Skocz do zawartości

[MULTI] Cyberpunk 2077


Recommended Posts

Godzinę temu, 7ym0n napisał:

Dodatkowo ponoć animacja odpalania brain dance używa świetlnych sekwencji medycznych mogących (a raczej mających) wywoływać atak epilepsji

Praktycznie przed każdą bardziej dynamiczną grą komputerową masz ostrzeżenie przed epilepsją więc nie wiem o co halo. Nie wyobrażam sobie cyberpunka bez oczojebnych światełek.

@dan-mark Ja nie zamierzam ryzykować i nastawiam budzik na 0:55, 50 GB to może mi do wieczora pobierze. O ile serwery w ogóle nie padną :D

Edytowane przez zbiku90
Link to post
Share on other sites
8 minut temu, dan-mark napisał:

Momento, musze dopytać, żeby sie nie zdziwić 10 grudnia o 1 w nocy.

Recenzenci dostali patcha/łatkę o wadze około 50 gb, rozumiem, że normalni użytkownicy na steamie czy gdziekolwiek indziej również będą mieli do pobrania kolejne 50 gb do pobranych już 57, tak?

 

Bo jak tak, to akurat te 50 gb ściągnie mi się do rana jak zacznę o 1.

Tego nie wie nikt. Osobiście obstawiam, że ten pacz jest już w tym co się pobiera + jakiś plik po odblokowaniu. Wydaje mi się, że pacz 50GB po preloadzie, to byłby lekki strzał w kolano, w końcu po coś jest to wcześniejsze pobieranie. Ten pacz chyba bardziej dla fizycznych wersji konsolowych, które były wytłoczone jakiś czas temu.

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
16 minut temu, dodo napisał:

To nie jest czasem sarkazm?

 

8 minut temu, MiK napisał:

Nie każdy umie sarkazm.

 

 

"A dopiero idę do sklepu po grę"

 

No skąd, normalna rzetelna recenzja, jaki sarkazm?

Próba sarkazmu nr2

Edytowane przez dan-mark
  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, zbiku90 napisał:

Praktycznie przed każdą bardziej dynamiczną grą komputerową masz ostrzeżenie przed epilepsją więc nie wiem o co halo. Nie wyobrażam sobie cyberpunka bez oczojebnych światełek.

 

Ale tu nie chodzi o neony, lasery i białe rękawiczki- wiadomo, że to w pakiecie ;) Chodzi o to, że zestaw do BD wygląda i działa podobnie do tego, który służy neurologom do wywołania kontrolowanego ataku epileptycznego i o ile to prawda, to uważam to za głupotę ze strony dewelopera.

Link to post
Share on other sites

Oby naprawili, chociaż nie takie potworki się ogrywało ;) A jak gra urywa d**ę i masuje stopy, to każdy wybaczy :)

 

Dostałem też maila, że wersja pudełkowa czeka na odbiór przez kuriera, więc jutro można zacząć zasysanie. I też prośba do wszystkich- oznaczajcie możliwe spojlery we wrzucanych materiałach, z góry dziękuję :)

Link to post
Share on other sites
13 minut temu, 7ym0n napisał:

Oby naprawili, chociaż nie takie potworki się ogrywało ;) A jak gra urywa d**ę i masuje stopy, to każdy wybaczy :)

 

Dostałem też maila, że wersja pudełkowa czeka na odbiór przez kuriera, więc jutro można zacząć zasysanie. I też prośba do wszystkich- oznaczajcie możliwe spojlery we wrzucanych materiałach, z góry dziękuję :)

Czemu pudełkowa wersja, jak w środku nie ma płyt tylko kod? Dla samego pudełka na półce?

Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, 7ym0n napisał:

A jak gra urywa d**ę i masuje stopy, to każdy wybaczy

 

Wiesz, oczekiwania są gigantyczne, bo to gra twórców Wieśka, ale jest to zupełnie inna gra (choć ja ciągle widzę podobieństwa - rpg, to rpg, bardziej boję się tego fps - ale czas pokaże). Ciekawe czy do CP2077 ludzie będą wracać przez lata jak ma to miejsce w przypadku Wieśka. (ja np co jakiś czas regularnie ogrywam W1 i W3 (z naciskiem na W1) - o W2 nie wspominam, bo to dla mnie był wypadek redów przy pracy).

 

25 minut temu, 7ym0n napisał:

oznaczajcie możliwe spojlery we wrzucanych materiałach, z góry dziękuję

 

Stary, 10 odpalę CP2077 z kodami na nieśmiertelność - przejdę jak najszybciej i będę was tu nękał spoilerami od rana do wieczora :pajac:  hehe

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, Succubus napisał:

oczekiwania są gigantyczne, bo to gra twórców Wieśka, ale jest to zupełnie inna gra (choć ja ciągle widzę podobieństwa - rpg, to rpg, bardziej boję się tego fps - ale czas pokaże)

Do Wieśka to nie ma nawet co porównywać. Już bardziej Deus Ex (klimat ale i mechanika) tylko z bardziej rozbudowaną fabułą i większym, otwartym światem gry. Elementy fps to bardziej w stylu fallouta niż call of duty :D Ja raczej pójdę w stronę skradania się i hakowania (o ile będzie dobrze zrobione) w pierwszym podejściu bo jako strzelanka mi się nie widzi kompletnie.

 

AMD wypuściło już stery ze wsparciem CP2077, Nvidia pewnie też będzie lada moment więc warto za pamięci zainstalować.

Taka ciekawostka: zweryfikowałem przed chwilą pliki i dociągnęło mi 29MB.

Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, dan-mark napisał:

Czemu pudełkowa wersja, jak w środku nie ma płyt tylko kod? Dla samego pudełka na półce?

 

Wyłącznie kwestie kolekcjonerskie- dołączy do W3 z dodatkami na półce.

 

13 godzin temu, Succubus napisał:

 

Wiesz, oczekiwania są gigantyczne, bo to gra twórców Wieśka, ale jest to zupełnie inna gra (choć ja ciągle widzę podobieństwa - rpg, to rpg, bardziej boję się tego fps - ale czas pokaże). 

Z tego co widziałem w recenzjach, to jest to RPG pełną gębą. W Morrowind np. był też domyślny FPP, a jednak immersja była pełna i jak na tamte lata świat bardzo prawdziwy.

Link to post
Share on other sites

Sterowniki już zainstalowane. Gra poczeka, bo jutro do roboty i wizyta u stomatologa, więc kolo 19 będzie można odpalać. 

 

Gejmplejów żadnych nie oglądam. Osobiscie jako pierwszy wybór będzie

 

żeńska wersja V, lesbijka ktora stawia styl ponad statystyki, korposzczór, skradanie + hakowanie i broń biała

 

Edit: Tak jak pisałem wcześniej, na steam coś koło 2-3GB będzie jeszcze do pobrania, a na gogu kilkaset mega.

Edytowane przez Sir R
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Sir R napisał:

Tak jak pisałem wcześniej, na steam coś koło 2-3GB będzie jeszcze do pobrania, a na gogu kilkaset mega.

No jednak nie. Rano mi pociągnęło 29MB a teraz ciągnie 9,7GB na GOGu. Mam nadzieję że to ostateczny patch przed launchem :) Idę zaraz się zdrzemnąć i budzik na 1:00 :D

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, Szarik napisał:

 

Zapewne dlatego, że CP2077 lata na unowocześnionym engine W3. Wątpię, aby redzi pisali cały silnik od nowa. Kto wie, może od strony technicznej w cp jest więcej wieśka niż się wydaje?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...