Skocz do zawartości

DIRT 2 pełna wersja


Recommended Posts

Dirt 2 nie jest grą dla miłośników symulatorów, nie ma żadnych cudów. Fizyka jest banalnie prosta, a prowadzenie auta mało przewidywalne, leci jak zwykły klocek.

No to chyba bardzo przewidywalnie nie? :D.

 

To jest niestety tak, że jedni lubią stokrotki, a inni jak im nogi śmierdzą i tyle. Jeden lubi arcade w wykonaniu Codemasters (GRID, DiRT), a inni arcade w wykonaniu EA (SHIFT), a jeszcze inni lubią symulatory pokroju LFS czy pochodnych...

Co człowiek, to inne oczekiwania.

 

Według mnie jako sequel to DiRT 2 nie zawodzi. Powiem więcej - wręcz zaskakuje.

 

Dla mnie przede wszystkim:

 

+ grafika, odgłosy silników, muzyka

+ niesamowita przyjemność z jazdy w Chorwacji

+ nie sa mo wi te powtórki

 

I to tyle. Jak się komuś DiRT nie podoba, to przecież można grać dalej w LFS-a. Inny target = inne wykonanie i trzeba się z tym pogodzić :P.

Link to post
Share on other sites

Kiziea nie każ mi być cicho bo jestem cicho tobie radze nie pisać więcej :P ,po pierwsze nie ublizalem wam i nie napisalem ze jestescie gupi sami to napisaliscie :D

Przeczytajcie raz jeszcze co napisałem wyzej ze zrozumieniem,jesli nie kapujecie dalej, to podwierdza sie fakt o którym sami napisaliscie.pozdro

Link to post
Share on other sites

19arek93 i Kiziea jestescie smieszni piszecie o czymś co nie dotyczy tematu wmawiając sobie jakies ublizanie,jak nie wiecie co to znaczy ublizanie komus to ja wam naublizam dopiero jak chcecie :P:D

Link to post
Share on other sites

Słyszałem, że na btjunkie Reloaded zrobili niezłą promocję...

A co do tematu jakości samej gry to jak już ktoś napisał powyżej: rzecz gustu. Natomiast nie wieszałbym psów na fizyce i odwzorowaniu zachowania samochodu w grze, bo sam Ken Block (patrz: http://patrz.pl/filmy/colin-mcrae-dirt- ... ck-trailer) wyraża się o tych elementach dosyć pochlebnie. Ja wiem, że równie dobrze można uznać to za czysto reklamową gadkę, ale z drugiej strony może nie są to tylko puste słowa.

Link to post
Share on other sites

Forza 3 i GT5 to żadne symulatory przecież.

To jakie gry uwazasz za symulatory w takim razie? (Poza Live For Speed)

 

Moim zdaniem Forza 3 to symulator, juz spedzilem sporo godzin przy tej grze, i musze przyznac, ze wszystkie zachowania sa bardzo realistyczne.

 

19arek93 i Kiziea nie macie pojecia o czym piszecie,tez jestem fanem symulatorów i wiecej wiem na ten temat niz wy,oceniam gry które są dobre czy to arcade czy symulator a w ostatnim czasie do nich nalezą GRID,SHIFT,DIRT2.Chcecie konkretny symulator,zapraszam do kupna Ps3 i GranTurismo 5.A swoją drogą to mnie dziwi jedno widocznie nie radzicie sobie ze sterowaniem skoro narzekacie :P szpece od symulatorów :D

Patrzac teraz z perspektywy Forzy 3 i GT5 moge smialo powiedziec ze Shift nie jest symulatorem, jest ladnie wybalansowany pomiedzy Arcade a Symulator, ale to nadal nie to drugie.

 

Co do samego Dirta 2, musze przyznac, do symulatora to mu daleko, jest to gra nastawiona bardzo mocno na arcade przez co fizyka nie jest zbyt "miodnie" odwzorowana.

