Skocz do zawartości

DIRT 2 pełna wersja


Recommended Posts

Dirt 2 - wyścigi poduszkowców. Jakies durne wyścigi zamiast standardowych wrc, gdzie walczymy z trasą i autem, teraz jakies baja bongo, fajerwerki cuda dziwy. Koszmar.

O dziwo trasy wyglądaja dobrze ale auta (poduszkowce) i uszkodzenia bardzo przeciętnie. Dobra optymalizacja lecz co z tego? Taka gra to na psp ok ale nie na PC.

up -> dziwne bo u mie na 4890 nie ma mowy o spadku ponizej 60fps. Inna sprawa że trzeba catalysty 9.11 bo na 9.10 to menu sie zawiesza.

Link to post
Share on other sites

Aha, szkoda że, nie mogę sobie zmienić języka.

Poza tym jeśli chcesz aby gry były automatycznie przestawiane na PL to musisz ustawić w STEAM ten właśnie język interfejsu.

Albo machnąć pełne spolszczenie :P (mam dwa linki ^^) :D
Link to post
Share on other sites

@dRUGs - DiRT2 jest przez STEAM? Jeśli tak to spróbuj kliknąć na grę (w STEAM) PPM --> Właściwości --> Język. Poza tym jeśli chcesz aby gry były automatycznie przestawiane na PL to musisz ustawić w STEAM ten właśnie język interfejsu.

Już patrzałem, nie ma tam do wyboru j. polskiego. A cały steam mam po polsku.

Link to post
Share on other sites

Widać wlasnie jak poszczegulne osoby tu czytają,po pierwsze jaki steam???,mozecie sobie dowoli zmieniac jezyk w ustawieniach ^^ .Po drugie pisalem wyraznie ze Gra wymaga Games For Windows live.

 

>>>>>>>>>>>>>>GAMES FOR WINDOWS LIVE<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

dRUGs bebeszki w budzie masz jak najbardziej ok nie powinienes miec problemów z cięciami ale skoro tak to spróbuj najnowsze stery do grafy lub najnowszy dx9

Link to post
Share on other sites

dRUGs bebeszki w budzie masz jak najbardziej ok nie powinienes miec problemów z cięciami ale skoro tak to spróbuj najnowsze stery do grafy lub najnowszy dx9

Sterowniki mam 9.11. Dlaczego najnowszy DX9 mam ściągnąć? Nie DX11?

Link to post
Share on other sites

Dlatego, że fizyka w tych dwóch grach nie jest taka jak w symulatorach. Ja nie mam zamiaru się z Tobą kłócić czy Forza 3/GT5 jest symulatorem ale jak jesteś o tym święcie przekonany to fani owych symulatorów chętnie z Tobą podyskutują.

Tylko, że w Forza 3 i GT5, na zachowanie auta nie wpływają temperatura toru, temperatura opon, zachowanie zawieszenia itp. Są to modele jazdy uproszczone do minimum, aby dać zwykłym użytkowniką frajdę z zabawy, dla fanów symulatorów są niszowe produkty jak GTR, GTR 2, Race ON i inne które wymieniłem w odpowiednim temacie. W symulatorach każde zachowania auta można ustawić w secie, czyli twardość zawieszenia w bardzo małych stopniach, pochylenie kół itp. Dużo by tego wymieniać.

Nie moge sie klocic za bardzo o GT5 (niewiele gralem), ale w Forzie rzeczywiscie temp. toru nie wplywa na zachowanie auta (jest niezmienna ^^), natomiast temperatura opon ma duze znaczenie przy jezdzie. Nie wiem co masz na mysli mowiac zachowanie zawieszenia, ale moim zdaniem jest realistyczne. Jezeli bedziemy sie tak czepiac kazdego najdrobniejszego szczegolu to wyjdzie na to ze cos takiego jak symulator nie istnieje bo drobinki kurzu/piachu na trasie A powinny stopniowo pogarszac prace sprezarki, a na trasie B silnik powinien sie zatrzec przez awarie pompy olejowej.

Link to post
Share on other sites

Poszczególnie, pisze się przez Ó. I już swoich mądrości tutaj nie pokazuj, gra jest dostępna również przez Steam - http://store.steampowered.com/app/12840/ ^^. I pewnie, żadnych syfów typu Windows Live nie trzeba, bo jest zastąpione przez Steam o niebo lepsze rozwiązanie, według mnie oczywiście, abyś nie miał czego się czepić.

