Skocz do zawartości

Chcę kupić wzmacniacz dźwięku


Recommended Posts

Ja Ci zaproponuje wersję Eko :) Kup Space '86 od Unitry. Klasa średnia wówczas kiedy wchodziły na rynek. Kiedyś bardzo popularny model. Sam używam :) Do tego jakiś wzmacniacz z korektorem np: Diora WS353. Kolumny fabrycznie mają cofniętą troszkę średnicę co wcale ich nie przekleśla w słuchaniu rocka. Na korektorze podkręcasz średnice i jest fajne brzmienie. Bass też pomimo różnych opini potrafi zejść dość nisko że okna się trzęsą i to przy połowie głośności. Gwizdki nie zatykają uszu jak w modelach Altus i grają bardzo fajnie. I powiem więcej te kolumny do starej muzyki pasują idealnie - wiem - bo sam słucham zespołów podanych wyżej :) I nic więcej nie jest potrzeba. Kupując taki zestaw mieścisz się w granicach 500zł. Nic tańszego raczej nie kupisz - a to co podałem to sprzęt z lat 80-90 :)

Link to post
Share on other sites

Możesz kupić i to zagra. Ale chyba każdy patrzy na to żeby doradzić Ci najlepszy zestaw do zbliżonej sumy którą posiadasz/dozbierasz. Za 150zł nie kupisz dobrego wzmacniacza. Możesz kupić jakiś uszkodzony i zanieść go do serwisu - ale tutaj też nie wiadomo co jest padnięte i jaki będzie koszt naprawy. W mojej opini wygląda to tak że mając tylko 150zł chcesz coś co zagra na poziomie - ale nie oszukuj się za tą kwotę nic nie zagra tak jak trzeba. Za 150zł można kupić porządny radiobudzik do pokoju a nie sprzęt audio (jakiej kolwiek klasy)

Link to post
Share on other sites

radoslaw

Drachenfels juz podawal i ja cos podawalem

takie sony ta s7 mozna wprawdzie "cudem" ale mozna kupic za 170-180 wiec blisko 150 i nic nie trzeba nigdzie nosic a gra ze w "pale " sie nie miesci jak na kwotę to jak odpalanie harleya a skutera ta s7 vs feXXX

 

przepiekne klocki seri s2 rowniez sa do zdobycia w nie wygorowanych cenach ale trzeba poszprac, a ja widuje - kto szpera widuje

 

za ponizej 150 jest wiele klockow np philipsa ktore takie sony nawet zjadają - ale trzeba wiedziec co kupic i w dodatku nie od piwrwszego sprzedawcy z brzegu a sprawdzonego ,.sprzet o pewnym opisie i najlepiwej szczegolowych zdjeciach srodka

 

niedawno kupilem bardzo znacznie ponizej 150 za namową dla porownan wrecz cos takiego

http://img708.imageshack.us/img708/7835/20120709135941.jpg

 

i od miesiecy jestem w szoku bo znanymi klockami nie moge tego "zabic"

a to dosc podstawowa polka, za lekko up 150 mozna kupic rowniez sound projecta 8000, model 1200 juz niestety nie za <200, ktory ponoc jest jeszcze... - 8000 nie dlugo dostane wiec sie okaze jak bardzo jeszcze... :)

Edytowane przez erazm2
Link to post
Share on other sites

@Erazm: Masz rację ale Ty na sprzęt polujesz i wiesz co dobre. A laik tak jak autor który ma kwote i - chce - kupić nie znając się na tym może wtopić pieniądze. A nie znając się na tym i nie wyłapując okazji autor najpewniej kupi szrot który mu może pochodzić miesiąc i paść bo był po amatorkich naprawach. Bardzo dużo takiego sprzętu audio jest na Allegro.

 

Ale nie będę offtopował na temat chyba znany każdemu który jest oczywisty :)

 

Moim zdaniem najlepiej dozbierać pieniądze i kupić coś co ma brzmienie bo to w rocku jest najważniejsze :)

Link to post
Share on other sites

o to chodzi ze nie mozna dozbierac pieniedzy - bo zeby dozbierac trzeba by cholernie dlugo zbierac

 

sorzet ktory temu dorowna w media markecie stoi za szklem - i trzeba by tony puszek sprzedac;)

kiedys sprzet byl dla ludzi dzis dla ludu robi suie syf ktory ma poprostu wieksza moc niz microwieza od "lg" i to cala roznica a sprzet ktory brzmi a nie podaje puste decybele ten jest w cenach zaporowych

 

na zbieranie na tzw wzmacniacz ze sklepu za ok 600zl to szkoda w ogole zachodu - tak uwazam

 

dozbieranie do 200-250 i szperanie w wiekowcach jest mi tam mile widziane

 

ale i rowniez uwazam jak mowisz ze mozna kupic badziew zle naprawiony

wiec wszedzie trzeba rozwagi

 

rozwaga to rowniez podlaczyc predzej sensowne kolumny pod bezsensowny wzmacniacz i da to wiecej niz podlaczenie bezsensownych kolumn pod sensowny wzmacniacz

Edytowane przez erazm2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...