Skocz do zawartości

karta pamięci do PSP


Recommended Posts

no nie wiem...

ale fajny ten adapter.

psp działa ze wszystkimi pro duo, ale to jest adapter dość niekonwencjonalny.

jeśli łączy karty w raid to powinno śmigać, jak nie to raczej nie(2 karty naraz pod jedno złącze? jak kablem ATA normalnie)

 

 

edit:

masz odpowiedź:

edit2:

i drugi dowód że śmiga:

http://forum.pspoland.pl/viewtopic.php?f=38&t=29515

 

edit3:chociaż wychodzi na to że tylko z CFW :D

no i 4 edit: działa i na nieprzerobionym psp-2000, poczytaj komenty na yt.

po co ci magic gate ;)

chyba się skuszę.

Link to post
Share on other sites

A TY kupiłeś coś ??? Tupek ?

a mówiłeś żeby pisać po imieniu. Z tym że głupio pisać Mateusz, bo i ja mam tak na imię :)

Mam Tekkena DR, Killzone:Liberation, God of Wara:CoO, i drugiego God of wara(dostałem na urodziny od kolegów)ale wymieniłem na Daxtera, bo nie było porządnych (j)RPGów.

Z tym raidem chodziło mi o to, że łączy karty w logicznie(z punktu widzenia pspka) w jeden dysk. A jak jeszcze zapis/odczyt naprzemiennie to i wydajność świetna :)

Z tym że Magic Gate nie ma, ale to chyba nie jest problem? Save'ować można bez MG i bez CustomFW?

 

edit: a i kupiłem Echochrome'a z PSN i wipeouta(ale tego z ps1)

czekam aż Soul Reaver się pojawi w EU PSNie... chyba że wiesz jak można go kupić prosto z USA PS store?

Link to post
Share on other sites

nie ma jak OFFTOP, ja :D

jak wszyscy, to wszyscy.

 

czy warto? to zależy jak będziesz postrzegał PSP. Jako konsolę stacjonarną, tylko że wkładaną do kieszeni? Głównie służącą do gry non-stop 24/7? => NIE.

Jeśli jednak chcesz używać jej jako odtwarzacza mp3(jak ja), jako mp4(jak ja, nie ma to jak jakiś horror w klopie-efekt gwarantowany :P lub inne dzieło kinematografii na dobranoc :P ), jako konsola do gier w wolnym czasie, np. na nudnym wykładzie, w przychodni czekając na lekarza, w autobusie/pociągu=> JAK NAJBARDZIEJ TAK.

God of War:CoO, Killzone:Liberation, Daxter, Tekken:DR, Soul Calibur:BD, Little Big Planet, Guilty Gear Judgement, BlazBlue Portable,Assasins Creed:Bloodlines, Prince of Persia(kilka części), MotorStorm:Arctic Edge, Echochrome, Final Fantasy(kilka), niedługo The Eye of judgement(must have dla wielbicieli karcianek), i WIELE, WIELE innych hitów JUŻ jest w edycji platinum, czyli można dorwać oryginalne za jedyne 40-50zł.

a gta jest kilka, ja akurat nie przepadam, ale są już chyba 3 części na pspka(chinatown wars ostatnio)

Link to post
Share on other sites

Warto kupić. Po prostu czytasz o sprzęcie patrzysz i bierzesz jak cię rajcuje. A o PS Store To Ty mi nie mów Matek , nie mam nie będę miał i tyle. Zresztą kit z tym. Narazie wziąłem tylko Resistance, i teraz kupię Motorstorm albo Little big planet. Mam trochę inne wydatki , zresztą ostatnio książki zacząłem czytać to i czasu nie mam. Dosłownie wczoraj włączyłem tekkena po przerwie 2 tygodniowej. Na liczniku mam 5 h gry łącznie od października bodajże. :D Nie ma to jak szkoła i zmartwienia.

Link to post
Share on other sites

przypomnij mi, to jest laptop? czy stacjonarny? nie ma naklejki z cd-keyem windowsa?

windows nie krzyczy, że nie jest oryginalny?

w każdym razie klucz xpka znajdziesz tak:

http://forum.idg.pl/lofiversion/index.php/t26591.html

a do office'a szukam jak, ale pewnie da się podobnie. Do xpka ściągnij/pożycz płytkę i wpisz swój, odzyskany cd key.

jak to laptop, to może ma funkcję recovery uruchamianą z biosu? ale uwaga: ona zwykle kasuje cały dysk i dopiero instaluje system na nowo z ukrytej partycji.

Link to post
Share on other sites

A kiedy miałby krzyczeć ??? Nie nic nie wyskakuje że piracka wersja. Klucza nie mam.

To spróbuj odzyskać podanym wyżej sposobem.

Nie masz płytki, za instalację płaciłeś w serwisie, wątpię żeby był oryginalny :oops:

Ale nie mnie to osądzać, pożycz płytkę od kolegi, i spróbuj instalować ze swoim cd-key'em(podobno nie wszystkie xpki zgadzają się na użycie dowolnego klucza do xpka-niektóre akceptują tylko ten jeden jedyny-swój)

Nie zapomnij o archiwizacji danych.

Mój xp zaczął krzyczeć że jestem ofiarą fałszywego oprogramowania jak zmieniłem dostawcę neta, z blueconnecta na aster-sieciówka bezpośrednio do kompa. Pierwsze uruchomienie z nowym netem i... ze złości zrobiłem format i zastąpiłem ubuntu+w7(msdnaa-w końcu jestem na poli 8-) )

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...