Skocz do zawartości

Dość duża obudowa do 150zł


Recommended Posts

Witam,poszukuje dość dużej obudowy do 150zł.

Co ma się w niej znaleźć?

Intel i7 3770K

32GB ram(4x8) Corsair

WD Caviar Blue 500GB

ASRock Z77 PRO3

ASUS DriveDVD E-green

XFX Core 650W

 

Póki co bez karty graficznej,ale zamierzam później wpakować tam jakiegoś Radka 7950,7970 oraz chłodzenie CPU "Dark Rock 2"

Tak więc obudowa powinna być dość duża,i najlepiej dostępna w sklepie morele.net

Mam nadzieje że za te pieniądze idzie znaleźć coś dobrego:)

 

Czy Cooler Master Elite 370 to dobry wybór ?

Edytowane przez xKacp3R
Link to post
Share on other sites

Pomieścić, to pomieści każda obudowa ATX, bo nie ma prawa tego nie zrobić. Czemu ? Bo w tej cenie nie dostanie się dużej, przewiewnej budy z możliwością aranżacji okablowania. Procek z odblokowanym mnożnikiem, pewnie OC w planach, więc dobra wentylacja to podstawa, zwłaszcza, że IB dość mocno się po podkręceniu grzeje. Kiepska obudowa = wyższe temperatury = głośniejsza praca = krótsza żywotność. Ten CM nie jest tragiczny, ale ma w standardzie jedynie jeden wentylator, więc do ceny trzeba doliczyć koszty zakupu dodatkowych. BTW 32GB RAM'u ?

Edytowane przez Nowaj
Link to post
Share on other sites

Pomieścić, to pomieści każda obudowa ATX, bo nie ma prawa tego nie zrobić. Czemu ? Bo w tej cenie nie dostanie się dużej, przewiewnej budy z możliwością aranżacji okablowania. Procek z odblokowanym mnożnikiem, pewnie OC w planach, więc dobra wentylacja to podstawa, zwłaszcza, że IB dość mocno się po podkręceniu grzeje. Kiepska obudowa = wyższe temperatury = głośniejsza praca = krótsza żywotność. Ten CM nie jest tragiczny, ale ma w standardzie jedynie jeden wentylator, więc do ceny trzeba doliczyć koszty zakupu dodatkowych. BTW 32GB RAM'u ?

 

Co do ramu,to potrzebuje tyle (rendering,montaż,modelowanie)

A i do wszystkich mówiłem że musi być dostępna w sklepie morele.net :P

Link to post
Share on other sites

Powiem tak: budę,cooler i zasilacz można pociągnąć przez parę zestawów,tak więc nie oszczędzałbym ( sam kupiłem brutusa i po paru miesiącach przesiadłem się na arca). Czyli jak byś mógł to dołóż do porządnej obudowy.

EditŁ do brutusa cooler max 160mm tak więc dark rock pro2 (166mm) nie wejdzie

Edytowane przez creatinfreak
Link to post
Share on other sites

Ja miałem nh d-14 ;) Ale przy wysokości dark rock pro2 ,może i by zamknął panel roboczy ale trzeba by było mocno nagiąć blachę i można by było uszkodzić socket/płytę główną. Dlatego lepiej znaleźć obudowę,która pomieści to chłodzenie. Chociaż nie jest ono opłacalne. W tej cenie miałbyś noctue, silver arrow bądź phanteksa najwydajniejsze konstrukcje :)

Edytowane przez creatinfreak
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...