Skocz do zawartości

Ostateczna konfiguracja


Recommended Posts

Witam . W tym tygodniu jadę kupić komputer . Wiem , jaką chciałbym konfigurację , ale jeżeli coś nie będzie w niej pasowało to proszę , żebyście zapisali swoje uwagi .

 

DYSK TWARDY : Seagate Barracuda 3.5'', 500GB, SATA III, 7200RPM, 16MB 229zł

KARTA GRAFICZNA: Gigabyte Radeon HD 7950, 3GB DDR5 (384 Bit) 1163zł

NAPĘD: Asus DRW-24B5ST SATA CZARNY 75zł

OBUDOWA: Aerocool STRIKE-XGTDR 257zł

PAMIĘĆ RAM: Corsair Vengeance 2x4GB 156zł

PROCESOR: Intel CORE I5 2500K 839zł

PŁYTA GŁÓWNA: ASRock P67 PRO3 (B3) 314 zł

ZASILACZ: OCZ ZS 550W 135, 80 Plus Bronze 219zł

Razem : 3252 zł

 

Jeszcze jedno pytanie . Podzespoły chciałbym kupić na morele.net (żadna reklama) . Czy mógłbym w jakiś sposób wykorzystać kody promocyjne ? Jeżeli tak , to w jaki sposób działają ?

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

Zestaw jest dobry ale nie widzę tu wpisu o chłodzeniu CPU pamięci corsair mają wysokie radiatory i mogą przeszkadzać przy montażu chłodzenia co do kodów promocyjnych to tutaj masz opisane zjedź na sam dół strony: http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/zestawy_komputerowe_na_pazdziernik_2012_poradnik_zakupowy

Link to post
Share on other sites

tak , właśnie sprawdzałem i na morele są zaledwie są zaledwie 4 modele Zalmana . Wielka szkoda , bo skłaniałem się w stronę

ZALMAN Z9 U3

 

a co byście powiedzieli o Cooler Master HAF 912 PLUS BLACK ? też wygląda ciekawie . No dobrze , bo widzę , że najwięcej problemów jest z tymi obudowami . to co dalibyście do 350 zł ? nie musi być śliczna . Ważne , żeby nic w środku mi nie spłonęło i żeby było sporo miejsca na tego Radeona :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...