Skocz do zawartości

Bezsensowne "WARNY"


Recommended Posts

Witam

Pisze ten temat z racji tego, ze trochę się chyba co poniektóre osoby odpowiedzialne za forum (czytać - niektórzy moderatorzy) zapomnieli do czego ono jest

rozumiem dostać warna za spam w działach sprzedam/kupie ale to ze otrzymałem dziś ostrzeżenie za zapytanie się w dziale "karty graficzne" ile użytkownik chce za swoja stara kartę graficzna która będzie wymienia na nowa uważam za bzdurę...

 

jeśli moje pytanie nic nie wnosiło do tematu i nadawało się na warna to proszę to samo uczynić z 50% postów na forum ... ot tak by było sprawiedliwie gdyż uważam, że co jak co ale takie coś na warna się nie nadaje (są inne środki w postaci skasowania posta itp)

 

głupota doprowadzająca tylko ze odechciewa się zabierać głos w jakimś temacie...

pozdrawiam

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

No rzeczywiście warna ostatnio moźna za nic załapać choć fakt faktem , że mogłeś mu o tym na pw napisać. A to , że kary nie są dawane sprawiedliwie to też prawda. Takim doczepianiem się za bzdury obniżą atrakcyjność forum i taki będzie finał.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

rozumiem dostać warna za spam w działach sprzedam/kupie ale to ze otrzymałem dziś ostrzeżenie za zapytanie się w dziale "karty graficzne" ile użytkownik chce za swoja stara kartę graficzna która będzie wymienia na nowa uważam za bzdurę...

Takie rzeczy to na PM się załatwia.

Autor prosił o pomoc w wyborze karty graficznej i o ile dobrze pamiętam dział w którym założył temat nie nazywa się Bazar, a to podochodzi pod offtop.

Druga sprawa, lepiej jest skontaktować się bezpośrednio z modem, wyjaśnić sprawę, może nawet zdjąłby Ci tego warna. Przecież to też człowiek i zrozumie, zwłaszcza jak miło i konkretnie zaczniesz z nim rozmowę.

Link to post
Share on other sites

z sygnaturami to mi sie smiac chce bo tez dostalem ze mam za duzo linijek :D ze nie wolno mi pisac duzymi literami i w wielu kolorach a czy komus to przeszkadzalo bo jesli ktos mial w pionie rozpisana sygnature to bylo bardziej przejrzyscie patrzec jaki ma sprzet a teraz ma 3 linijki drobnym makiem kazdy i az oczy bola jak sie na to patrzy i to ze ida zmiany to nie oznacza ze na lepsze a co do twojego zapytania o cene to bez sensu warn bo jesli ci nie odpisal ani nie poprosil o ustalenie ceny na pw to znaczy ze to ignorowal a mod w tej sytuacji czyjny jak pies podwojny inwigilacja na calego :( mi sie teraz to forum nie podoba bo sami uzytkownicy kierowali niewlasciwe tematy do odpowiednich dzialow zwracajac uwage pytajacym. Zapytanie o cene moglo sklonic uzytkownika do sprzedania karty skoro ktos sie nia zainteresowal wiec nic zlego w tym nie widze a ponoc kto pyta nie bladzi jak widac to masz psa przewodnika

Link to post
Share on other sites

a czy komus to przeszkadzalo

 

Tak mnie przeszkadza bo przez te twoje czerwone wstawki w sygnie dostaje oczopląsu. Zmień to!

 

Takie halo o warna... jakby to był ban to rozumiem, ale tak... przecież to nie ma znaczenia :P

Racja!

Burzycie się nie wiadomo o co. Tak samo jak z warnami o sygnatury, jojczycie jak małe dziewczynki, którym zabrano lizaka :/

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

z sygnaturami to mi sie smiac chce

Zamiast się śmiać napisz poprawnie swojego posta, którego nie da się normalnie przeczytać. Właściwie to powinieneś teraz dostać drugiego.

 

a czy komus to przeszkadzalo bo jesli ktos mial w pionie rozpisana sygnature to bylo bardziej przejrzyscie patrzec jaki ma sprzet a teraz ma 3 linijki drobnym makiem kazdy i az oczy bola jak sie na to patrzy i to ze ida zmiany to nie oznacza ze na lepsze

Przeszkadzało to w czytelności forum. Gros sygnatur było tak rozbudowanych, że przekraczały wysokością rozmiar posta.

A te zmiany były wprowadzone w połowie ubiegłego roku... także może w końcu wypadałoby przeczytać regulamin.

 

Temat zamykam, jeżeli autor ma jeszcze jakieś pytania to zapraszam na PW do moderatora od którego otrzymał ostrzeżenie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...