 

 

Widzisz Kiziea jaką masz wiedze ze szkoda co pisać ale ostatni raz ci wytłumacze: W steam jest dostępna gra jak napisales owszem,ale jak ją kupisz!,mozesz sciągnąć trailer lub demo tej gry,steam nie jest serverem dirt2 tylko windows live,tam są wszelkie dodatki do dirt2 itp.rzeczy,a jak grasz w sieci to logujesz sie przez live nie steam takie to trudne wystarczy czytac uwaznie w moich odpowiedziach na pytania innych.Nie wprowadzaj reszty w błąd a njalepiej nie pisz juz nic,czytaj i staraj sie zrozumiec.

 

 

dRUGs rozumie ze masz radka i chcesz wykorzystać dx11,z dx11 dla mnie sprawa jest oczywista choć moge sie mylić,twoja karcioszka sie meczy,aby sprawdzic to dokladnie proponuje ominąć dx11 i zainstalowac na dx9 wtedy sprawdzisz czy sie tnie.Dirt2 obsługuje dx9 i dx11,dx10 nie ma.Na sam koniec zainstaluj sobie Heaven Benchmark v1.0 tu bedziesz na 100% przekonany czy twój radzio jest wydajny,benchmark ten obsluguje dx 9,10,11

Link to post
Share on other sites

Nie moge sie klocic za bardzo o GT5 (niewiele gralem), ale w Forzie rzeczywiscie temp. toru nie wplywa na zachowanie auta (jest niezmienna ^^), natomiast temperatura opon ma duze znaczenie przy jezdzie. Nie wiem co masz na mysli mowiac zachowanie zawieszenia, ale moim zdaniem jest realistyczne. Jezeli bedziemy sie tak czepiac kazdego najdrobniejszego szczegolu to wyjdzie na to ze cos takiego jak symulator nie istnieje bo drobinki kurzu/piachu na trasie A powinny stopniowo pogarszac prace sprezarki, a na trasie B silnik powinien sie zatrzec przez awarie pompy olejowej.

To jest symulator, wszystko ładnie opisane.

 

Kiedy ma sie pojawic rF2 - to pytanie nas nurtuje juz od 2 lat. I wraca srednio co pol roku jak bumerang. Wg harmonogramu prac rF2 ma ujrzec swiatlo dzienne w 48 tygodniu roku. A to oznacza w koncu listopada Pytanie ktorego roku

 

Mialem pytanie od Lesia spisane ale teraz odpisuje z pracy i nie mam ich przy sobie. Wiec pewnie zapomne o niektorych rzeczach.

 

1. Mirzza twierdzi ze najwieksza zmiana to fizyka opon. Ale o tym pisalem w poscie wyzej

 

2. deszcz i woda - Mirzza widzial strugi wody cieknace po torze, kaluze i aquaplaning podczas ich przejezdzania. Woda wysycha szybciej na torze ktory jest nasloneczniony. Jesli na miejsce mokrego toru pada cien, to tam woda wysycha duzo wolniej i moze sie zdarzyc ze caly tor jest suchy a w jednym miejscu jest kaluza.

 

3. live-track. Bedzie realny livetrack liczony na podstawie toru jazdy aut a nie sztucznie wyznaczony na "sztywno". LT bedzie obejmowal wysychanie toru, zwiekszanie przyczepnosci w BL oraz zmniejszanie poza nia (brud, kawalki gumy), zmiane temp BL etc.

 

4. DX. Mirza nie wie jesli bedzie to wykorzystywalo specyfikacje DX9c, jednak powiedzial ze bedzie mozna dac ponad 200 niezaleznych zrodel swiatla dla sceny w miejsce kilku jakie mozna teraz. Jesli to potwierdza zmiane specyfikacji - nie wiem

 

5. grafika - podobno wyglada to jak shift ale z fizyka symulacji

 

6. zmiany kierowcow - podobno poprawione - nie potwierdzone

 

7. uszkodzenia (chlodnica, przejazdy przez progi spowalniajace etc). Wszystko bedzie... ale tez... to jest zaiplementowane juz w rF1. tylko ze nikt tego nie modeluje w obecnych modach. Jedyne co bedzie nowe to to, ze po zlapaniu gumy i jezdzie na flaku, mozna bedzie zniszczyc tez felge i w ogole nie dojechac do pitu. Felge tez bedzie mozna zniszyc uderzajac bokiem w kraweznik

 

8. Auta - niestety nic nie wiadomo. W wersjach testowych widac tylko tempcary.

 

9. zawieszenie dodanie nieliniowe sprezyny oraz nowe typy zawieszen.

