Skocz do zawartości

ASUS GTX 660 Ti vs 670


Recommended Posts

Ja się tylko bardzo cieszę, że nigdy nie musiałem wyłączać MSAA żeby cieszyć się płynną grą :) Cały temat zrobił się wojną i podnosi się larum, że karta tańsza jest mniej wydajna - no kurna dziwne :)

 

W cenie GTX 670 kupiłbym 7970 bo czystą wydajność ma znacznie wyższą. Tyle, że autor nie dopuszcza AMD a my nie wiemy czy chce dopłacać parę stówek do takiego przyrostu czy nie. Niech mi też nikt nie zarzuca, że naginam rzeczywistość bo jestem maniakiem ultrapłynności i dlatego 560Ti poszedł do ludzi. I zapewne jak będę musiał wyłączać MSAA to 660Ti też pójdzie :)

Link to post
Share on other sites

Dobra, nie będę z tobą dyskutował, mam te dwie karty u siebie przetestowałem zegar w zegar, wiem że realnie jest 7-8%. Im wyszło 7%:

http://tpucdn.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_670/images/perfrel.gif

 

 

Ty możesz sobie wierzyć w te 5-7% jak chcesz, tak samo jak w św. Mikołaja.

Jak widać większość portali podaje te 7%, taka jest prawda czy Ci się to podoba czy nie.

Link to post
Share on other sites

Jak widać większość portali podaje te 7%, taka jest prawda czy Ci się to podoba czy nie.

Ja podaje że średnio jest 7-8%, to Ty nieco zaniżasz i minimalizujesz tą przewagę.  Z tym że są gry gdzie jest nawet 10% przewagi GTX 680 nad GTX 670 i zdażają się też takie gdzie jest tylko 3% jak Metro 2033.

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

Ja podaje że średnio jest 7-8%, to ty nieco zaniżasz i minimalizujesz tą przewagę.  Z tym że są gry gdzie jest nawet 10% przewagi GTX 680 nad GTX 670 i zdażają się też takie gdzie jest 3% jak Metro 2033.

 

wow faktycznie warte 400-500 zł dopłaty, tam gdzie 670 nie daje rady to nie daje rady i 680, nie pamiętam kiedy była tak mała różnica  wydajnościowa między kartami nv, jaka jest pomiędzy 670 a 680.

Link to post
Share on other sites

Ludzie ogarnijcie się, temat jest z Października zeszłego roku! To na cholerę udzielacie się tutaj,  z gtx 660Ti vs 670 temat przeskoczył na 680 vs 670. Kompletnie bez sensu ta wymiana zdań...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...