Skocz do zawartości

Nominacje do Plebiscytu Produkt Roku 2010

Recommended Posts

Gra na PC: Risen oczywiście a nie jakiś batman :)

Risen jest świetny ale nie idealny. A tylko idealne gry mogą być na 1. miejscu :)

Gra od Piranhii mogłaby być grą roku gdyby posiedzieli nad kilkoma sprawami (animacje, skoki, długość gry)

Ani Risen, ani Batman de facto Batman też nie jest dopracowany :) zablokowanie ATI :P Moim zdaniem to Dragon Age jest najlepszy, a co COD MW2 to tylko pozycja najlepiej sprzedający tytuł :P

Dragon Age jest skierowany do zbyt wąskiego grona osób aby mógł wygrać w takim plebiscycie... I też nie jest bez wad ponieważ takiej gry jeszcze chyba nikt nie wymyślił (poza Diablo II :) )

Co do Batmana: super gameplay, świetna grafika, niesamowite animacje i dająca znaczną ilość godzin gry fabuła. Do tego dużo wyzwań pobocznych i dobra optymalizacja. Czego może chcieć więcej gracz od gry?

I też nie jest bez wad ponieważ takiej gry jeszcze chyba nikt nie wymyślił (poza Diablo II :) )

no i chyba też StarCraft....ale może się nie znam

co do Batmana...całkiem fajna gierka, widziałem ją, spodobała mi się, ale nie grałem

nie wiem jeszcze na co zagłosuję (bo nie widziałem nawet ankiety :) ) ale podzielę się swoją opinią

no to skoro MJ jest trzeci to ja pewnie będę czwarty...super giera, ale nie wiem czy na nią zagłosuję :P

pozdrawiam

A tak poza tematem: czy to nie powinien brzmieć Produkt Roku 2009 ??

Z komentarzy pod newsem:

Nie oceniamy co było najlepsze w 2009, ale co jest i nadal będzie najlepsze, co warto używać/kupić w 2010 roku.

To swojego rodzaju nagrodzenie udanych produktów - a skoro są udane, powinny być wzorem do naśladowania w nadchodzącym roku.

• 4 tygodnie później...