 

10. Dev kit - dostepny bedzie soft sluzacy do definiowania obiektow (tory, auta) posiadajacy automatyczna kontrole jakosci. Ma to wyeliminowac bledy powodujace niedzialanie modow w jakis trybach DX, czy przy jakkis wybranych ustawieniach grafiki. Devkit umozliwi tez konwersje starych modow do nowych. Przy czym nie bedzie to plug-and-play. Konwersja toru ma zajac tylko 2 dni. Oczywiscie przekonwertowany stary tor nie bedzie posiadal niektorych ficzerow jak obsluga deszczu etc

 

11. wiatr - beda symulowane podmuchy wiatru

 

12. bedzie poprawione obliczanie efektu draftu uwzgledniajac aerodynamiczne ustawienia pojazdow (wingi) oraz zmniejszenie docisku aero przez auto jadace w drafcie.

 

Jesli mi cos przyjdzie do glowy to napisze.

 

Mirzza jednoczesnie ostrzega, ze nie ma gwarancji co do daty wydania, ale takze co do ficzerow zawartych w tym wydaniu. rF2 jest oparty o rF Pro - symulacje dla profesjonalnych zespolow - jest gotowy od roku. Jedyne na czym sie pracuje w ostatim czasie to grafika i ogolnie to co graczowi ma sie podobac.

Widzisz Kiziea jaką masz wiedze ze szkoda co pisać ale ostatni raz ci wytłumacze: W steam jest dostępna gra jak napisales owszem,ale jak ją kupisz!,mozesz sciągnąć trailer lub demo tej gry,steam nie jest serverem dirt2 tylko windows live,tam są wszelkie dodatki do dirt2 itp.rzeczy,a jak grasz w sieci to logujesz sie przez live nie steam takie to trudne wystarczy czytac uwaznie w moich odpowiedziach na pytania innych.Nie wprowadzaj reszty w błąd a njalepiej nie pisz juz nic,czytaj i staraj sie zrozumiec.

Ja Steam używam w GTR Evolution, Race On itp. tu wszystko mam dostępne w jednym miejscu dodatki, aktualizację i inne. Więc nie rozumiem, po co to zmieniano i Dirta 2 można jedynie kupić, pobrać i grać przez jakiś szmelc, zamiast używać jednej i sprawdzonej platformy. Dirta 2 nie ma w oryginale, więc mnie ten dziadowski Windows Live wali, nigdy tego i tak nie zainstaluje. I twoich wypowiedz nie da się czytać, zbyt dużo błędów w nich jest.
Link to post
Share on other sites

Osobiście uważam, że ta gra to kupa i tyle można pograć - ale totalna komercha polecam life for speed forze 2 bo trójeczka już za łatwa i gran tourismo 1 i 2 bo powyżej to plastyki ze skopanym modelem jazdy. :-> o i jeszcze r factor i tym podobne produkcje. Fakt mam x kloca psx 1 ps 2 i 3 nie chce miećbo po co mi symulatora nie ma i nie będzie w dzisiejszych czasach liczy się grafa i kasa - dzieciaki i świeta to najlepszy termino jeszcze Richard Burns rally było ok a teraz ( dajcie spokój ) niestety temat umarł jak zobaczyłem gt 3 i colina 3 i forze 3 było minęło a shift - realizm :P gdzie pytam gdzie ^^ 300 na budziku ściana i co jadę dalej o nie lekko skręca i i tak wygrywam weź.... :D

Link to post
Share on other sites

Nie uświadczył ktoś z was problemu z DiRT"em? Mam taki o to problem, że gram sobie pierwszy wyścig, ładnie go przechodzę i wracam do menu i tutaj następuje zawiecha.. Słychać dźwięki gry, ale jest tylko stop/klatka mechaników i kibiców. Zna ktoś może jakieś rozwiązanie? Dodam jeszcze, że w demie tak samo miałem.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...