Skocz do zawartości

[MULTI] Cyberpunk 2077


Recommended Posts

2 godziny temu, Succubus napisał:

 

A ja tak, np mój kompan wspólnych interesów wchodząc do windy przeszedł przez zamknięte do niej drzwi - ja musiałem poczekać, aż się otworzą :lol:

Grając w X4: Foundations miałem to samo. Tam też było i jest sporo takich kwiatków. No...ale X4 nie miało takiego rozgłosu jak to. 

Krótka rozgrywka w 4K. Wszystko na max., DLSS na Auto i średnio 55-60 kl. do ponad 70 w terenie na początku gry. To tak na szybkiego. GPU 54 stopnie, ale system chłodzenia mam ustawiony na praktycznie niesłyszalność. Płynność jak na razie idealna. Zastanawia mnie tylko, dlaczego HDR nie mogę włączyć.

Edytowane przez marko22
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Nowaj napisał:

Na podbitym 2060 praktycznie trzyma sztywne 60 kl/s w FHD przy wysokich, z obniżonymi cieniami. Póki co nie mam najmniejszych zastrzeżeń do optymalizacji, bugów, jak na razie, nie doświadczyłem.

 

 

 

Włączony RT? Jeśli tak, na jakim poziomie. Bo kartę mam taka samą i szukam optymalnych ustawień. Miałam czekać na łatki i lepsza kartę (zakup w planach, ale chyba poczekam na 3070 Ti, zobaczę), ale za bardzo ta gra wciąga.

Najwyżej przejdę raz jeszcze po usprawnieniach i zakupie nowej karty.

Edytowane przez Offka
Link to post
Share on other sites

Ogromny minus dla redów za spoilery, dotarłem do momentu gdzie

jest z nami johnny

i czuje się jakbym juz wszystko widzial i wiedział jak się skonczy. Zostawiam teraz na bok główny wątek i będę zajmował się eksploracją i zadaniami pobocznymi.

 

Dla tych co chwalą wydajność na początku gry powiem tylko tyle, że na mi na początku gra latała jak demon 80% uzycia gpu przy 60fps. Zderzenie z rzeczywistością przychodzi jak się wyjdzie w miasto przy pełnym słońcu i kupa npc. Gra lata w 40fps :( przy użyciu grafy 70-85% i proc dobija do 50%

Tak, czy inaczej bawie się dobrze, ale do efektu wow daleko.

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, raiders napisał:

 

Robiłeś już zwroty na gog jak to u nich działa ?

 

Nie napalałem się na CP wcale ,klimaty też nie moje ,ale  to co dostaliśmy to mocno niedopracowany produkt . Bugi poganiają bugi   do tego stopnia ze oczy bolą ,nie jestem  jakimś pedantem  pod tym względem  ale tu są takie GIGA BUGI ze ślepy zobaczy  .

Dam tej grze szanse przez weekend  przy piwku  ,ale rozczarowanie spore .

Z dużej chmury mały deszcz ,te  pikowanie akcji  na giełdzie to nie bez powodu ....

 

CyberBUG  2077:rotfl:

 

 

Teraz robię pierwszy zwrot na gogu. Na razie chcieli mi oddać kasę na portfel gog ale nie za bardzo jest tam co kupić jak dla mnie. Napisałem że proszę o zwrot na kartę lub numer konta który im wysłałem. Zobaczymy co z tego wyniknie. 

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, raiders napisał:

pikowanie akcji  na giełdzie to nie bez powodu ..

 

 

Polecam zerknąć na kurs w perspektywie miesięcy a nie godzin.

 

 

 

 

Ja włączyłem na chwilę dziś rano, gra wygląda obłędnie i jest grywalna 60-80fps z DLSS. 

Przed weekendem raczej jej nie włączę, mam za mało czasu na granie w tygodniu.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

3h 15m za mną, jak na razie nadal chodzi bez dropów, wygląda zacnie i, odpukać, nie uświadczyłem bugów.