Link to post
Share on other sites

po pierwsze nie ublizalem wam i nie napisalem ze jestescie gupi sami to napisaliscie

19arek93 i Kiziea nie macie pojecia o czym piszecie,tez jestem fanem symulatorów i wiecej wiem na ten temat niz wy,

A swoją drogą to mnie dziwi jedno widocznie nie radzicie sobie ze sterowaniem skoro narzekacie szpece od symulatorów

jesli ktos lubi ten gatunek wyscigów to odradzam sugerowac sie glupimi i bezsensownymi opiniami na temat tej gry ze niby sterowanie do kitu itp. bez podstawnych komentarzy.

Chcesz więcej? Dorośnij i przestań się wywyższać. Każdy może mieć własne zdanie i to że jest odmienne od twojego nie jest powodem to ubliżania!

 

PS Brawo! Jesteś pierwszą osobą na tym forum która mi się naraziła.

Link to post
Share on other sites

luknijcie moja jazda,gra wysmienita jak dla mnie,w singlu trybów w grze multum w sieci frajda na całego 10/10

 

http://www.youtube.com/watch?v=y83F6so6uEM

Gdzieś ustawiałeś jezyk na polski? Bo ja mam po angielsku. Mam DiRT 2 za free od AMD.

 

A ja czekam na patche, na full detalach gra się nieco tnie, ale jak włącze kamerę za kółkiem to jest normalnie.

Link to post
Share on other sites

Forza 3 i GT5 to żadne symulatory przecież.

To jakie gry uwazasz za symulatory w takim razie? (Poza Live For Speed)

 

Moim zdaniem Forza 3 to symulator, juz spedzilem sporo godzin przy tej grze, i musze przyznac, ze wszystkie zachowania sa bardzo realistyczne.

Richard Burns Rally, GTR, GTR II, zresztą jest temat traktujący o symulatorach i tam jest więcej tytułów powymienianych.

Nawet był na wierzchu więc proszę -> viewtopic.php?f=15&t=6331

Link to post
Share on other sites

Richard Burns Rally, GTR, GTR II, zresztą jest temat traktujący o symulatorach i tam jest więcej tytułów powymienianych.

Nawet był na wierzchu więc proszę -> viewtopic.php?f=15&t=6331

Przeczytalem wypociny tam umieszczone.

Jezeli wezmiemy pod uwage wszystkie argumenty tam zawarte to rzeczywiscie GT5 i Forza symulatorami nie sa (obydwa nie posiadaja zmiennej pogody, oraz idealnego odwzorowania zasad wyscigow).

Jednak cala reszta sie zgadza, nie jestem fanem GT, ale za to Forze ubostwiam, wiec prosze tutaj mi nie wmawiac ze Forza to nie symulator tylko dlatego nie ma zmiennej pogody ^^

Link to post
Share on other sites

A co za różnica czy symulator czy statyczny film? ^^ To są gry ludzie - ich zadaniem jest rozrywka. Jeżeli kogoś bawi, to dobrze. A jeżeli kogoś nie, to tez dobrze - jest mnóstwo gier do wyboru :D Nie kłóćcie się jakby to był koniec świata :sciana:

 

A Mi się Dirt2 podoba :P Czuć, że sporo ma z Grida, więc to na plus. I tak jak mówiłem - w demo był beznadziejny samochód, bo Impreca już jedzie normalnie.

Link to post
Share on other sites

dRUGs jesli masz wersje inną niż polską z innych zródeł to nie zmienisz na jezyk polski ponoć jest jakis problem wgrac tlumaczenie,chyba ze ktos poinformuje o tym jak to zrobić.Druga sprawa to premiera dirt2 była w polsce 03 grudzien wiec zakupilem orginała który ma napisy polskie jak i lektora polskiego.

 

Napisz jaki masz:procek,ile pamieci,karta graficzna?,czytałem równiez ze nie którzy maja problem ze spadkami w menu z przyczepą na radkach ^^

 

u siebie nie widze problemów,oczywiscie spadki są ale nie powodujące tego typu zjawisk jakie wymieniłeś

 

mimo ze gra jest dobrze zoptymalizowana,to jednak nie oszukujmy sie do konca,bo jednak troche ustawien ma co do obrazu więc jak ustawisz wszystko full to spadki w zaleznosci od konfiguracji bedą zauwazalne.

