Skocz do zawartości

Czy to dobra konfiguracja?


Recommended Posts

Nie będzie bo nawet jak włożysz 3.0 x8 to nie ma spadku wydajności pozatym tu jest sprawa taka że proc nie obsłuż ci 3.0 :) pomimo tego że płyta nawet będzie miała. :)

 

I popieram kolegę wyżej co do ramu, ich cena jest naprawdę niska a uważam że DUZO lepsze od goodrama.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Po prostu karty Gigabyte dosyć słabo wypadają w porównaniu do tych od innych producentów plus ma brzydką niebieską płytę (no może się to komuś podobać). Jeśli chodzi o Brutusa to jest po prostu budżetówka, na prawdę warto wydać jakieś ~300zł na budę.

Ogólnie jaki masz budżet?

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o obudowy to ewolucja idzie wolno, jakbym porównał moją obudowę w moim staruszku (2008) z Brutusem to co jest? Trochę ładniejszy desgin, zasilacz na dole i takie małe coś na kabelki co jeśli chodzi o ich rozprowadzanie minimalnie pomaga. No i jeszcze jakieś malutkie pierdółki.

Edytowane przez Jaazik
Link to post
Share on other sites

Nie no obudowa zostaje, już wcześniej patrzyłem na jej recenzje i jest dobra, ma sporo komentów pozytywnych na morele.

A co do karty jak mówicie, że nie jest za dobra to jaka?

Budżet mam 3500zł z monitorem.

 

Ostatnia rzecz. Ktoś tam napisał, żebym zmienił grafe na innego producenta i myślałem o tej

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-cuda-gtx660-twinfrozr-iii-2gb-ddr5-192bit-2dvi-hdmi-dp-box-n660-tf-2gd5-oc-517460/ 20 zł droższa od wcześniejszej. Polecacie zmienić?

Link to post
Share on other sites

Pytanie ile na monitor przeznaczysz :), bo może jakby się spiąć zmieściłbyś się z gtx 660 ti na pokladzie ale grafe bys musial kupic na agito bo z tego co pamiętam to oni mają najtańsze grafiki w ofercie :), ewentualnie dorwać kogoś kto by się pozbył kart prawie nowej na gwarancji dlugiej pokroju 7950 :) ale domyslam sie ze wolisz nówkę.

 

Tylko pamiętaj że czeka cię zakup chłodzenia bo na boxie to bałbym się kręcić cokolwiek powyżej turbo.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...