Skocz do zawartości

Telefon w abonamencie


Recommended Posts

Witam, proszę o pomoc w wyborze telefonu w abonamencie w sieci PLAY w taryfie Super Formuła za 99 złotych. Z racji postępu technologicznego, uważam, że nie ma co się pchać w "zwykłe" telefony, dlatego też zdecydowałem się na wybór smartfona. I tu zaczynają się schody, a mianowicie: Interesuje mnie smartfon z WLAN, porządną transmisją danych i to chyba tyle (reszta funkcji jest w zasadzie w każdym urządzeniu). Sprawdzałem ofertę PLAY-a i według mnie w grę wchodzą takie oto modele: Sony Xperia U - w zasadzie mój faworyt, ale.... No właśnie 4GB pamięci to mało, a brak slotu karty pamięci jest przyczyną, dla której zastanawiam się nad innym urządzeniem. Samsung Galaxy Ace 2. Samsung Galaxy S PLUS. Sony Ericsson Arc S. Oczywiście proszę także o Wasze propozycję. A, byłbym zapomniał; System operacyjny wybrany przeze mnie to Android z racji dużej możliwości personalizacji.

 

Zorientowałem się, że niektóre z tych modeli są dostępne za 129 zł, więc proszę nie kierować się stricte tym, co napisałem w propozycjach. Dodam jeszcze, że ciekawi mnie LG Swift L7.

Edytowane przez Grimus23
Link to post
Share on other sites

to skreśl lg l7, najsłabszy ze wszystkich wymienionych, xperia u ma usb otg, przez co możesz przez przejściówke podłączyć pendrive'a, galaxy s+ nie dostanie 4.0 ani 4.1, ace 2 całkiem spoko i xperia arc s taki sam procesor jak w s+ z tym że dostępna jest akutalizacja do 4.0

Edytowane przez jempierozki
Link to post
Share on other sites

Tak właściwie chodzi mi o dwie oferty;

1. Rozmowy bez limitu za 99 zł, (PLAY, Orange, Tmobile, Plus, etc.) i właśnie do tego szukam dobrego urządzenia.

2. Taryfę z naciskiem na internet (nawet z minimalną ilością minut do rozmów), ale taryfa ta, musi być u tego samego operatora co pierwsza. Tutaj może być oferta bez telefonu.

 

I dlatego zastanawiałem się właśnie nad Playem (chociaż teraz wszyscy Ci operatorzy mają taryfy bez limitu, ale gorzej jest z tą drugą taryfą). U nich znalazłem dobrą z internetem, Może inni operatorzy mają lepszą ofertę ?

Link to post
Share on other sites

z tego co widze to nie ma oferty "najlepsze smartfony bez limitu" za 99 zł jeśli o to ci chodzi, a bynajmniej też nie moge wejść, bo nie ma (porozglądaj się za xperią sola, u (zaraz fala hejtu poleci, bo ma wbudowane tylko 4gb ramu na multimedia i 2 na appy), ace 2, może być xperia p (nie ma wymiennej baterii) i to tyle z tych ciekawszych i "tańszych")

Edytowane przez jempierozki
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...