W tym przypadku dozo do powiedzenia ma CPU

Link to post
Share on other sites

Jednak cala reszta sie zgadza, nie jestem fanem GT, ale za to Forze ubostwiam, wiec prosze tutaj mi nie wmawiac ze Forza to nie symulator tylko dlatego nie ma zmiennej pogody ^^

Ale mi tu nie chodzi o zmianę pogody. Również bardzo podoba mi się Forza 3 - u kumpla tylko w to gramy ale obiektywnie przyznać trzeba, że to symulator nie jest (choć ma z nim więcej wspólnego niż wspomniane tu Shift, DiRT czy GRID).
Link to post
Share on other sites

Jednak cala reszta sie zgadza, nie jestem fanem GT, ale za to Forze ubostwiam, wiec prosze tutaj mi nie wmawiac ze Forza to nie symulator tylko dlatego nie ma zmiennej pogody ^^

Ale mi tu nie chodzi o zmianę pogody. Również bardzo podoba mi się Forza 3 - u kumpla tylko w to gramy ale obiektywnie przyznać trzeba, że to symulator nie jest (choć ma z nim więcej wspólnego niż wspomniane tu Shift, DiRT czy GRID).

Wytlumacz mi w takim razie dlaczego, bo chyba nie do konca rozumiem.

Link to post
Share on other sites

Dlatego, że fizyka w tych dwóch grach nie jest taka jak w symulatorach. Ja nie mam zamiaru się z Tobą kłócić czy Forza 3/GT5 jest symulatorem ale jak jesteś o tym święcie przekonany to fani owych symulatorów chętnie z Tobą podyskutują.

Link to post
Share on other sites

Tylko, że w Forza 3 i GT5, na zachowanie auta nie wpływają temperatura toru, temperatura opon, zachowanie zawieszenia itp. Są to modele jazdy uproszczone do minimum, aby dać zwykłym użytkowniką frajdę z zabawy, dla fanów symulatorów są niszowe produkty jak GTR, GTR 2, Race ON i inne które wymieniłem w odpowiednim temacie. W symulatorach każde zachowania auta można ustawić w secie, czyli twardość zawieszenia w bardzo małych stopniach, pochylenie kół itp. Dużo by tego wymieniać.

Link to post
Share on other sites

dRUGs jesli masz wersje inną niż polską z innych zródeł to nie zmienisz na jezyk polski ponoć jest jakis problem wgrac tlumaczenie,chyba ze ktos poinformuje o tym jak to zrobić.Druga sprawa to premiera dirt2 była w polsce 03 grudzien wiec zakupilem orginała który ma napisy polskie jak i lektora polskiego.

 

Napisz jaki masz:procek,ile pamieci,karta graficzna?,czytałem równiez ze nie którzy maja problem ze spadkami w menu z przyczepą na radkach ^^

 

u siebie nie widze problemów,oczywiscie spadki są ale nie powodujące tego typu zjawisk jakie wymieniłeś

 

mimo ze gra jest dobrze zoptymalizowana,to jednak nie oszukujmy sie do konca,bo jednak troche ustawien ma co do obrazu więc jak ustawisz wszystko full to spadki w zaleznosci od konfiguracji bedą zauwazalne.

W tym przypadku dozo do powiedzenia ma CPU

Aha, szkoda że, nie mogę sobie zmienić języka.

 

Sprzęt:

AMD Phenom II X4 955 @ 3.6ghz

Sapphire Radeon HD 5870 1gb 256bit

Gigabyte MA790XT-UD4P

4GB RAM OCZ 1600mhz CL7

Be quiet! Straightpower 500W

Samsung F2EG 500GB

I to wszystko na Windows 7.

 

U mnie jak wychodze z camping'u to jest spadek fps.

 

Więc pozostaje czekać na patche.

Link to post
Share on other sites
@dRUGs - DiRT2 jest przez STEAM? Jeśli tak to spróbuj kliknąć na grę (w STEAM) PPM --> Właściwości --> Język. Poza tym jeśli chcesz aby gry były automatycznie przestawiane na PL to musisz ustawić w STEAM ten właśnie język interfejsu.
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...