane przez rolandwally83
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

ma ktoś możliwość sprawdzenia czy vishara ruszy na biosie od buldka na płytach 890gx do fx

Kolego, wejdź po prostu na stronę Asusa, poszukaj interesującej Cię płyty głównej, odnajdź listę procesorów obsługiwanych i jeśli jest tam Vishera to sprawdź na jakim biosie i czy osobiście posiadasz odpowiedni (możesz to ustalić np odpalając u siebie CPU-Z, patrz na zakładkę 'Mainboard') - a jak nie to zaktualizuj bios na swoim egzemplarzu płyty - tak trudno?

 

Szkoda czasu kup nowa plyte glowna

Za takie rady to powinieneś od razu otrzymać warma - ale widzę, ze nowy tu jesteś (aktualnie tylko 5 postów) zatem ostrzegam słownie - pierwszy i zarazem ostatni raz.

 

EDIT:

Asus Crosshair IV Formula na dzień dzisiejszy nie ma wsparcia dla AMD FX Vishera. Musisz poczekać na odpowiedni bios - http://pl.asus.com/M...V_Formula/#CPUS

Link to post
Share on other sites

z kretynem nie piszesz crosshair łapie tylko fx buldka i do tego beta dlatego pytam sie czy ktoś odpalał vishera na biosie pod buldka

 

tak jak było z am2 do am2+ bios am2 z phenomem 9550 mobo odpalała ale po chwili odcinała zasilanie po wgraniu biosa am2+ płyta odpalała poprawnie i to samo z am2+ na am3 z phenomem II (mobo odpalała ale po chwili odcinała zasilanie po wgraniu zmodowanego biosa odpalała normalnie) asus crosshair 590 sli brak suportu ze strony asus a phenom II działał jak złoto

 

asus ma leniwych techników i update biosa robią bardzo rzadko co widać na ich stronie

Edytowane przez rolandwally83
Link to post
Share on other sites

Za takie rady to powinieneś od razu otrzymać warma - ale widzę, ze nowy tu jesteś (aktualnie tylko 5 postów) zatem ostrzegam słownie - pierwszy i zarazem ostatni raz.

Nie jest nowy, to kolejne "wcielenie" trolla FxPower.

 

// Bardzo proszę abyś w tym temacie (i każdym innym) nie wzniecał kłótni, za które otrzymałeś już upomnienie od zielonego moderatora oraz abyś nie robił offtopu takimi oto nic nie wnoszącymi do tematu postami. // Igorrodz

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

z kretynem nie piszesz crosshair łapie tylko fx buldka i do tego beta dlatego pytam sie czy ktoś odpalał vishera na biosie pod buldka

Najlepiej, aby na pytanie o kompatybilość oraz przewidywany termin wydania nowego biosu odpowiedział Pawel ASUS Support - od tego on chyba tu jest na naszym forum aby takie problemy techniczne z płytami jego firmy rozwiazywać ;)

Od siebie dodam, ze mam płytę główną Gigabyte GA-990XA-UD3 dla której obsługa FX Vishera zaimplementowana została w biosie F13 który w momencie jego pojawienia sie jako dostępnego na stronie też był oznaczony jako beta bios (na szczęście się to już zmieniło).

Moim zdaniem masz problem ponieważ Twoja płyta jest na chipsecie AMD 8xx tj. przefarbowanym z AMD 7xx a moja na natywnym pod Buldożery / Vishera - i tu może być właśnie kłopot (ale nie musi ;) ).

 

BTW- nie uważam Cię za kretyna, napisałem to raczej dla osoby, która doradza Ci zakup innej płyty.

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

do asus paweł nie piszę już bo to jak grochem o ścianę widzę że asus to naprawdę dno i tyle bo nawet asrock zaimplementował już 7xx i w górę obsługę nowego FX-a i pewnie nvidia odświeży swoje stare m61 a to już będzie gwóźdź do trumny asusa

 

Widze ze crosshair jednak zostanie zalany olejem roślinnym z PII 955 i będzie robił za lampkę nocną chyba że jakiś gość z wiedzą zmoduje samo ręcznie biosa beta pod buldka

 

Gdyby ktoś próbował wsadzić fx (2 gen) na mobo z biosem pod buldka niech się wypowie

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Ja teraz używam Gigabyte GA-990XA-UD3 i jestem zadowolony. Podobno Gigabyte ma jakieś problemy z napięciami, które sa realnie inne niż wskazuje bios (czytałem w kilku miejscach w sieci o tym) ale to dotyczy chyba tylko starszych płyt. A... jedyną wadą jest u mnie brak UEFI.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...