Skocz do zawartości

Nakręciłeś jakiś ciekawy gameplay z gry ? pochwal się :)


Recommended Posts

@zielone_ciastko Używam mikrofonu Reloop sPocaster. Można organizować takie meczyki, ale musisz zaufać swojemu przeciwnikowi, bo może się zmyć po przegranej i nie zapłacić Ci tych coinsów.

@Alpi *****isty materiał! Bardzo przyjemny i ciekawy głos. Gra także bardzo oryginalna do nagrywania. Jedyna uwaga - jeśli chrząkasz, albo kaszlesz to staraj się to wycinać, wtedy jeszcze lepiej się takie rzeczy ogląda. Wielki plus!

@Rasah Sama gierka spoko do nagrywania, ale głos troszkę Ci się rozjechał z obrazem :c

Możecie Panowie ocenić mój materiał? Postanowiłem nagrać tutorial do Fify World (szczególnie dla słabszych graczy, którzy "utknęli" w niższych ligach). Przedstawiam na nim skład idealny do pakowania dużej ilości bramek, ale także bardzo stabilny w obronie. Bo opanowaniu formacji itp. jesteśmy w stanie w szybkim czasie przebić się do wyższych dywizji.

https://www.youtube.com/watch?v=gLkNYoDx9Po

 

Edytowane przez Quesh
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Bardzo przyjemny i ciekawy głos

 

 

Serio ? :D bo ja np. to nie potrafię siebie słuchać :D dlatego min tez te chrząkania zostają bo nie oglądam tego po prostu :D jak coś przypadkiem trafie to wytnę ale tak to zostaje :D

 

w miedzy czasie zmajstrowałem takie coś.

 

 

 

 

Co do twoje filmu to podoba mi się montaż, i to ze materiał jest krótki ale treściwy :D reszty nie oceniam bo się na tym nie znam kompletnie :D i nigdy w żadną Fifę nie grałem.

Edytowane przez Alpi
Link to post
Share on other sites

Dying Light i spontaniczna walka z graczem.


Podczas robienia kampanii w nocy odpaliłą się walka.


Najśmieszniejsze jest to, że pierwsze takie moje starcie wygrałem... na ostatnim życiu i raz uszedłem z 1 hp, a na koniec uratowały mnie sekundy i teren :)


 


 


https://www.youtube.com/watch?v=IwsfSzYoPnk


Link to post
Share on other sites

Grają może Panowie w CS:GO? Może zagramy sobie jakiś meczyk na YouTube? Myślę, że nie byłby to zły pomysł. Co prawda gram jak gó**o, więc bez powodu nie mam Silver II, ale pewnie byście mnie wycarrowali :P

Tutaj przedstawiam Wam mój materiał, w którym trolluję kolesia, który miał nieziemskie lagi. Takim sposobem można sobie poradzić z większością takich osobników, więc myślę, że śmiało możecie takim sposobem ich wykańczać :D

https://www.youtube.com/watch?v=WH1oJ3QmVq4

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...