Skocz do zawartości

Telewizor za 2000zł


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jako sprzedawca też polecam plazmy. Mają głębszą czerń a dzięki temu i kolory na jej tle są lepsze a pobory mocy przez lata spadły mocno. Panasonic robi najciekawsze. Oczywiście ważne jest do czego się kupuje. Czy do oglądania ( a jak oglądania to jakiej jakości telewizji ) czy do gier. Ale nie wiem czy ktokolwiek z was wie, że telewizory samsunga z serii 5 czyli wymieniony 40es5500 jest telewizorem 50Hz. Producent pisze 100Hz CMR a ludzie nie zdają sobie sprawy że "Clear Motion Rate" to tylko technologia upłynniająca ruch ale z prawdziwym 100Hz nie ma nic wspólnego. Od zawsze seria 5 samsungów była 50Hz ale w tym roku wpadli na to jak nazwać te technologie ładniej i na tym zyskać bo kupa ludzi nie widzi różnicy miedzy TV który ma 50Hz a 100Hz. Jak sprzedawca w sklepie skłamie że ma 100Hz to wezmą do domu i będą widzieć 100Hz ( bo taka jest magia umysłu, widzimy to co chcemy widzieć ) Jak ktoś ma wątpliwości co do płynności ruchu i odświeżania matrycy na 40es5500 to proponuje do sklepu przyjść z materiałem na pendrivie z szybkimi scenami. Ja mam prezentacje na której leci samolot a w tle przesuwają się budynki. Na 40es5500 te budynki przesuwają się jak na pokazie slajdów. Chcecie 100Hz telewizor z samsunga? to 40es6100 to najniższy model serii 6 który ją ma. Dynamiczne sceny z najnowszych Transformersów też sie nadają żeby to zobaczyć.

Edytowane przez LeBsteR
Link to post
Share on other sites

Ile zajmuje ta Twoja prezentacja? poszukuje właśnie filmów testowych, ponieważ rozglądam się za TV

 

Pożyczyłem pena znajomemu i nie odpowiem ci teraz dokładnie. Kiedyś udało mi sie dorwać płyte z Philipsa na której producent zamieścił matreriały do testowania i to dzieki niej dorwałem ten materiał z samolotem ale tak jak wspomniałem możesz wyciąć pare dynamicznych scen z najnowszych transformersów i też genialnie sie do tego nadają

 

P.S.

Jak tylko dostane spowrotem mojego "pena" to dam ci znać na pw co to za plik i jaka wielkość :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jeśli jeszcze nie kupiłeś TV to polecam rzucić okiem w sklepie na Sony KDL-40EX650

http://www.sony.pl/product/tv-117-46-lcd/kdl-46ex650

Wszelkie dane techniczne znajdziesz powyżej.

Z ciekawych rzeczy w tym TV to funkcje internetowe takie jak Bravia Internet Video, Skype, Sony Entertainment Network oraz bardzo przydatne DLNA do przesyłania plików bezpośrednio na TV. Jakość obrazu pod konsolą jeśli byś chciał podłączyć jest dobra i w miarę niski imputlag w trybie gra.

P.S. zazwyczaj w sklepach są słabo poustawiane TV więc polecam zabrać ze sobą własne materiały testowe (plansze, filmy, itp.).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...