Skocz do zawartości

Nakręciłeś jakiś ciekawy gameplay z gry ? pochwal się :)


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Cóż, wklejam coś bez mojego komentarza głosowego, mam tego więcej ale nigdy nie nagrywałem wcześniej gameplayów no i ... Właśnie. Obie gry, fallout i skyrim kocham. Zamierzam zrobić specjalny gameplay głównej fabuły FO3 + dodatki. Zrobię kolejną część zagrajmy w, w której nieco wyjaśnię co miałem na myśli pisząc specjalny gameplay.

 

 

To jest gameplay z pierwszego podejścia robienia postaci, porzuciłem ją bo jednak zepsułem parę rzeczy jeśli chodzi o postać(dla mnie) perfekcyjną.

 

Przy drugim podejściu nie zdobyłem karabinu A3 21P, szkoda dobry unikat i popsułem questa. 

 

Co do jakości, nie będzie w FHD, bo niestety silnik FO ma ze sobą problem i przy próbie nagrywania w FHD gra się po prostu wysypuje i nie wiem czemu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam panowie można wiedzieć jakimi programami nagrywacie?

Ja obecnie posiadam frapsa, ale niestety strasznie mi gry klatkują podczas nagrywania...

Szukam dobrego oprogramowania/

 

Pozdrawiam Maciej.

Action! lub ShadowPlay - jednak ten drugi w ogóle nie obciąża sprzętu tyle że trzeba mieć kartę od zielonych :)

 

Amd posiada także swój odpowiednik ShadowPlay, a mianowicie GameDVR. Jest on w fazie BETA i nie wszystkie gry mogą dobrze działać podczas nagrywania. Warto dodać także że AMD Gaming Evolved posiada także funkcję transmitowania na twitcha która także jest w fazie BETA.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...