Skocz do zawartości

Mini-recenzje miesiąca - co się z nimi dzieje?


Recommended Posts

7. W przypadku umieszczenia tego samego artykułu w innym serwisie, user nie może otrzymać wyróżnienia, nominacji mini-recenzja miesiąca, lub punkty zostają skasowane.

 

regist88 masz rację, źle zapamiętałem regulamin.

Podsumowując: Powinni zamieścić recenzję, lecz obejdzie się bez wyróżnień i nagród.

 

Zapracowana redakcjia widać nie ma czasu na przeglądanie obszerniejszych publikacji. Po raz kolejny pclab odskakuje benchmarkowi. Ten ich ostatni test(lga775vs1155) to mistrzostwo świata tak porównując na przykład do naszego testu sterowników. Czy u nas redakcja nie ma inwencji i nie może sama wpaść na dobry pomysł? Bo z tego co widzę zajmują się tylko nowinkami i premierami. Zero porównań, dogłębnych testów.

 

 

11a. Recenzje starsze niż 60 dni, nie spełniające wymogów publikacji będą usuwane. - czy to oznacza, że recenzja Diego_90 została usunięta?

 

Ale jak wiemy o wszystkim decyduje opiekun działu i póki co nie otrzymałem od niego maila jakoby nasze porozumienie (publikacja tekstu na TestIT i benchmark.pl) zostało przedawnione ;)

Link to post
Share on other sites

Oj myślę że z taką psychologią społeczną to redakcja daleko nie zajdzie... Użytkownicy nie idioci, głowy mają na miejscu (niektórzy też rozum ;D). Więc albo się ktoś weźmie za ten portal, albo kiepski żywot redaktorów ;D

 

póki będą ssać mleczko od komutronika, mogą spać spokojnie.
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

napiszcie do p. Jacka Majewskiego - mi odpisuje, jeśli jest coś na rzeczy. może jeśli się razem zbierzemy to coś z tego wyjdzie? No bo kto to widział takie przerwy robić...

 

PS Dodali parę nowych sprzętów od Creativa - ale co z tego, jak i tak te recenzje zostaną dodane może za pół roku...

Edytowane przez wilkolak22
Link to post
Share on other sites

No i co on Ci odpisuje... Że zatwierdzi recenzję w odpowiednim czasie i że nie jest w stanie teraz napisać konkretnie kiedy.

 

Typowe olewactwo i brak szacunku.

 

EDIT:

Powyższe tyczy się Pana od zatwierdzania minirecenzji, a raczej Pana który rzekomo się tym zajmuje lub też udaje że to robi.

Edytowane przez gregotsw
Link to post
Share on other sites

zawsze można pisac mini recenzje gdzie indziej :) u konkurencji :D

 

Też mi konkurencja...

 

Akurat gdy się rozkręciłem i mi się spodobało pisanie recenzji, benchmark musiał wszystko schrzanić! Poświęciłem sporo czasu na pisanie i obróbkę zdjęć, z niecierpliwieniem czekałem od sierpnia czy się redakcji spodoba moja recenzja i...

I nic. Od lipca nie było mini-recenzji miesiąca.

 

Czuję się niedoceniony ale nie do końca. Liczę na to że moje recenzje będą pomocne czytelnikom tego forum i vortalu. Dlatego nadal tu jestem i chętnie czytam recenzje innych. Możemy jedynie sami siebie docenić - na redakcje niema co liczyć.

 

No i mamy MR miesiąca za sierpień.

Link to post
Share on other sites

Nareszcie coś ruszyło.... :D Na razie tylko sierpień, ale coś mi mówi że niedługo będą także za wrzesień i październik ;D Jak myślicie, my coś zdziałaliśmy, czy to redakcja pomyślała: "No dobra, koniec obijania się, cza coś zrobić"?

 

NIE-SA-MO-WI-TE!!! 5 minut temu kolejne wyróżnienia!!! Za wrzesień! Szacun dla redakcji ;D

Edytowane przez wilkolak22
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...