Skocz do zawartości

Sklep z modyfikacją Alienware


Recommended Posts

Witam,

Czy jest w Polsce sklep internetowy w którym można zmodyfikować zawartość (procesor, ram, karta graficzna itd.) nowego laptopa Dell Alienware? Po prostu tak jak w zagranicznych sklepach, że przy zakupie zmieniamy zawartość. Potrzebna mi ta modyfikacja, ponieważ podstawowe części są dla mnie za słabe, a potrzebuje mocnego laptopa do pracy mobilnej i grania.

 

Jeśli są takie to poprosiłbym o linki

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Potrzebuje Alienware m17x z lepszym procesorem i7 3g (większe taktowanie normalne), większym ramem - 32, GTX680M, dyskiem ssd i 4 letnią gwarancją. Potrzebny mi jest laptop ponieważ zawsze on będzie podłączany do zew. monitora czy to w domu, pracy czy na LANach BYOC. Całkowicie chce zrezygnować z desktopa. Pytam o Alienware bo z tego co widziałem na zagranicznych serwisach jest najbardziej modyfikowalny w zakresie high-end. Wolałbym kupować w Polsce niż za granicą stąd to pytanie.

 

Może znajdzie się ktoś kto zna taki sklep, pozdro.

 

edit.

 

 

Właśnie sprawdzam, dzięki za info. Mam nadzieję, że mają pełny support i dowóz w Polsce. Edytowane przez po1nt
Link to post
Share on other sites

Mam prośbę co do niektórych jak ktoś prosi o pomoc w wyborze laptopa do grania to nie proponujecie stacionarki bo już czytać się nie chce pierd typu laptop nie jest do grania.

Jest od jakieś 3 lat.

 

Co do tematu to jak chcesz nówkę to masz dwie możliwości.

1. http://www1.euro.dell.com/content/topics/segtopic.aspx/alienware?c=pl&l=pl&cs=pldhs1

2. http://www.bluemobility.pl/

 

I

1 lepszy serwis.

2 taniej.

 

Moja propozycja to konfiguracja na stronie Della, potem kontakt na czacie lub zadzwon i negocjuj rabat.

Rabaty jaki ludzie dostają to od 8% nawet do 22%. Zależy od konfiguracji.

 

Potem porównaj która opcja ci bardziej odpowiada.

Pozdrawiam.

 

Ps. Na moim Alienie BF3 ustawienia ultra średnio 62klatki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...