 

Prowadzenie pojazdów to jest jednak inny świat - mocno przypomina mi się sytuacja z Ghost Recon: Wildlands. 

 

Tam po dłuższym przyzwyczajeniu było nawet znośnie, więc liczę, że dość szybko ogarnę jeżdżenie po lodowisku.

 

Co do samej gry - jak na razie jest dobrze, ale wielkiego WOW, jakie miałem przy W3, jeszcze nie doświadczyłem.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o klimat to mi pasuje jeden i drugi. Pierwszy Deus Ex to jedna z najlepszych gier, w jakie grałem.

 

CP to dla mnie póki co właśnie sandboksowy DE, co jest raczej sporym komplementem. Póki co nie rozkręciła mi się jeszcze fabuła, a kilka side questów, jakie zrobiłem, tyłka nie urwało, stąd moje umiarkowane narzekanie. Znając CDPR, jak jednak historia już wjedzie na właściwy tor, będę zbierał szczękę z podłogi.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
15 minut temu, dodo napisał:

 

Mają w planach DLC?

Słyszałem tez cos o multi, nie wiem jednak jak miałoby to wyglądać w tego typu grze.

Co najmniej 2 duże płatne dodatki pokroju serca z kamienia i krew i wino. A także mniejsze, darmowe DLC, pierwsze na początku 2021. Multi też będzie z mikropłatnościami.

 

Model wsparcia więc bliźniaczy jak w W3

Edytowane przez dan-mark
Link to post
Share on other sites
 
 
Polecam zerknąć na kurs w perspektywie miesięcy a nie godzin.
 
 
 
 
Ja włączyłem na chwilę dziś rano, gra wygląda obłędnie i jest grywalna 60-80fps z DLSS. 
Przed weekendem raczej jej nie włączę, mam za mało czasu na granie w tygodniu.
Dodo kurs cdp to ja obserwuję od dobrego miesiąca przed premierą i niestety spełnia się czarny scenariusz.
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, raiders napisał:

i niestety spełnia się czarny scenariusz

8mln preorderów. Na steamie CP ustanowił rekord największej ilości graczy jednocześnie (wśród gier SP). Pobił o terrarie i fallouta o ponad pół miliona użytkowników. Zapewne pobije też kilka rekordów sprzedaży. Ekspertem giełdowym nie jestem ale podejrzewam, że dla akcjonariuszy bardziej liczy się ilość sprzedanych gier niż to że była zabugowana przez pierwsze 2 tygodnie. 

Link to post
Share on other sites

Jestem po pierwszej dłuższej sesji i pierwszym crashu i z umiarkowanego optymizmu przechodzę w tryb oczekiwania na hotfixy, patche i nowsze sterowniki. Takich ekstremów jak niektórzy wrzucają nie uświadczyłem, wydajność też całkiem spoko ale jednak ilość bugów i glitchy zniechęca. Lore bardzo wkręca, klimat odpowiada, gameplay (o ile działa jak należy) chyba lepszy niż w W3 (wiem, wiem, sam pisałem że nie ma porównania ale jednak to to samo studio). Ogólnie to wydaje mi się że zbugował mi się główny wątek (nie napiszę w którym momencie żeby nie spoilować), chciałem porobić side questy to po niedługim czasie nastąpił crash i stwierdziłem że na dzisiaj starczy. Mam mieszane odczucia bo gra wydaje się fajna ale jednocześnie niegrywalna na ten moment, mam nadzieję że do świąt coś się zmieni.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wersja na ps4 i ps4 pro jest praktycznie niegrywalna. Przez dysk mechaniczny i procesor dużo wolniejszy od i5 2400. Rozdzielczość na ps4 pro spada poniżej 1080p.

 

Cytat

To niedopuszczalne. Nie chciałbym grać w ten sposób. Okropne

 

 

Edytowane przez MiK
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...