Skocz do zawartości

[PC] Euro Truck Simulator 2


Recommended Posts

Ja miałem iść do empiku po wersje z pudełeczkiem ale zimno, daleko i jestem chory. Klucze są o tyle fajne że kupiłem grę w niedzielę w nocy i od razu mogłem grać, no i o połowę taniej. Szkoda bo teraz 70-80% gier mam tylko w formie steam i pochodnych a gdzie ta radość z pudełka.

Co do gry to spłaciłem kredyt na 400k po 16 dniach już :) A i kierowcy zaczynają przynosić zyski. Z początkowych 300EUR na dzień teraz robią ponad 4000, a ja przebiłem 25kkm oraz 25h gry.

E: Ponoć SCS dogadało się za DAFem i wkrótce pożegnamy DAVa, Volvo też niby zainteresowane obecnością w grze, tylko Merc na razie zostaje niepewny.

Edytowane przez misiek12_sdz
Link to post
Share on other sites

E: Ponoć SCS dogadało się za DAFem i wkrótce pożegnamy DAVa, Volvo też niby zainteresowane obecnością w grze, tylko Merc na razie zostaje niepewny.

 

 

OOO i to są super dla mnie informacje, bo właśnie Dafem śmigam, a mod nie działa u mnie jak powinien. Czekam czekam :)

Link to post
Share on other sites

OK, gierka odpalona, profil założony, z godzinka przegrana :P Pierwsze wrażenia ? Na G27 na skrzyni w pełni manualnej wylądowałem w rowie :P Muszę się przyzwyczaić zarówno do nowej kierownicy jak i do samego sposobu prowadzenia TIR'a, niestety to nie to samo co osobówka.

 

BTW czy ktoś mi powie, jaką ciężarókę najbardziej opłaca się brać ? Z tych podstawowych przy zakłądaniu profilu to chyba tylko różnią się markami i wyglądem a nie osiągami ? Gdyż widze, że większość "dojeżdża" DAF'a, kiedy ja sobie wybrałem MAN'a :)

Link to post
Share on other sites

Panowie, że tak pwoiem WTF ? przy wejściu w ETS 2 coś mi zaczyna świszczeć w komputerze, nie wiem czy to GPU czy co. Przy zminimalizowaniuna pulpit w czasie odpalonej gry przestaje piszczeć a gdy sięwejdzie spowrotem to znowu. Co sie znowu dzieje ?

 

Temperatury w spoczynku z 30 wskoczyły na 40, możliwe, że to wina sterowników 310.33 ? Dodam, że na tych sterach odczuwalne są liczne przycięcia chociazby w BF3.

 

Zmieniać stery czy karta zaczyna odmawiać ?

Link to post
Share on other sites

Gigabyte pewnie tak, ale nie Asus :)

 

Panowie, co do samej gry, czy taktyka wzięcia kredytu, jazdy jako kierowca i razem z kredytem 100 tyś kupno ciężarówki za 130 tyś będzie opłacalne ?

 

Jakie strony do modów jak i same mody polecicie i jak je wgrać ? Kubuś coś wiem zapodawał, ale może ktoś inny coś doda :P

Link to post
Share on other sites

Uzbieraj tak z 70 tys Euro, weź kredyt na 100k i kup ciężarówkę. Uwierz mi, że szybko się zwróci ;). Co do modów. Polecam ci 2 świetne stronki :

 

http://ets2.pl/

http://etsmody.pl/index.htm?sid=eb5fc299c6cc99678c5487c9ae9df408

 

Wszystkie mody po wypakowaniu o rozszerzeniu .scs wrzucasz po prostu do folderu Moje Dokumenty/Euro Truck Simulator 2/mods

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

około 50 expa, czyli równowartość 50 kilometrów z towarem. Tyłem, rzecz jasna wypada z kabiny, na lusterkach ciężarówki, bądź "na pieska" ;)

 

Ja się nie spieszyłem z kredytami. Najpierw chciałem sobie pojeździć różnymi ciągnikami, także tymi o większych mocach.

 

Na tę chwilę 28 tyś km, Daf, Scania, Volvo, MAN, Merc i czterech kierowców. Jeden z nich zbliża się do 5000 € na dzień :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...